Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Mamasita, ja jos uvijek dojim ali tu i tamo se izdojim kad idem na trening i tada se u uvijek steriliziraju bocice… ne znam, mlijeko bilo majcino ili AD mi je nesto sto smatram da ima u sebi previse bakterija, tj podlogu za razvoj istih i nemrem to ne sterilizirati.
    Mi smo danas imali babinje, napravila sam pun pleh zapecenih palacinki punjenih prsutom, sunkom i sirom tak da i sutra imamo rucak. Ali dok se zapecalo mi je curio sir po pecnici, a moja pecnica nema pirolizu. Kako ocistiti taj zapeceni sir???
    Moj B evo danas spava 3x, prva dva po 15min, ne kuzim kako moze tako malo ta mala beba spavati, covjece ja padam s nogu, a to malo cudo je neumorno. I plaaaace kad ga mecem spavati ko da ide po kazni. Pa nevjerojatno! A jedva gleda… nismo bili his u setnji, ako se probudi do 4 stignemo jos od pol 5 do pol 6 jedan krug kao i inace.
    Nego imam jedno pitanje, zna li koja kad majka sama putuje avionom s bebom da li treba pisanu suglasnost od oca? Buduci da smo u braku to mi je malo bzvz a neki dan mi je to poznanica rekla…

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Dena odlicna pjesmica, bas sam se nasmijala 
    Barbs san je vrh!

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Moja Lea slini ko luda, nekad joj baš curi kad ju se drži na rukama. Jel moguće da kreću zubići? 
    Muž je dobio prvi zub s 4,5 mjeseca… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Vidim sve neki životopisni snoviii 🤣🤣🤣
    Moja L je u zadnje vrijeme počela izvoditi bijesne gliste prilikom vožnje u jajetu i prilikom kupanja. Inače ju suprug drži a ja perem, dns smo probali iisai podloškom i opet kaos. Ne znam do nedavno nije bilo drame 🤔🤔🤔🤔. Tko je napisao da je tušira bebu? Kako to funkcionira? Pa da probam. Ovo danas je bilo ko da jojjne znam što radimo. 😥😥 

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Barbs,istina.. moj je uvijek govorio da ne zna kako ce samnom na porodjaj.. iii na kraju,gospodin je brio pribraniji od mene,a ja se kao uvijek pravila hrabra.. 😂😂 
    A je danas po danu suuper spavala,od 11-15h 🙃 na kraju je ja i muz probudili,jer vec sam se je bila pozeljela 😂
    Mengu ni ja jos nisam dobila.. 😄
    Mamsita,za auvion i suglasnost stvarno ne znam.. 🤔
    Suncokretice,hmm zavisi od dijeteta,ali mislim da su djeca vec sa 4 mjeseca znala dobiti zubic,a ima djece koja su tek u 9-om mjesecu dobili zub.. tak da mi sad polako mozemo ocekivati,pa kad dodju.. 🙄 u nasoj grupi nema jos niti jedna bebica sa zubicem,jos uvijek ocekujemo prvu.. 🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Znam da sad žlijezde rade jače pa je možda samo to ali ovo mi se čini baš dosta…
    Iskreno se nadam da nisu još zubici inače će biti još nervoze….
    Koliko vaši sline? Ajme pitanja 

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Moji su oboje dobili donja dva s 4,5 mj…slinili od 2. mjeseca al ne bas jako. I Dora je pocela sliniti prije nekih tjedan dana al nije puno. 
    Kiki i moja Dora danas zeza sa spavanjem opet…rvo sad smo isle po seku i bracu u vrtic oa je zaspala u as i sad jos uvijek spava tak😂 idem kuhat kavu da dodem sebi jer sam strgana.
    Muz mi radi od 6-6 vec 2 tjedna pa sama sve obavljam…umorila sam se najvise od tog razvazanja u vrtic i iz vrtica😣

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Mi smo oboje tamne puti ustvari…samo moj muz ima svjetliju kosu i zelene oci a koza mu je ful tamna…Jakov je na njega povukao tu svjetliju kosu a Lana je tamna na mene…iako jakov je imao najvise kose od njih troje i to crne…ta kosica posvijetlila 😂
    Vidjet cemo kakva ce dora biti😂 tasad lici na Lanu dosta

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Moja Lea slini ko luda, nekad joj baš curi kad ju se drži na rukama. Jel moguće da kreću zubići?
    Muž je dobio prvi zub s 4,5 mjeseca…


    Moguce je jer evo mojoj Lei je zubic vani,slini vec mjesec dana i duze,i evo ga vani je,znaci sa 4 mjeseca,a poceo se bijelit jos prije mjesec dana…svi su mi govorili ma nije to zubic,nece oni jos,to se njoj samo tako bijeli,a on sad vani 

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    A slini ima mozda vec mjesec dana,ali u nekim normalnim granicama.. 😊 najvise slini kad se drzi u uspravnom polozaju ili kad ima rukice u ustima.. ali ona je mn opsjednuta sa sisanjem palaca.. ne znam sta da radim.. najvise se bojim da ce joj se deformisati zubi.. aa za dudu nece niti da cuje.. 🤔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.