Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Aleksandra2 I sretna
    jel vas steže imalo stomak poslije tog nošenja? Više ne znam jesu me one toliko isprepadale ili šta.
    Pijem kavu svaki dan jer mi je tlak kokošiji. Ali samo bijelu kavu ujutro. Rijetko kad poslije. Ali uvijek pijem bijelu kavu tako da nije to neki overdose.
    I otičem već ima skoro misec dana. Inače imam usko stopalo I sva obuća mi pomalo klapucka, ali kad pođem s posla me manje vise sve steže…. I potkoljenica mi isto natiče, ništa strašno, ali ipak se primjeti dosta…. No dobro. kad rodimo proć će.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aleksabdra, slazem se s tobom… Primijetila sam jos pred 2 tjedna da sam okrenula oticati… Prvo stopala pa sad neki dan i ruke…
    Kiki, i moja bebica je aktivnija ako sam mirnija. 😁 Sretno na pregledu sutra.. 😊 Sto se kave tice… Jednom dnevno ju pijem… Ponekad i 2x ali to rijetko … I nes 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *Akeksandra

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Steze me drob, samo malo..pogotovo sta mi doslovno sidi na drobu dok je nosam..al nisan predugo.
    Pijem kavu s mlikom iz kafica, koliko me uvati volja..tursku bas ne mogu ka prije..a ove kaficke ni je brojim pravom kavom.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ivana, nisam shvatila… To je klinac od 22 godine koji se zalijepio na TVOJU svekrvu?!?!?! Jesam li ja to dobro shvatila ..????

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Sto se nosanja djece tice, povremeno uzmem sincica ali toliko kratko dok ne sjednem negdje s njim. Nitko mi nista nije govorio o tome da smijem ili ne, no naucili smo ga vec da bude sto vise samostalan jer ga zbog spustene posteljice na pocetku T nisam smjela dizati. Sad sam sjedi dok jede i sam ide spavati na obicni krevet u nasoj sobi, vise nije u kinderbetu. Radije biram da se s njim igram na podu ili, u zadnje vrijeme, na krevetu, nego da ga nosim.
    Kiki, pijem kavu kao i prije trudnoce. Tako sam i u prvoj T. Ujutro kava s mlijekom i medom, ponekad poslijepodne 1/2 kesice kapucina ili jako malo nessa s vodom i mlijekom.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ne steze me.trbuh dok ga nosim. Ali ni ne nosim ja njega dugo, vide ga dignem, malo drzim i spustim.

    Trbuh me zna natezat kad se uhvatim ciscenja i ne stajem 2 sata npr, al brzo prode, nista strasno

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Kavu ne pijem ni inace jer ne djelune na mene u smislu razbudivanja ili davanja energije.

    Pijem ness vanilija iz gusta, a kavu s mlijekom bas rijetko, oni ako netko dode kod nas pa im kuham kavu, onda se i ja pridruzim. Ma da smatram da 2 salice kave ma dan nisu stetne

    [lilypie.com]

  • ivanavanda

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ma on je susjed koji ima zenu dvoje djece a svaki dan visi kod nje, a ona stzarija 35 godina od njega….. pa kad joj je bitniji on nego sin i snaha nema opće problema, neka njegovoj djeci bude baka….. mene neka ne dira. zamjerila mi se maximalno

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Evo ja obavila pregled.danas sam razočarana,jer nije bilo moje dr, nego jedna druga i hrpetina studenata.Moja dr meni sve lijepo objasni i da slikicu, sad nemam ništa.A najgore od svega je da me opet nitko nije vagao, mjerio tlak,itd. I kad pitam sestru zašto to, kaže pa nije dr ništa rekla, budemo drugi puta.ma koma.A vidim da su svi obrađeni prije dolaska kod doktora. Uglavnom beba je u redu, to je najbitnije.Sve ok.Pitala sam dal mogu putovat, veli da mogu, znači jurim na jadran za vikend.Rekla mi je treba čuvati trudnoću, al nisam pitala u kojem smislu to ona misli,ako je sve u redu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.