Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    barbs

    Da li su ove osobe uopće aktivne??
    Ne sjećam se…
    Hedgehog
    Nina36
    Pandora
    Anna Bella
    Dragy
    Kokoloo
    Riana
    ….
    Za Dragy znam da se povremeno javi, ali za druge… ??


    I ja se sijecam da su nekad pisale… al istina da vec dugo nisu aktivne. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I ja isto Al neke povremeno dodju… Samo nisam zapamtila tko… A glupo je imati na popis nekoga tko se samo jednom javio… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Evo nas jutros 😊


    Sanjchy, raste busica rasteeee! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbs, mozda da maknes s liste one za koje mislis da se ne javljaju, pa ako se cure jave lako cemo dodati? 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, najbolje  O tome sam i razmisljala, ali nisam htjela da se netko uvrijedi ..
    Ne kazem ja da sada mora biti azurna svaki dan, ali s vremena na vrijemeeeeee… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, kako Lotta???

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angel03

    Angel03

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Sanjchi preslatko izgledas, prava trudnica!
    Cura, imate li vi problema sa stajanjem? Meni je sve super dok hodam, sjedim ili lezim ali kad moram na isto mjestu stajati dulje od pol minute uhvati me bas slabost i uvijek pomislim da cu se srusiti (sva sreca za sad nisam). Je li jos kome od vas tako i kako to onda rjesavate?

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    mene ne uhvati slabost, ali kod stajanja me najžešće bole noge. Lakše mi je hodat ili bilo šta drugo, samo ne stat u mjestu - onda baš osjetim svu težinu u nogama….

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    zvao me sad šef za bonus
    ne znam jel sii mogu nešto zakenjat ako ga primim……jel zna netko jel u redu dok si na čuvanju primat bonus. Da mi se ne zmrda prosjek. Jer ja sad na čuvanju imam prosjek koji vučem od 8/2016 do 01/2017 platnih lista. I ove sve od ožujka nadalje su mi 0kn primanja po firmi gledano….
    znam da sam čitala da se ne smije prekidat komplikacije pa odmah opet nazad na njih nakon kratkog vremena jer si ludo srušiš prosjek. A šta je s ovim? jel smijem (nisam još nikad u životu bonus odbila! ali evo štajaznam jel će mi to utjecat negativno na porodiljnu pa sam baš stala i gledam..) primit ili?

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Angel i meni je tesko stajati. Pa nastojim hodati sto vise ili sjesti kad god mogu.
    Sanjchi predivnaaa 😘 
    Evo ja uspjela dobit doznake od ginekologa na zamjeni. Moja doktorica je pripremila i poštambiljala sve doznake znajuci da ce hrpa cura doci po to jer je kraj mjeseca. Tako da su me samo cekale na stolu kod ovog doktora.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.