Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ineska

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Barbs, kako to 3 tjedna razmak? Ides privatniku ili…?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Malena, steta… Ali definitivno se skazem… Ne valja se naprezati…
    Mamuka, AAAAJMEEEEEEE, TOLIKO pireva?!?! Nama je vec mucno kad ih imamo 3 u godinu dana     Prosle godine 3 .. ove godine 2 + nase i za sada jedno slijedece… Booomeeeee vam nije bilo lakoooo 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *slazem

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ineska, ne… Imam socijalnog ginekologa… I ja sam ostala iznenadjena… Inace me svaka 4 tj.narucuju… Danas me zvali za 6.7. a prosli imala 14.6.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ej cure.. evo i mene..
    Mcmouse divnaaa 😊
    Pirovi- nemamo ih ove god!!! 😂
    Barbs mene su nazvali dan ranije da potvrde termin za pregled. 
    Bila sam ujutro na tecaju. Tema dojenje. Neka nadrkaba patronazna.. bas sam se veselila ovoj temi i ful me zanima jer cu se trudit max da dojim i sve me je zanimalo.. na kraju zena vise prica o stetnosti pusenja ( ???) 
    Pusac sam i znam da to ne valja i zdravlje i beba i dovoljno mi je bed zbog toga..
    Al sam rekla kad se malena rodi, nema vise pusenja u stanu.. dolazi zima, bit ce sve zatvoreno i grijat cemo i ne zelim!!! A ona je to sve okrenula ko da sve mame ( mozda i ima neka luda ) jednom rukom puse, drugom doje.. 


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ineska, opaaaaa… Kad je the big day??  Mozes i tako  frendica koja se udala u subotu je udala pred god i pol kod maticara(samo oni i kumovi) i sada je napravila crkveno vjencanje za obitelj i prijatelje.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me… Ja imam sutra zakazano a jos me nisu zvale Hah, toliko o temi dojenja… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I me… Ja imam sutra zakazano a jos me nisu zvaleHah, toliko o temi dojenja…


    Ma nazvat ce te.. ne sekiraj se! 😊 mozda rade drugu danas.. mene su zvali dan prije oko 17h.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    E da cure..  koje su na komplikacijama, sjeli su novci. 
    I usvojen je zakon sad 100%. Od 1.7. idu vece porodiljne naknade. 😊


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Rade drugu, da 😁
    Uh nadajmo se da ce 1000% biti novi zakon od 1.7. citala sam na fejsu da su nekoj mami produzili porodiljni (nakon 6.mjeseci) na 1663kn do xy datuma 2018.godine i kao, digla se strka i panika da nista od novog zakona.. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.