Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I_me

    Maslacak31

    Kad dodjem na more,onda me vodite u berbu? Mi ljetujemo u Umagu.

    Moze, moze.. al ponesi gumene cizme. 😂😂
    Ja nejdem bez stapa i cizama..
    Ima zmijurina..
    Mozemo i na pizzu bez gljiva otic 😂


    😱😱😱😱😱😱😱😱 ne bi ja isla tamo gdje ima zmija, nema tih novaca!

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    I_me

    Maslacak31

    Kad dodjem na more,onda me vodite u berbu? Mi ljetujemo u Umagu.

    Moze, moze.. al ponesi gumene cizme. 😂😂
    Ja nejdem bez stapa i cizama..
    Ima zmijurina..
    Mozemo i na pizzu bez gljiva otic 😂

    😱😱😱😱😱😱😱😱 ne bi ja isla tamo gdje ima zmija, nema tih novaca!


    😂😂😂😂
    Ja ih se ne bojim.. malo ih je gadno vidjet al nije da mi sad nesto smetaju..
    To pricam o ovim lokalnim crnim, barskim..
    Al sam prosle godine skoro stala na poskoka i placuc sam dosla kuci, srce u peti.. prvo sam se zabrinula za psa, sta da je on naisao i tek mi ke kasnije doslo iz dupeta u glavu da sam trudna i sta bi bilo kad bi bilo.. ( sta ti je sok!)
    Nisam se usudila jedno mj dana ici u sumu. 
    Kasnije sam isla sa muzem, sama nisam htjela. 


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sretna,ti se onda ne kupas na nasim rijekama?
    Kad imas takov strah od zmija?




    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Sretna,ti se onda ne kupas na nasim rijekama?
    Kad imas takov strah od zmija?


    Ja ti bas ne volim rijeke. Kupam se samo u zvevaju na slapu ispod dp-a, znaci bas na slapu, kao u onim bazencicima. Nema sanse da cu plivat. Mrzim zmije, blabore, sve sto lici na zmiju. Fuj fuj fuj

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Evo i mene ,i ja se zivcirala zbog tekme,a sumnjala sam da ce pobjedit francuze.
    Obozavamo sparoge i ja i muz,idemo svake godine u berbu,i sad ih jos imam zamrznutih,najvise volimo juhu i sa pastom,mljac
    Bela  kako radis taj gulas sa kobasicama?

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Curke ja upadam ko padobranac! 
    Nisam nista stizala ove dane…stalno neke obaveze…danas smo bili s Jakovom na kontroli i i dalje je alergican na mlijeko i jaje tako da i dalje moramo paziti…😒
    Curka i dalje napreduje super jedino malo zeta s vecernjim spavanjem…tek oko pol 10 zaspe vec nekih tjedan dana pa me iscrpi ta neka vecernja nervoza i nacicavanje😂
    Velika curka pak ima frku sa zubima…uzasno brzo joj rastu novi zubi…gornje dvojke su izasle vec do pola a nisu joj ni ispali mlijecni zubi i sad ima 2 reda zubica kao zmija😂 zubar joj je rekao da mora klimati i klimamo ali to je tako cvrsto da jedva ide lijevo desno a trebalo bi ih rasklimati da ispadnu. Uopce ne kuzim na koju foru su joj novi natasli al ja sam ko dijete imala isti problem pa sam imala skroz krive zube i nosila aparatic…njoj su zasad izrasli ravno al tko zna sto ce biti dalje😔

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    sretna

    Maslacak31

    Sretna,ti se onda ne kupas na nasim rijekama?
    Kad imas takov strah od zmija?

    Ja ti bas ne volim rijeke. Kupam se samo u zvevaju na slapu ispod dp-a, znaci bas na slapu, kao u onim bazencicima. Nema sanse da cu plivat. Mrzim zmije, blabore, sve sto lici na zmiju. Fuj fuj fuj


    Ni meni nisu omiljene,i isto bas nevolim rijeke za kupanje,al za sad hvala Bogu nisam jos nijednu srela u berbi sparoga,samo je muz na jednu naisao,i to mi je bilo dosta,mislim da cu ove godine preskocit berbu,nece ici sa L.

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Razocarana sam rukometom a i Kemalovom serijom😂
    Ni ja se ne kupam u rijekama…nekako me uvijek frka😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Cure sretno na siszematskom sutra 
    I me super za baby boom,bas ce vam biti lijepo,mi uopce nemamo prijatelja sa tako malom djecom,mi smo malo zakasnili,od svih kumova i prijatelja su vec veliki sad svi L.gnjave i maze,kad dodu kod nas,al nazalost nitko nije blizu pa je to jako rijetko

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    kleaiva

    Curke ja upadam ko padobranac!
    Nisam nista stizala ove dane…stalno neke obaveze…danas smo bili s Jakovom na kontroli i i dalje je alergican na mlijeko i jaje tako da i dalje moramo paziti…😒
    Curka i dalje napreduje super jedino malo zeta s vecernjim spavanjem…tek oko pol 10 zaspe vec nekih tjedan dana pa me iscrpi ta neka vecernja nervoza i nacicavanje😂
    Velika curka pak ima frku sa zubima…uzasno brzo joj rastu novi zubi…gornje dvojke su izasle vec do pola a nisu joj ni ispali mlijecni zubi i sad ima 2 reda zubica kao zmija😂 zubar joj je rekao da mora klimati i klimamo ali to je tako cvrsto da jedva ide lijevo desno a trebalo bi ih rasklimati da ispadnu. Uopce ne kuzim na koju foru su joj novi natasli al ja sam ko dijete imala isti problem pa sam imala skroz krive zube i nosila aparatic…njoj su zasad izrasli ravno al tko zna sto ce biti dalje😔


    Nadam se da ce sto prije ispast ti mlijecni,a  ovo za vecernju nervozu meni je to normalno svaku vecer vec od rodenja,a tek je sad pocela ic spavat oko 10 do pola 11,da zaspi u pola 10,meni to zvuci ko znanstvena fantastika neznam sta bi sama sa sobom da se to desi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.