Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Kiki156

    Cekaj, Sanjchi, kakva sad trudnoca??? 😃😱

    😂😂😂😂
    Nadam se jos nikakva😜😜
    Ali tamo, na ljeto cemo vjv na drugo😄


    Ma svaka ti cast! 😂😂
    Taman zatrudnis preko ljeta, rodis u proljece.. najljepse doba,mozete odmah van, nema snijega 😆😊


  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Kiki156

    Cekaj, Sanjchi, kakva sad trudnoca??? 😃😱

    😂😂😂😂
    Nadam se jos nikakva😜😜
    Ali tamo, na ljeto cemo vjv na drugo😄

    Hahahha. Ajme ti si fakat ozbiljna! Predivno! Bit će taman razlika! A i proljeće 😍😍😍

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mislim da je i Marijana pricala da bi jos jednu bebu? Jednu za drugom??.
    Kako god.. tko god da tako razmislja… SVAKA CAST!!! TREBA KURAJA ZA TO, kako ze kod nas… KURAJA=HRABROSTI… ja ponekad placem od muke s ovim jednim a kad pomislim jedno za drugim.. aaajmeeeeeeee… za koju godinu aaaaaajde

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mali spava… seta se vani s muzevim nonon nakon setnje… ako se u medjuvremenu nije zbudio, znaci da spava preko 2h… izdojila sam iz desne cice 50ml a iz lijeve 20ml(mogla sam i puno vise al nisam htjela da presusim dok se ne zbudi
    rucak imam… Kod muzevih nonica… rade domace njoke… povodom pusta 😂😂😂😂 imaju takav obicaj pa ajdeeee… jednom tj jedemo kod njih ionako… Ne da mi se vise puta…
    Roba od maloga se susi. Divno je vrijeme. Pirka burica 😎
    A sad moram napravit krevet.. a ne da mi se… doma sam u tisini i pijem kavu 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I soliranje zavrsilo. malo se zbudio

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    barbs

    Mislim da je i Marijana pricala da bi jos jednu bebu? Jednu za drugom??.
    Kako god.. tko god da tako razmislja… SVAKA CAST!!! TREBA KURAJA ZA TO, kako ze kod nas… KURAJA=HRABROSTI… ja ponekad placem od muke s ovim jednim a kad pomislim jedno za drugim.. aaajmeeeeeeee… za koju godinu aaaaaajde


    Potpis! Ja  nikad ne bi tako malu razliku. Prvo iz mog iskustva,  tijelu definitivno treba godina dana da dode na staro. Drugo, djeca su zahtjevna i znam da se ne bi mogla posvetit prvorodenom kako treba kad beba dode, a jos je premalo da shvati i trece, ne daj Boze komplikacija u trudnoci pa da sam npr osudena na krevet tek onda bi me srce bolilo sto se ne mogu igrat ni cuvat prvog.
    Aliiiiii, svaka cast onome tko tako moze i zeli! 😊

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Mm otisao za dojcland, dobila sam ruzu za valentinovo 😄 bas me iznenadio jer mi to bas ne obiljezavamo. A prosle godine je isto u ovo vrijeme bio u Njemackoj i na vrata su mi dostavili buket 😄 to valjda zato kaj sam bila trudnapa se potrudio 😂

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Bome kod mene je velika razlika,da mi je neko rekao da cu rodit u 39 ne bi mu vjerovala🤔mislila sam da cu bit opustenija s P ali nisam😊.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sretna

    Mm otisao za dojcland, dobila sam ruzu za valentinovo 😄 bas me iznenadio jer mi to bas ne obiljezavamo. A prosle godine je isto u ovo vrijeme bio u Njemackoj i na vrata su mi dostavili buket 😄 to valjda zato kaj sam bila trudnapa se potrudio 😂


    Zasluzila si😊

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu
    Karnevalska grupa balerine😂😂😂😂
    Karnevalska grupa balerine😂😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.