Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    sretna

    Kavu ne pijem ni inace jer ne djelune na mene u smislu razbudivanja ili davanja energije.

    Pijem ness vanilija iz gusta……


    Isto ovako….nes vanilija kad sjednem u kafic za gust, al dnevno ne obvezno. Kavu sam popila mozda 3 salice u cijelom zivotu.
    mada bi mi za moj ludo nizak tlak pasalo!
    Nosenje djece u T - ako je uredna T mislim da nije problem i ako vas ne zateze posli. Ja u drugoj T nisam nosila prvog sina koji je tad bio cca 2ipol god jer nisam smjela jer sam sklona projevremenom otvaranju i kontrakcijama. Sad u ovoj T oni su mi oboje vec veliki (25 i 30kg) pa ih ne nos vise ni kad nidam trudna….al i da su manji ne bih nosila jer se cuvam. Ne da mi se opet zavrsit prikovana za krevet, bolje sprijecit nego posli kukulele…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ja se iskreno nadam da cemo u srijedu ili cetvrtak na more. Treba mi par dana da se maknem iz grada i rutine. I jedva cekam godisnji i kuoanje, kupanje i samo kupanje 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu
    14tj
    14tj
     Prva slika je 14tj, a druga je od danas. 18tj. 
    18.tj
    18.tj

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I ja se nadam da cemo ovih dana na more
    Mc Mouse, lijeeeepaaaaa 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Bome pireva ovi vikend🙈 i ja sam bila na vjencanju, bratu od muza. Izdrzala do 6 ujutro bez problema. Ulovio me san oko 1h popila kavu i ajmo dalje. Al zato jucer desna noga ko stopalo od slona🙈 al samo desna. Kuma na vjencanju je bila cura u 9.mj trudnoce i kapa do poda. Zena izdrzala cijeli dan i noc na petama,bila prava kuma, al jucer smo se vidjeli ,noga joj isto ko moja. Jos jucer imali svecani rucak,tako da je danas tek odmaranje 😀 

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Evo ja obavila pregled.danas sam razočarana,jer nije bilo moje dr, nego jedna druga i hrpetina studenata.Moja dr meni sve lijepo objasni i da slikicu, sad nemam ništa.A najgore od svega je da me opet nitko nije vagao, mjerio tlak,itd. I kad pitam sestru zašto to, kaže pa nije dr ništa rekla, budemo drugi puta.ma koma.A vidim da su svi obrađeni prije dolaska kod doktora. Uglavnom beba je u redu, to je najbitnije.Sve ok.Pitala sam dal mogu putovat, veli da mogu, znači jurim na jadran za vikend.Rekla mi je treba čuvati trudnoću, al nisam pitala u kojem smislu to ona misli,ako je sve u redu.


    Zasto se ustrucavas pitati te neke bitne stvari? Srecom pa je moja dr strpljiva i cak joj bude drago kad pitam neke stvari jer mi uz to da jos gomilu savjeta i preporuka. No, obzirom da je kod tebe situacija poprilicno urnebesna da se stvarno ne zna tko pije tko placa, ti se pripremi za pregled. Zapisivaj sva pitanja koja ti padnu na pamet do pregleda, i ovo za mjerenje tlaka i tezine i cuvanje trudnoce. Sve zapisi kao podsjetnik sto trebas pitati! Malo pogledaj na netu koji se dodatni pregledi rade za koji stadij trudnoce i pitaj je sto s tim (ako se sama ne sjeti). Nazalost u tim nekim situacijama moras sama malo vise sudjelovati. U krajnjem slucaju, otici ces privatno na pregled. I da, vaganje mozes sama napraviti, ujutro prije dorucka nakon odlaska na wc se izvagas i biljezis svoju kilazu.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I me, prekrasna si!!

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Edit: mislila sam na Mc mouse 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Mc mouse predivna!
    Dolores, slazem se s Malenom, ja ne bi imala mira da ne pitam. Mozda mozes nazvati ponovno i pitati sto su mislili pod cuvanje trudnoce iako je mozda mislila na opcenito posto planiras na put, pogotovo jer je na pregledu sve ok, pa samo da se stedis i pripazis. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    mc_mouse super izgledaš! Ja sam samo 10 dana vise od tebe I moj stomak je dosta veći od tvoga (druga trudnoća). Blago ti se….
    Nama tek počinje sezona svatova. U petak smo imali, ali te je išao samo muž. Na 3 u 7. isto nećemo ić, poslat ćemo samo pare, 1 idemo; u 8. imamo 1 koliko se mogu sitit I te samo šaljemo pare. U 9. imamo jedne ozbiljne I možda će muž bit kum (mladoženja je malo smušen pa još ne znamo) pa tu ću morat se potrudit maksimalno. Mlada će uć u 9. mj T I stvarno mi je ža, al oni su tako htjeli…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.