Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Amore…kostime smo radili mi roditelji a tete su nam dale upute i sablone za rezuckanje😊 super je ideja i bili su naj😊
    Joj sad ste me sjetili da u petak Dora ide na cijepljenje i pregled😂 sutra uzv kukova, u petak rockas u sub konacno vecera s kumovima, prijateljima i sogijina😊😊😊 jedva cekam! 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sanjchi…24…meni je tad bio propuh u glavi! 😂 Samo sam izlazila i bila posvuda. Al sam bila ambiciozna i radila, i onda sve zaradeno trosila na sebe! Ah…kad se sjetim…😁 
    Ja imam 30 i voljela bi imati jos jedno ili dvoje djece. Razmak oko 2 god. Lijepa mi je kombinacija 2 decka i cura. Ili decko i cura a moze i dva brata, samo da su zdravi i sretni. Ali voljela bi imati i kcer 😍  
    I me grozno to sto pises za drugu djecu i njihove mame, strasno, ne mogu to ni zamislit. Samo da su djeca zdrava! Drago mi je za Slapicu da je dobro! 
    Dena se ne javlja…zanima me je li se osisala i kako je zadovoljna. Dena javi se! 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Mamasita hahaha dobar! 😂😳 
    Mi smo neki dan obavili duznost a budemo i sutra ak nam mali dozvoli 😜



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Barbs da ovo nam je prvo dijete i meni i muzu,bila sam trudna prije 2 god.,al bebi je srce prestalo kucati i morali su me ocistit…i evo sad Lee…nase srce ♥♥♥♥
    Barbi naravno da smo u najboljim godinama nedamo se mi…meni se svi cude kad kazem da su mi 30-te bolje nego 20-te,barem je tako meni bilo i nebi se vracala nikad natrag,sad mi je bas kako treba bit
    Ja bi mozda jos i razmislila sad o drugom,ali nakon carskog moram cekat 2 god.,a onda mi je malo kasno
    Sanjchi tvoja mala L.se bas promjenila,al i dalje preeemedena 

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Mamisita vicevi su …a bracne smo obavili za vikend,a sutra me dragi mislio vodit na kolace,a najavili mi se gosti u babinje ,pa cu vidjet kako budemo raspolozeni poslije…nadam se da cemo bit 

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Razlika u godinama, mislim da nema pravila veca ili manja….sestra mi ima 2 kceri a razlika je 7god i super se slazu, al ono bas bas… Izmeđju mene i sestre je 12god razlike i ko prst i nokat smo…
    Gradjanska duznost odgodjena ljuta sam na mm pa je odgodjena do daljnjeg🤣
    I_me drago mi je da je slapica i dalje vesela i da ide na bolje 😘
    Sanjchi mislim da se L ne svidja ideja da ne bude vise u centru pažnje 😂 al preslatka je

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    E da, zanima me kako idu dalje pregledi i kontrole… Znaci obavili smo oni s misec dana, pa oni s dva miseca tad smo je i cjepili… Koji su sljedeci pregledi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    luce <3

    E da, zanima me kako idu dalje pregledi i kontrole… Znaci obavili smo oni s misec dana, pa oni s dva miseca tad smo je i cjepili… Koji su sljedeci pregledi?


    Sljedeci je sa 4 mj pa sa 6mj. Dalje ne znam kako idu.. mislim 9 mj pa god dana..


  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sanjchi nismo, na kraju smo ih pitali kad su dosli u babinje. Nista od kreativnosti…
    Necu jos reci dobro jutro jer se nadam da nastavljamo sa spavanjem! 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    luce <3

    E da, zanima me kako idu dalje pregledi i kontrole… Znaci obavili smo oni s misec dana, pa oni s dva miseca tad smo je i cjepili… Koji su sljedeci pregledi?


    Dalje ti ide cijepljenje sa 4 mj pa sa 6 mj, sistematski sa 9 mj, onda cijepljenje s 1 g, s 1.5 g nisam sigurna dal je samo sistematski ili i cijepljenje, sistematski 2 godine, sistematski 4 godine i cijepljenje a 5 godina.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.