Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Daaan svima
    Ulijecem kao padobranac da vas sve pozdravim i saljem puse 💋💋💋
    Nadam se da ste mi sve super super 😊😊

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Sretno ako tko ima pregled danas!
    Sanjchy, tvoju slicicu nazalost ne mogu vidjeti, ne znam zasto! 
    Treca_sreca, predivno izgledas! Trbuh nam je otprilike isti. 😊 i ide malo prema dolje. 
    Meni mozete upisati pregled 6.7. Iako jos nije potvrdjen, no ak bude promjena javim. 😙😙
    Tea, zasto te nema nikako? 'Smo ti dosadile? 🙁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Ja sam se jutros vagala i kaze vaga da sam na +6 od pocetka…vidjet cemo sto ce za tjedan dana rec vaga kod doktora😕

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    M@lena

    Jutro!
    Sretno ako tko ima pregled danas!
    Sanjchy, tvoju slicicu nazalost ne mogu vidjeti, ne znam zasto!
    Treca_sreca, predivno izgledas! Trbuh nam je otprilike isti. 😊 i ide malo prema dolje.
    Meni mozete upisati pregled 6.7. Iako jos nije potvrdjen, no ak bude promjena javim. 😙😙
    Tea, zasto te nema nikako? 'Smo ti dosadile? 🙁


    Neznam zasto…tako i ja preko kompa nisam mogla vidjet od Treca Sreca, a na mobu je vidim bez problema😯

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Tea kak je prosla djevojacka?

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamuka, 1kg u 19tj?! SVAKA CASTTTT!!!!
    TEEEEEAAAAAA, zar je bila djevojacka??? Kad je vjencanje???
    Malena, imamo pregled na isti daaaan  
    Eto, mali je aktivan …  Uskoro spremanje i krecemo za Porec na 4D pregled. Bas sam uzbudjena sto cu se malo duze potruziti s bebicom i dobiti slikice. Zadnji put sam ih dobila u 13.tjednu… svaki put neki k.izmisle… il nemaju papira il kao fol se nece vidjeti nista 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs uzivaj…ja jedva cekam da opet idem..jos ako je doktor dobar…mi smo uzivali..i ja i dragi..zelim i vama da uzivate u susretu s bebicom!!💕

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Barbs, uzivajte druzeci se s bebacem! 😊
    Ja sam jutros dozivjela takav stres da sam mislila da ce mi srce otkazati. Nakon dorucka, isla sam na wc na veliku nuzdu, obrisem se i vidim ogroman trag svjeze crvene krvi! Uzas! Problijedila, svasta mi proslo kroz glavu! Obrisem se opet, kad ono malo i jos jednom gotovo nista na papiru. I tad sam skuzila da su hemoroidi opet proradili jer dolje nije bilo ni k od krvi. I onak, spustim se na kauc i zahvaljujem Bogu na hemoroidima 😁 (nisam mislila da cu to ikad izgovoriti), ali sam bila tako sretna sto je to, a ne nesto gore i opasnije! S tim se mogu nositi. Uhhh… 

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    M@lena baš sam se nasmijala. Totalno te razumin jer sam I ja imala takvu scenu u prvoj T. Srića pa je krv na “drugoj” strani.
    Prošli tjedan su me poprilično smetali, a sad se smirilo malo. Al šta će bit nakon poroda… Bože pomozi, stra me I pomislit….

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Cure sritno na pregledima danas!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.