Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Ma njoj se sigurno tad spava jer joj postanu kapci crveni i vidim da više nema fokus , znam ju već. I onda postane cendrava i nervozna. I kad ju stavim spavati plače jer ne može zaspati. Ako se premori plače i prije nego ju uspavljujem. 
    Znala je odraditi 3 ture spavanja po danu pa navečer opet isto. Dakle čak ne bi rekla da je preumorna nego jednostavno ne zna i ne može zaspati koje god doba dana bilo, nikako se ne može umiriti i onda je još više nervozna. 
    A očito i za to vrijedi parola proći će, do tada samo puuuuuno živaca 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    barbs

    Bela

    I_me

    Bela odakle si ti?
    Okolica Rovinja

    SUSJEDOO 😍😍😍😍 ja uz okolica Pule 😂😂😂 (Fazana) 😊😊😊😊😊😊


    Yesss 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Suncokretice, fazaaaa… i to ce proci… nama je Diego prvih mj dana s FENOM spavao… pa 2mj uspavljicanje sat-sat i pol na rukama… evo mj dan vec sve manje… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mi jos ne znamo koliko ljudi cemo zvati ali planidamo i vjencane kumove s time da bih ja svoju kumu zvala za kumu malome na krstenju a on se jos nije izjasnio…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Bili na pregledu kukica i sve je u redu… ne moramo vise ici 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    A sta da vam kazem, sve ce to proc, a do tada, ko ziv ko mrtav 😂 ali prema mom iskustvu, nakon trece godine pocinju bolje spavat 😅
    Barbs super za kukice! Mi.idemo u utorak na pregled kukica

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Samo da javim
     Bili na sistematskom. Slapa ima 7300g i 62cm. 😂😂😂
    Nije jako plakala na cijepljenju. Dobra je bila. Sad je zaspala ko top i idem malo prosetat nju i psa.


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I_me

    Samo da javim
    Bili na sistematskom. Slapa ima 7300g i 62cm. 😂😂😂
    Nije jako plakala na cijepljenju. Dobra je bila. Sad je zaspala ko top i idem malo prosetat nju i psa.


    Ne vjerujem 😂 tocno tu kilazu i duzinu je imao moj prvorodeni s 4 mjeseca 😄 a Patrik je s 2 mj bio 62 dugacak i 6200 g tezak

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    I mi koristimo ruski rulet😂😂😂😂 i nije se zalomilo neplanirano do sad😂
    Spavanje…slazem se s Mamasitom…ne nerviraj se oko toga…kad tad ce se smirit. Mozes joj pomoci da jos ranije krenete na spavanje i to eventualno da joj tsd das zadnji put jesti u zamracenoj sobi…moja brze zaspe bez lampice

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Mi smo obavile i setnju i lijepo se osuncale danas😂
    Sad cu je ostavit kod sveki da rijesim neke papire od jakovljeve kontrole s dr. i da u miru pokupim ostale klince iz vrtica😂
    Navecer imam pilates i jedva cekam da se dokrajcim fizicki😂😂😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.