Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vicky

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice! 
    Trebam jedan savjet. Malena ce za koji dan 5 mj..sretno,zaigrano dijete koje lijepo napredujem. Primjetili smo da u zadnje vrijeme vecinu vremena lijevu ruku drzi savijenu u laktu. Ona nju pruza,hvata..sve je ok..ali kada nema nikakve zanimacije drzi ju savijenu,dok desnu drzi ispruzenu uz tijelo. Da li je koja imala takvo iskustvo? 

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Dzenny neka si se ti najela..tak i moja sveki ne izlazi iz kuhinje. A je preslatka bebica..bas za izlozbu😍
    Sanjchi hvala ti ne trebas budem ja pitala svoju fizijatricu u cetvrtak kad idemo na vjezbice.
    Koje su to podloge? Ja sam gledala one casmatino..one su tanke ali su termoizolacijske.

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Dena ja ti znam prodinstat luk,i na to stavim sampinjone,podlijem vrhnjem za kuhanje i unutra umijesam tartufatu,i na kraju kuhanu tjesteninu….ili napravis rizoto i na kraju dodas tarufatu,mozes i pizzu radit sa tartufatom,ili napravis pileca prsa na naglo i dodas vrhnje i tartufatu,ma imas razno raznih varijacija,ima i neki recept sa palentom,vidjet cu pa ti napisem

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Hvala,curke.. 😘😘
    Dena,hahah .. jeee,jee tata.. A tata cupavi 😍 kad se A rodila,svekrva je uvijek govorila da ce se morat sad lijepo brijati,alii on je rekao da A bude naucio na bradu i stvarno je.. evo,brada joj apsulutno nista ne smeta.. 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Curke evoooo meee😂
    Jucer je bilo odlicno! Festa za 10…Dora je bila predobra, klinci super isto. Proveselili smo se posteno od 17 do nekih 2. Danaa smo cistili dom i opet se druzili cijeli dan. Sad ce Dora spavat a i ja s njom. Muz nek rijesi vece klince jer je on vise odspavao😂😂😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Klea ajd bas dobro da ste se zabavili,a Dora je pravi mali anđelcic,prekrasna je,i torta mi se isto svida….covjeku nije zao sta se naradi kad se svi dobro zabave i sve dobro prode….al sad ste obavili pa nemate vise brigu

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Sanjchi sad je doma bil samo na puzlama, al neke su debele i nisu hladne, ispod je laminat. A ovo mi se cini tanje od puzla, ili?
    Romi hvala☺ A sto je to tartufat? Ja znam za one tartufe u trgovini u malim staklenkama.
    Klea prekrasno😍 jeste sami sve kupovali? Kod nas obicno kuma kupuje svijecu, kosuljicu, cini mi se i oblekicu. Sad cekam da vidim dal ce reci ili cu sama kupiti, da se ne desi da imamo duplo. Ma da bih s jedne strane voljela sama kupiti, pogotovo oblekicu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, Sretnih 6 😘 POLA GODINE!! 😍
    Dzenny, eheehehehehw 😚😚😍😘😍 Miskica ti je slatka! 😘 I neka si i jela! 😊
    Mi kod mojih bili na rucku 😎 isto ok… a prije toga kod kume na kavu dok se muz setao s Diegom a usput je svratio i kod frendova na kuhanju pive

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.