Jesenske bebe/mame 2017.

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

kleaiva

Broj poruka: 1349

Prijavi adminu

I me…prati si temperaturu i stavljaj listove kupusa izmedu podoja…vjerovatno ti se upalilo a to je uzasno bolno. I sto vise nek beba ciki bas na tu cicu…ja sam s jakovom dobila upalu i temp…trajalo je dva dana s kupusom i cicanjem non stop al proslo srecom bez antibiotika.
    Mamasita…muz je dobio kredit za kupnju jedva…a ja sam cekala oko godinu dana za svoj kredit…do tad je kuca stajala😞 al eto prezivjeli smo i to i sad smo u svome. Nisam ni ja za prodaju bas…bolje da se iskoristi za druge opcije a to je zadnja mogucnost. 
    Stignem sve s njima ako su oni mirni😂 Veci se zaigraju pa vise manje ovisi o Dori kakve ce bit…ako mi je mirna oni je zabave malo da ja nesto obavim…ako ne ja nosim pa cekam bolje dane😂
    Lana ima 6,5, jakov 3 god a Dora je mjesec i pol sad😂 taman da ne zaboravim sto i kako a nisu premali da traze samo moju paznju jos uvijek pa mogu dozivjet brata i seku😂

https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

kleaiva

Broj poruka: 1349

Prijavi adminu

Sanjchi brzo ozdravi! 😒 zao mi je zbog gripe i nekako izdrzi iako bit ce ti tesko. Moj necak je dobio gripu pa se sad izbjegavamo s mojima jer su s njim u doticaju svi bili😔😔

https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

sanjchi255

Broj poruka: 4429

Prijavi adminu

Nadam se da ce mi bit bolje do ponedjeljka..grozno mi je. Mislim da naredno neko vrijeme vise nece nikud na cuvanje, kad ozdravim,, necu se micat od nje. Sad sam se probudila i onak: u hvala Bogu to je samo san. I onda skuzim da stvarno spavam dolje i da nije san…pocela sam plakat…😞 znam da je tamo na sigurnom ali isto tak znam da joj fali mama…i ona meni uzasno nedostaje. Mogu si zamislit koliko tek pate roditelji kojima su djeca nestala ili nesto gore…nikome nebih pozeljela..mozda glupo za usporedivat ali eto..

[lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Hedgehog

Broj poruka: 1301

Prijavi adminu

sanjchi255

Nadam se da ce mi bit bolje do ponedjeljka..grozno mi je. Mislim da naredno neko vrijeme vise nece nikud na cuvanje, kad ozdravim,, necu se micat od nje. Sad sam se probudila i onak: u hvala Bogu to je samo san. I onda skuzim da stvarno spavam dolje i da nije san…pocela sam plakat…😞 znam da je tamo na sigurnom ali isto tak znam da joj fali mama…i ona meni uzasno nedostaje. Mogu si zamislit koliko tek pate roditelji kojima su djeca nestala ili nesto gore…nikome nebih pozeljela..mozda glupo za usporedivat ali eto..

Nemoj razmišljati o tome, je glupo je za uspoređivat. L je na toplom, sita i samo ju muče standardne beba stvari. Sad se samo koncentriraj da što prije ozdraviš. 😘

[lilypie.com]

sanjchi255

Prijavi adminu

Lijecim se u dobrom drustvu…

[lilypie.com]

barbs

Broj poruka: 6721

Prijavi adminu

Juuutrooo 😘😘😘
    I me, nadam se da se nije upalilo!!!  Kako si?
    Sanjchi, kakvo je stanje kod tebe??
    Klea, super je razlika izmedju djece 😊😊😊😊 Mada se ja u to necu “upustati” dok ne nadjem posao..
    Ja sve vise i vise razmisljam da otvorim obrt za cuvanje djece… Nadam se da ce se.planovi ostvariti…
    Diego se jucer probudio nakon TOCNO pola sata… malo je cikao i onda zaspao i 5 min nakon sto sam ga u krevetic stavila se probudio… uzela sam ga, stavila u vrecu, ljuljala 5 min i uspavao se… i to je trajalo od 21cca do nekih 1 ujutro cini mi ae.

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

barbs

Prijavi adminu

Preporodila sam seeeeee…. ok zaspao je opet pored mene kad sam ga hranila do 4 i nesto cca… i opet se poceo komesati, dala sam mu jesti i bez drame ga prebacila u krevetic do 7 skoro… i uzela ga sebi i do 8 smo spavali…
    Uuuuuu, jedno 4-5d nismo tako… preeeeeporodila sam seeee…
    Sanjchi, ahahahahaahhahaah, odlicna slika 😶😂😂😂😂😂
    Evo ga u gymu… igra se… Ljure ga igracke pa ih udara tuta forza 

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

barbs

Prijavi adminu

Ja bih morala u grad kupiti poklon kumi i Diegu pelene… pricekat cu da opet zaspi da muz nema problema… 

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

barbs

Prijavi adminu

Hedgehog

sanjchi255

Nemoj razmišljati o tome, je glupo je za uspoređivat. L je na toplom, sita i samo ju muče standardne beba stvari. Sad se samo koncentriraj da što prije ozdraviš. 😘

Slazem se 😘😘😘😘😘😘

[daisypath.com]
    [lilypie.com]

sanjchi255

Prijavi adminu

Barbs i dalje isto..temp, i sve ostalo….osjecam se ko da me vlak pregazio…😒

[lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.