Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Pa iskreno kako bas i ne pazim kada jedem i sta jedem to je super.. aa u trudnocu sam usla mozda sa malo manje kg,mislim mozda nekih 2-3 kg bi mi jos odgovarale,tako da za sada ovih 5 izgleda super (jos uvijek ne izgledam k'o patka 😂)

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ja sam 179 pa se kile rastegnu svugdi po malčice….ali zato celulita imam - strahota jedna
    Prvu trudnoću sam tek pred kraj ga dobila (a ležala cijelu trudnoću, više manje komplet strogo krevetno čuvanje znači nula aktivnosti), onda u drugoj osrednje, a sad treći put od koljena (!!) do dupeta sve mlohavo i ima te kao narančine kore koja je vidljiva i bez velikog stiskanja (recimo 3. od 4 stadija celulita, gore je jedino kad se eksplicitno vidi iz aviona - bez da rukama “stisneš”)
    Samo srećom nekako mi to ne pada tako teško kao što su mi fizičke promjene u prvim dvjema trudnoćama, prije 25.-e godine, padale.
    Jer kao sad sam već 30+ pa mi nije bed toliki…još se sprdam s time, pokazujem mužu “gle kako imam pudinga iza…ko žele” ….a šta ću, tijelo se mijenja i ja tu ne mogu puno (nabila puno kila a vježbat ne mogu) nego okrenit na sprdanciju sama na svoj račun

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Treca_srecaja ga nisam imala nikako,ali bgm sad se primjeti.. iako ja kazem i celulit i strije ak budem imala,bar znam za sto ga imam 😍 tak da sam sigurna kada pogledas svoje male 2 srecice (i trece u trbuhu) niti ni najmanje ne zazalis sto ih imas..

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    apsolutno!
    Pošto sam ko cura bila sva vitka i zategnuta, nekad mi “teško” bude kad vidim mlade zgodne cure, sjetim se sebe prije pa  se osjetim kao da sam fizički “propala” poprilično, zbedira čovjeka….ali onda promislim što je sve moje tijelo iznjedrilo i jednostavno to je tako u redu. Nenormalno bi bilo i očekivati da ćeš ostati kao curetak nakon (1 ili više) poroda/ležanja/dojenja
    Svako vrijeme nosi svoje. Kad se odlučiš na majčinstvo, onda ti više fizički izgled nikako nije broj 1

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ehh upravo o tome ti pricam.. sve sto je u nasoj mogucnosti,vecina nas popravi ali sve ono sto se ne moze “popraviti”,nama ostaje kao nasa “zlatna medalja”

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Treca sreca, super izgledas! Skroz vitka, samo veeeliki trbuh 😊

    Celulita imam nest po guzi, nista vise nego prije.

    Sanjam o tome da opet pocnem vjezbati i jedva cekam vec sad da se oporavim od poroda i krenem

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Good morning ladys 😘😘
    Evo i nas danas, s punih 5 mjeseci😊
    Treca sreca, preslatka busica, bas je velika i ogromna😍

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Samo da se i ja javim.. cekam za ogtt.. jednom sam krv izvadila,glukozu sam popila.. sad cekam jos dva puta da mi izvade krv i to je to.. trenutno lezim na krevetu,jer mi je bilo doslo slabo,ali bas slabo.. no ono najgore je iza mn.. 😉
    Sanchy,velika busica 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuutrooo, cure Mislim da je nasa mamita Treca sreca cisti dokaz da kg ne igraju ulogu  Jakoooo si nam zgodna!!
    Sanjchy, PREDIVNA SIII 
    Babylove, nadam se da ce se kontrakcije smiriti!
    Dzenny, drzim fige da sve prodje kako treba!! Vidi se da svatko reagira drugacije… Ja eto, srecom, nisam imala problema s time… 
    Treca sreca, sto se 4Da tice, navodno da pregled traje sat vremena… Inace nisam potrosila nista do sada za te preglede, pa mi nije problem potrositi tih 500 kn i nisam nazalost te srece kao i ti da mi na svakom pregledu uvz pokazu na 3D/4D nacin

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Super kolica. Ovo će poslužiti za sve.
    treca_sreca I sanjchi255 baš su vam lijepi stomačići.
     Al treca_sreca ja ne znam di su te tvoje kile. Ti si ženo prava mršavica I sa tih +13. Zavidim
    Evo ja sam u 19+5 I još nijednu sličicu nemam, bad mom.  U prvoj sam se stvarno svako malo slikala al sve mi je ostalo zarobljeno na iCloudu koji se nešto smrda I sad muž pokušava doći do hrpe slika koje su mi tamo zapele. Al za te slike sa stomakom mi je najmanje ža.
    Ja se nekako osjećam ogromno za ovih 19 tjedana. Kad sam se zadnji put vagala bila sam na +1kg, ali Zg I svi oni kolači I palaćinke su sigurno “popravili” stanje.
    Cure ko updejta onaj popis pregleda neka me zapiše za 10.7. Hvala!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.