Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I_me

    Bela

    I_me

    Bela odakle si ti?
    Okolica Rovinja

    U mislila sam da si negdje na potezu pula gore prema kopru 😂
    Ne znam zasto 😂


    Haha, mozda zbog nekih rijeci si povezala 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Romi

    Evo i mene ,i ja se zivcirala zbog tekme,a sumnjala sam da ce pobjedit francuze.
    Obozavamo sparoge i ja i muz,idemo svake godine u berbu,i sad ih jos imam zamrznutih,najvise volimo juhu i sa pastom,mljac
    Bela kako radis taj gulas sa kobasicama?


    Na luku poprzim kobasice na kolutice, dodam salse, podlijevam malo i na kraju stavim sparoge da se skuhaju u tome. Kad su zaleđene ih znam i posebno skuhati jer budu malo tvrđe, pa s tom vodom podlijevam. Uz palentu ide super

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Jutro! Mi budni. Evo napapali se..idemo se spremit..u 9 smo naruceni!




    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Jutro curke!
    Nama je ovaj tjedan totalna strka zbrka. Svaki dan radimo kilometražu, srecom pa (do sada) V dobro podnosi voznju, al treba ga dobro pripremiti. Danas je na redu kontrola kod pedijatrice, to idemo sami, al nije daleko, odmah cu i do posla da se dogovorim sto i kako dalje. Sutra opet u grad kod kardiologinje, a mm ne moze sa nama, sad ce necak uskociti , da bar sjedi sa njime otraga. Ne mozemo iskljuciti zracni naprijed. 
    Ja sam dobila jos jednu turu antibiotika jer me grlo tolko rasturalo da nisam mogla usta otvoriti.
    Inace smo svaki dan od 5-6 budni, al zato u 19:45 vec se odjavljuje. Uglavnom, pratimo vas al ne stignemo pisati. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dobro vam jutro, mamice 😘😘😘 Sigurna sam da imam na tone toga za procitati 😂😂😂
    Kava je na stolu. Diegu i viperu. Gleda tv 😂😂😂 Ja radim dorucak… u 11h ce tata doci po mene da idemo na uvz kukova… Muz je uzeo auto… Inace, jucer je bio drugom zubaru i otkrio da mu he drugi zaboravio skinuti saf + da ga je toliko boljelo jer mu se upalio zivac na drugom zubu sto to nije vidio prvi zubar… ugl sad je to rijeseno al 31.ide rijesit taj drugi zub…
    Sinoc sam Diega pustila tati na cuvanje dok sam bila na treningu i dramio je ahahaah

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, zelim ti brz oporavak!! 😘 Vjerujem ti da je kaoticno… Samo pomalo… kad god stignemo pisemo… 😊😊😂😉😉😉

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Bela, mozemo jesti sparuge kao dojilje??

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Zmije- ffffuuuujjjjjjj…. imamo ih ovdje blizu kuce… uvijek neka naidje mamici im… ovo ljeto me muz ganjao s jednom i u 7.-8.mj trudnoce sam imala snage trcati po dvoristu zajedno s psom hahahahahahah
    I me, sjeeeeeecam se toga kad si nam pricaaalaaaa…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    barbs

    Bela, mozemo jesti sparuge kao dojilje??


    Hahaha ja procitala “supruge” 🤣 i mislila da hoces muza pojesti😅😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kod nas ne vlada vise ona vecernja nervoza kao neko… kad ga krenem uspavljivati traje 10ak min ato je prije trajalo MIN sat vremena… ali zaj* noci hahahhaahhaa nesto manje ovih dana… nadam se da idemo na bolje al se.necu ponadati prije vremena agahhhahahhahbahahaa

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.