Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru 
    A popis budem azurirala ako stignem kasnije, aki u medjuvremenu netki ne bude azurirao… Imam filing da me opet prehlada uhvatila.. u subotu sam bila u sandalama na piru, a navecer je bilo hladnjikavo i puhalo… Mada nisam previse bila vani… Ali ipak se osjecam umorno  Pojela sam malo meda… I popila limunadu s medom… I sprej za nos koristila… Nadam se da cu sutra biti k'o nova

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbs i tebi sretno sutra! ☺️ 
    Ja se danas malo stedim s hranom i moram pazit da se sutra ne najedem puno za dorucak jer ce opet tamo vaga pokazat puno kila. 🙄



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Da vas i mi pozdravimo.. evo mi malo gladni,sutra imamo OGTT pa nam rekli da ne smijemo 12h nista jesti i piti (osim vode,naravno)..
    Barbs,pregled imam 06.07 kao i ti.. ejj mozda i tvoja doktorica ide na dopust pa te zato ranije narucila(moja radi prvu sedmicu u julu,pa je 3 tjedna nema,pa sam zato dobila tako brzo pregled) jer lneto je,sad vecinom svi idu na dopuste.. 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu
    Eto i mi smo kupili danas vozicek.. tutek tirso i prezadovoljni smo,bar koliko smo ih danas probali.. 😀
    Eto i mi smo kupili danas vozicek.. tutek tirso i prezadovoljni smo,bar koliko smo ih danas probali.. 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Waaawwww, bas su lijepa, Dzenny… 
    Moguce da ide na g.o.ali ja idem kod dr koji rade u bolnici inace i njih 8 se stalno mjenjaju… Vecinom imam istog i njega sam zatrazila, pa moguce da ide na g.o.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretno sutra na ogttu 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Barbs,mn su se bas svidjela na prvi pogled,aa nisu bila puno ni skupa aa extra su ocuvana..
    I ja idem u bolnicu,ali kao moja hoce sve trudnice da pregleda tu prvu sedmicu u julu tak da poslije ne moramo ici drugoj doktorici,samo u slucaju da nesto ne bude uredu.. ii hvala,nadam se da mi nece doci slabo od te glukoze 😯

    [lilypie.com]

  • Avatar babylove28

    babylove28

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Treca sreca i mene pate kontrakcije ovih dana
    Jaako nelagodan osjecaj
    Idem u sri na pregled i nadam se da je sve ok
    Bas me strah tog prijevremenog otvaranja i poroda

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu
    babylove, nadam se da su nam samo kontrakcije….bez otvaranja!
    OGTT - ja sam jela normalno navečer, natukla se kao i inače. Okej 7-8h prije sam čula da se ne jede, ali 12?
    Zato mi je valjda onaj prvi šećer natašte bio 5.1
    dzenny to ste polovna uboli negdi povoljno jel? super! izgleda mi kao “jeans” ili se varam?
    barbs guštaj sutra na 4D….jooj ja bih opet….ali mi skupo 10-15min 500kn. A ovako me svaki put pogleda na 4D samo traje 2-3min
    spomenile ste fotkanje trbuha….uff ja nisam redovna (a u prvoj T sam svako par dana)  dobro ste me podsjetile.
    evo nas danas s 26ipol tjedana, kilaža na +13 (u biti +14 ali na sito sam se vagala)


    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Treca_sreca,kad sam zvala da se narucim,tako mi je rekla 12h bez jela i pica,al hajd samo da sve bude ok,prezivjet cu i to.. 😉
    Jeste,jeste polovna smo si nasli,ali bez mrlje bez ostecenja i samo 200€ ,tako da to nisam htjela propustiti i uz to dobijes zimsku vrecu i suncobran koje je ona dodatno uzimala i normalno dobili smo sve sto je doslo uz vozicek.. 😉 ii daa,dobro si vidjela “jeans” su.. 
    P.S. busica je bas medena 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.