Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Evo da se i mi javimo.
    Luka dobio pikicu,malo zaplakao,al mu seka odmah dudu dala.
    Dug je 71 cm i tezak 8,60 kg.
    Malo cendrav bio,pa sam mu sirup dala i sad je ok.
    Mi za krstitke imali 35 ljudi,najuza rodbina i kumovi.
    I me,slapa je prava curka! Bravo!


    Bravo i za Luku,pravi dečko…sad vidim Maslačak da ti je razmak između njih isto kao i meni i mom bratu ovaj broj ljudi na krstitkama je onako ni malo ni previše,taman

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Romi,sestra i ja smo 21 mj razlike,odrasle zajedno,super nam je bilo od malih nogu..
    Muz i sogorica su godinu dana razlike,i on kaze da mu je bilo lijepo…tako da smo mi htjeli malu razliku izmedju prvo dvoje..
    Kak ti s bratom? Jeste izlazili skupa?




    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Romi,sestra i ja smo 21 mj razlike,odrasle zajedno,super nam je bilo od malih nogu..
    Muz i sogorica su godinu dana razlike,i on kaze da mu je bilo lijepo…tako da smo mi htjeli malu razliku izmedju prvo dvoje..
    Kak ti s bratom? Jeste izlazili skupa?


    Ne nismo izlazili skupa,vjerojatno da je bila sestra bi izlazile zajedno, ali nam je bilo lijepo,imamo još jednog brata ista je razlika između nih dvojice,ja sam najstarija,njih dvojica su izlazili zajedno i bilo im je super,ali smo svi troje jako povezani jer smo zajedno prolazili iste faze,tako da je ta razlika idealna po meni.

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hej curke evo mi bili na vjezbicama i nakon toga setnju odradili. Vrijeme je predivno. Ja sam neka polu bolesna a njega mi i dalje muci nosic. Uzeli smo jucer sterimar ali ne pomaze. Cini mi se da ima proljev zadnja 2 dana. Ima cescu stolicu malo drugacije boje i mirisa nego inace sa puno sluzi. Sluz znam da je od nosa ali ipak cu popodne nazvati pedicu. Ima konzultacije od 6. U utorak bi se trebali cijepiti ali vidjet cemo..tko je pricao da isto ima zacepljen nosic i da se treba cijepiti? Jel bilo cijepljenje? 
    Suncokretice ja uspavljujem na pilates lopti..okrenem ga skroz prema sebi kao da cu ga dojit ali tijelom skroz na sebe uvalim mu dudu i nunam. Tako da uspavljivanje vise nije neki veliki problem ali spustanje iz ruku uzas!
    Mi smo isto na metodi vgv ali jedva cekam da se vratim na pilule. Tada sam mirne duse. Ajme Marijana stvarno prava svadba. Nisam ni ja znala da se moze krstiti u korizmi.
    Barbs super za kukove. Mi smo bili sa 3tj kod ortopeda zbog torticolisa (zalezanog vrata) i odmah su pregledani kukovi. Bilo je sve u redu. Mislila sam ici jos jednom jer je sa 3tj bio bas mali i sad sam pitala fizijatricu kad smo bili na pregledu dal da odemo jos jednom ali rekla je da nema potrebe jer ako su kukovi u redu onda su u redu. Sad ne znam..

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Obavili kontrolu, 7020g i 65cm, vjezbice ucinile svoje, pedica jako zadovoljna, rekla je da mozemo poceti sa kasicama. Pricekat cemo jo tjedan dan, kad napuni 5mj, a i moram jos prouciti sta i kako. Opet je dobil 2 pikice i to je sad to, do godine dana nema vise cijepljenja. 
    Sad sam ga vozala po dvoristu, a sad on spava u kolicim, a ja pijem kavu na terasi i razmisljam kolko obaveza imam, neznam gdje da pocnem.
    Bila sam u firmi, voljni su mi prilagoditi neke smijene, al ne mozemo jos konacno se dogovoriti dok ne smislim sta i kako sa cuvanjem V. 
    Zahladilo je, brrrrrrrrrrrrrr 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Spavanje istina, ni kod nas forsiranje ne pali. Ja sam ga znala, kad nije htio spavati, staviti u ljulju, dala mu igracku, jos se poigral malo i za cas je pocel trljati se igrackom i oci su se polako zatvorile, uzela sam ga i odnesla u krevetic. V je nakon zadnjeg cijepljenja imal dugo fazu da ga nisam smijela ispustiti. Probala sam i zatopiti kimbi onim jastucicem za mikrovalnu ali nista. Onda sam prije uspavljivanja pripremila si hrpu jastuka i kad mi je zaspao u narucju, legla/sjela sam i drzala ga nekad sat vremena, nekad i vise. Al sam se udobno smijestila pa sam i ja znala oddrijemati. Nakon sat vremena sam ga tek mogla spustiti u kimbi, ali proslo je i to. Onda je imal fazu da je u ljulji sam zaspao, sad trenutno je tolko umoran u pola 8 da mu dam flasu, pojede i zaspi odmah na ramenu. Doduse, danas smo imali cijepljenje pa budemo vidli kako ce biti dalje. Mm ga uspavljuje da mu lezi na dlanovima i spusti ga iznad poda i njise ko na ljuljacci, to ga brzo obori, samo pusti ruke i noge ko da lebdi.
    Krstenje vjerojatno 9.6., moramo jos sa zupnikom razgovarati. Planiramo oko 30-35 ljudi, ujedno je i rođendan mm pa da skupa proslavimo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Barbs super za kukove. 👍👍👍 
    Marijana svadba?! 😂😂😂 Znam da su to takvi običaji, ja sam bila u 1 krstitkama gdje nas je bilo 100, i u jednim gdje nas je bilo 15. Pa kak ko voli. Nemojte me razapet ali mi se nećemo krstiti.

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Barbs super za kukove. 👍👍👍
    Marijanasvadba?! 😂😂😂 Znam da su to takvi običaji, ja sam bila u 1 krstitkama gdje nas je bilo 100, i u jednim gdje nas je bilo 15. Pa kak ko voli. Nemojte me razapet ali mi se nećemo krstiti.


    A sta bi te razapeli 😄 svatko radi kako zeli 😊 ni mene moji nisu odmah krstili nego sam se.krstila u 2 osnovne 

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Srnac

    Hej curke evo mi bili na vjezbicama i nakon toga setnju odradili. Vrijeme je predivno. Ja sam neka polu bolesna a njega mi i dalje muci nosic. Uzeli smo jucer sterimar ali ne pomaze. Cini mi se da ima proljev zadnja 2 dana. Ima cescu stolicu malo drugacije boje i mirisa nego inace sa puno sluzi. Sluz znam da je od nosa ali ipak cu popodne nazvati pedicu. Ima konzultacije od 6. U utorak bi se trebali cijepiti ali vidjet cemo..tko je pricao da isto ima zacepljen nosic i da se treba cijepiti? Jel bilo cijepljenje?
    Suncokretice ja uspavljujem na pilates lopti..okrenem ga skroz prema sebi kao da cu ga dojit ali tijelom skroz na sebe uvalim mu dudu i nunam. Tako da uspavljivanje vise nije neki veliki problem ali spustanje iz ruku uzas!
    Mi smo isto na metodi vgv ali jedva cekam da se vratim na pilule. Tada sam mirne duse. Ajme Marijana stvarno prava svadba. Nisam ni ja znala da se moze krstiti u korizmi.
    Barbs super za kukove. Mi smo bili sa 3tj kod ortopeda zbog torticolisa (zalezanog vrata) i odmah su pregledani kukovi. Bilo je sve u redu. Mislila sam ici jos jednom jer je sa 3tj bio bas mali i sad sam pitala fizijatricu kad smo bili na pregledu dal da odemo jos jednom ali rekla je da nema potrebe jer ako su kukovi u redu onda su u redu. Sad ne znam..


    Ej, ja sam pričala to za nos i cijepljenje. Pregledala ju je doktorica. Grlo i poslušala pluća. Rekla sve čisto, može cijepljenje. 🤣 Nama je vjerojatno od suhog zraka u stanu. 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sretna

    Hedgehog

    Barbs super za kukove. 👍👍👍
    Marijanasvadba?! 😂😂😂 Znam da su to takvi običaji, ja sam bila u 1 krstitkama gdje nas je bilo 100, i u jednim gdje nas je bilo 15. Pa kak ko voli. Nemojte me razapet ali mi se nećemo krstiti.

    A sta bi te razapeli 😄 svatko radi kako zeli 😊 ni mene moji nisu odmah krstili nego sam se.krstila u 2 osnovne


    Hvala Sretna. 😘 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.