Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    I me i Barbs, lijepo je kad se brinu…moj tu i tamo nesto nabaci i kaze da se pazim. Npr. Kad smo bili na obiteljskom izletu prosli cet, ja ucila malog od polusestre plivat pa mi je reko dragi: pazi da te ne udari nogom u trbuh. Brine se…i treba se brinut…
    Treca sreca- hahahhahah….tocno tako i meni, kao da vec imam dijete😑  cesto mu znam i rec da je ko malo dijete😡
    Sretna, prekrasna slicica i lijepo rastes…terminuso moja💕

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Uletavam kao padobranac ♡
    Pregled prosao super sve uredu zabijeni smo glavom dolje imamo 1150g i sljedeci pregled 12.07. 
    Sutraa velikii dan drzite fige da izdrzim citav dan i noc na ovoj sparini 😐😐😐
    Ljubim vas laku noc ♡♡

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Držimo fige, ipak nemoj se preforsirat! Glavno da se vas dvoje ne ugrozite
    Pozdrav tebi i bebaču…imamo termin i gabarite tu negdje

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Senorita sad sam nasla te jastuke na faceu ali ne mogu nikako cijenu naci? Jel znas ti cca kako se krecu cijene?

    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    barbs

    ja imam taj neki osjećaj. Frendica se zeza da je i ona imala osjećaj da će prije roditi jer, kao, zadnjih mjesec dana je govorila da jedva čeka roditi, da ne može više, itd, itd, ali je 6.7. rodila…… Predsjećaj ju nije prevario.
    Mame koje već mate bebicu/e, dali ste vi imale predosjećaj kad biste mogle roditi?

    Nema šanse da možeš to znat….jedino ako si vještica
    I za spol mi je upitno jel to “osjećaš” ili je tek želja pa se nekima poklopi a nekima ne (vjerojatnost je 50% pa i nije takvo čudo ako pogodiš!) ali za datum - to je totalno pogađanje. Sto je faktora
    Ja sam znala da je trudnoća s prijetećim prijevremenim pa je bilo logično da (99%) neću prenijet tj probit datum po ZM, ali nisam imala pojma DO kad ću izdržat…i evo izdržala do prvog ustajanja iz kreveta - čim sam prekinula ležanje da odem na obiteljski (božićni) ručak završila na porodu….e sad da nisam išla na taj ručak pitanje je dokad bi izgurala
    Sad isto nemam pojma
    Znam samo da je minimalna šansa da prenesem. Baš ono minimalna


    Tako sam ja pametnica muzu govorila, ma ja cu sigurno ranije roditi (jos imala BH kontrakcije puno prije termina) i bila uvjerena j to. Na kraju, na termin dosla na pregled totalno zacementirana. 😁 rodila na termin ali inducirano, ne zato sto je L htio van. Morao  je zbog manjka plodne vode.
    Termin se racuna sve od navrsenog 37.tj do 42.tj ima tu danaaa 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ma baš….na kraju je najmanje bitno koji datum rodiš. Bitno da porod prođe okej i da rodiš zdravo dite.
    Meni je nekako već sad laknulo jer smo prošli tih nekih 1kg šta je meni u glavi psihički granica za preživljavanje. Mada naravno da bi volila da doguramo što bliže 37tt
    tko je ono par str prije baš spomenuo da je neka rodica/poznanica rodila u 27om tjednu i da su nakon 2mj bolnice pušteni kući i da je beba okej….to je lijepo čuti. Mada tih 2mj mogu mislit kako je majci bilo

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Nama ce doci Toni  

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Ja sanjala neke lude snove, probudila se sva uzlupanog srca i koma, uf nikad nisam toliko sanjala kao u trudnoći, jako čudno 
    Jao koje su ovo sparine u ZG, za poluditi, ja se doslovno nikuda ne mičem iz stana, eventualno jako rano ujutro ili navečer. Da nije klime, ne bi izdržali, a izgleda da nas čeka cijelo ljeto ovakvo 
    Samo ću reći svima koji su na moru: uživajte i udahnite svježeg zraka i za nas! Mi ćemo možda nakratko u 8 mj na more, ali tko će to dočekati??

    sretna, prekrasna si! 
    violeta, sretno s uređivanjem. boja je super! 
    Tea, super da je sve dobro na pregledu, uživaj i čuvaj se!

    Bebica mi se počela sve više javljati, jučer sam vidjela kako mi trbuh poskakuje. Šteta što nije tata bio u blizini. Predivan osjećaj! 
    Naša curka će biti Lea 

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Suncokretica kak ti stojis s kilama? Pitam jer smo u termin… ja sam primjetila da sam u zadnja dva tjedna pocela dobivati vise nego u prva 4 mjeseca skupa… 😂 Neki kazu da se sad nakon 20.tjedna dobiva naglo na tezini, jel se kome dogadjalo da ima razdoblja kad su kile naglo stizale i razdoblja kad su sporije?

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Bog cure!
    Citam vas al ne stignem pisat. Pisem s moba i sinoc natipkan i onda izbrisen. Odustala san nakon toga. 😫
    Cestitke novima curama/ deckima! 😊
    Novim mamama zelin dobrodoslicu!
    Cure slike su vam super tj stomacici. Ne razumin od kud te kile o kojima pisete. Ja to na slikama stvarno ne vidim.
    Mi smo na selu i onda se spustimo do mora. Preeevruce je za izdrzat bez mora i kupanja. Al jeeedva cekam GO i Komizu. Tamo je moj raj na zemlji. 😃

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.