Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ma, Barbi, u cvijetu mladosti ste 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    barbs

    Ja mužu kažem da drugo (možda!) za 5g… a on meni: neeeee, za 3g!!Al' ja se nedam… Lako njemu. On ima posao. On se već formirao k'o čovjek. Mislim, i ja sam, ali stvarno bih voljela imati posao prije… Jest da nikada nisi financijski siguran što kako ovo ono… npr eto muž ima stalan posao, a sr* živo.. Ne znam ako ste čule za pulsko brodogradilište… tamo radi… Eto, nije neka sigurnost, ali eto, barem bih voljela imati neku “sigurnost”
    I me, to k'o da čujem za sebe i sestru…
    Meni još nitko nije rekao da sam premlada za prvo dijete niti prestarra. Tko god čuje kaže: taaaaaaaaamaaaaan godine.

    Tako i u Ri brodogradilista propadaju salju sve na go jer nema posla,prozor mi gleda na Viktor Lenac dva mjeseca brod nije usao.Katastrofa…..

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Barbi13

    barbs

    Ja mužu kažem da drugo (možda!) za 5g… a on meni: neeeee, za 3g!!Al' ja se nedam… Lako njemu. On ima posao. On se već formirao k'o čovjek. Mislim, i ja sam, ali stvarno bih voljela imati posao prije… Jest da nikada nisi financijski siguran što kako ovo ono… npr eto muž ima stalan posao, a sr* živo.. Ne znam ako ste čule za pulsko brodogradilište… tamo radi… Eto, nije neka sigurnost, ali eto, barem bih voljela imati neku “sigurnost”
    I me, to k'o da čujem za sebe i sestru…
    Meni još nitko nije rekao da sam premlada za prvo dijete niti prestarra. Tko god čuje kaže: taaaaaaaaamaaaaan godine.
    Tako i u Ri brodogradilista propadaju salju sve na go jer nema posla,prozor mi gleda na Viktor Lenac dva mjeseca brod nije usao.Katastrofa…..


    Daaaaa…. uuuuzaaaaas… prica se o otkazima… navodno min 1000 ljudi bez… Grozno… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, kako slapica? Ne znam ako si odgovorila ali kad biste mogle izaci? Jesi na 5.katu?
    Evo lijepih novosti… juhuhuuu…
    U cet idem na dogovor za djevojacku… Pred vecer… 
    U petak navecer idemo na veceru kad zaspi… s kumom i njeovom curom..
    U sub idem sa svojom kumom na pice… Nahranit cu ga i izaci na sat-dva, a u ned poslije podne idem u kino s curama… juhuhuuuuuuu… i 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Barbi13

    barbs

    Ja mužu kažem da drugo (možda!) za 5g… a on meni: neeeee, za 3g!!Al' ja se nedam… Lako njemu. On ima posao. On se već formirao k'o čovjek. Mislim, i ja sam, ali stvarno bih voljela imati posao prije… Jest da nikada nisi financijski siguran što kako ovo ono… npr eto muž ima stalan posao, a sr* živo.. Ne znam ako ste čule za pulsko brodogradilište… tamo radi… Eto, nije neka sigurnost, ali eto, barem bih voljela imati neku “sigurnost”
    I me, to k'o da čujem za sebe i sestru…
    Meni još nitko nije rekao da sam premlada za prvo dijete niti prestarra. Tko god čuje kaže: taaaaaaaaamaaaaan godine.
    Tako i u Ri brodogradilista propadaju salju sve na go jer nema posla,prozor mi gleda na Viktor Lenac dva mjeseca brod nije usao.Katastrofa…..

    Daaaaa…. uuuuzaaaaas… prica se o otkazima… navodno min 1000 ljudi bez… Grozno…


    Di je on, u uljaniku?
    Bas sam isla jucer u mornaricku kad smo prolazili onuda, taman u 15h kad ih je izaslo mali milijun na cestu.. gotovo radno vrijeme…
    Cekaj, ja se gubim po Puli 😂😂😂, to je ovo gdje su u svjetlu dizalice?


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    On ti je na otoku, odnosno jos na rivi 😁 Ali on je u uredima… na nacrtima.. da da. svijetleciiii 😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I me, kako slapica? Ne znam ako si odgovorila ali kad biste mogle izaci? Jesi na 5.katu?
    Evo lijepih novosti… juhuhuuu…
    U cet idem na dogovor za djevojacku… Pred vecer…
    U petak navecer idemo na veceru kad zaspi… s kumom i njeovom curom..
    U sub idem sa svojom kumom na pice… Nahranit cu ga i izaci na sat-dva, a u ned poslije podne idem u kino s curama… juhuhuuuuuuu… i


    Bome ces imam lijepi vikend! Socijalizirat ces se 😊
    Nemam pojma kad idemo kuci.. sutra dolazi specijalist uho grlo nos pa ce ju pregledat i napravit uvz, pa u biti moramo cekati njegovu prognozu. 
    Ja mislim da cemo preksutra. Nadam se..😥
    Kazu na viziti i sestre da lijepo napreduje. Da joj je manje crvenilo na toj kvrgi i obraz je normalne boje. 
    Muz bio sada, donio mi iz meka pa smo se jedna sestra i ja posteno najele
    (Btw.. za nju su mi rekli da pazim jer zna biti kao zajebana i sve mora biti sterilno i ne smije biti razbacana soba) a zena perfektna.. 😍😍
    Trazila je od dokt da malo prilagodi terapiju da ju ne moraju bockat svakih 6h nego 2x dnevno samo..
    Kazu sestre slapa princezica 😂😂😂
    Sve bebe jadne bubane, u febri, soba do mene se pakira, voze ih hitno u rijeku..druga soba beba ima nesto na srcu, mama place i pada u nesvjest..
    Zahvalna sam do neba i nazad sto nam je svo zlo u tome, sto nema temperaturu i raspolozena je..
    Iako je muz bio ovdje kraj nje kad je dobila u guzu, skoro je i on zaplakao koliko je plakala.. 
    Kaze svaka cast mamama.. on to ne bi mogao..i bas mu je tesko jer ne zna kako da pomogne..


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    On ti je na otoku, odnosno jos na rivi 😁 Ali on je u uredima… na nacrtima.. da da. svijetleciiii 😂😂😂


    😂😂😂 bas imam pogled na te dizalice!
    Jedna izgleda kao zirafa 😂😂😂


  • Amore

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Barbi i Romi, naravno da niste za bacit, sad tek pocinju najbolje godine..ja vas u stopu pratim, samo godinicu manje😀 Ja mislim da nije razlika u godinama presudna oko toga kako ce se slagati, tu vise igraju ulogu karakteri, mozda malo odgoj, a bome i njihovi eventualni partneri kada dodje vrijeme za to..Barem iz mog iskustva i moje okoline..Nama za sada nije problem ovako velika razlika, ne znam koja koju vise obozava, vjerojatno ce mala biti tlaka velikoj u nekim godinama, ali za sada je super..Nije da smo bas tako planirali, ja sam zapravo uvijek mislila da cu troje imati, ali, eto, tako se poslozilo..Klea, kostimi su predivni, to ste ono vi sivali? 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, preslatka je! 😘
    I me, ajjjj, super sto se gore lijepo odnose 😊 I lijepo od muza za mekic 😍😍😍😍😋😋😋😂😂😂 I vjerujem da mu je bilo tesko… mislim, ja sam plakala kad su ga cijepili 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.