Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Romi, daaaaa, L od sretne ima 8.3. 😂😂😂 Dns se rockas slavioooo….
    Klea, nek ste se lijepo proveli 😘 Super torta njamiii a Dora slatkicaaaa 😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Sad smo se rijesili brige. Za prvo dvoje smo imali u restoranu s malo ljudi ali s godinama krug kumova i najblizih se prosirio i ovaj put smo odlucili na veliko 70 ljudi je bilo u domu. Klipz smo kupili sami i dali jednom covjeku da sve pripremi😊 bilo je odlicno, kolace je pekla sveki i muzeva strina. I muziku smo imali…tamburase koji su bas podigli atmosferu. Kupili smo jedino previse cuge😂 nikako nismo to mogli procijeniti koliko treba😂 al glavno da ne fali a popit ce se ionako i taj ostatak😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Tertufe ne voli 
    Luce, najbolje pedijatricu zovi… ja se ne kuzim u to
    Vicky, pedijatru idite!
    Srnac, to je meni bas foooraaaaa… moja frendica je kupila nesto slicno… kao ona od mamas and papas i od 5mj je malog u to stavljala… ako ne iranije… a druga frendica od mamas an

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Tertufe ne voli
    Luce, najbolje pedijatricu zovi… ja se ne kuzim u to
    Vicky, pedijatru idite!
    Srnac, to je meni bas foooraaaaa… moja frendica je kupila nesto slicno… kao ona od mamas and papas i od 5mj je malog u to stavljala… ako ne iranije… a druga frendica od mamas an

    *and papas i isto i isto s nekih cca 5mj ga stavljali…
    Sanjchi, super podloga… takvu sam i ja gledala, ali mi previse kosta po mom ukusu 😂😁 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Dena…kod nas je obicaj da kum kupi robicu i kosuljicu i svijecu i tortu. Za prvo dijete kuma je dala poklon i kupila kosuljicu i svijecu, za drugo su kumovi sve kupili i sad sam ja htjela da se krsti u laninoj kosuljici da ne kupuje bezveze ali su kod njega obicaji da kupuje sve on pa je i kosuljicu i tortu ogromnu i kolace i odojka i finu pogacu i robu kao za presvuc je kad ovo nisam htjela i istrosio se previse definitivno i to mi je krivo al sta ces kad oni drze do takvih obicaja…al smo mi njemu kupili parfem jer ke obicaj da se kumu kupi neki poklon.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    BANANA- pola banane… ali ta je banana bila mala 😂😂😂 i nije kakao cijeli dan… onda smo mu sutradan dali bananu+jabuku i kakaaaaOoo jeeees 😂😂😂 mada je kakao i kroz noc i jutro 😁
    I me i Maslacak, bome vasa jutra veselooooo krenu 😎
    Mi smo dns imali musaku nakon duuuugooo vremena 😎

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Barbs ama di ih samo nades😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


    NA FB-U 😂😂😂
    TARTUFE ili volis ili ne… imaju specifican okus…
    Dena, meni su i pedica i muzeva rodjakinja (njih dvije su stara skola i skupa su isle u skolu! 😂😂😂) rekle da ne pratim sve po k

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    sanjchi255

    Barbs ama di ih samo nades😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    NA FB-U 😂😂😂
    TARTUFE ili volis ili ne… imaju specifican okus…
    Dena, meni su i pedica i muzeva rodjakinja (njih dvije su stara skola i skupa su isle u skolu! 😂😂😂) rekle da ne pratim sve po k


    *po kalendaru vec sezonsko… ne pricam sad o bananama nego opcenito 😂 i pitala sam ju vezano za amarnt i sl… bolje da ne znate sto je rekla 😂😂😂😚😚😂😂😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Klea, 70 ljudi????? OMGGGGG, DODAS JOS 25 i toliko nas je bilo na piru 😂😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Sanjchi sad je doma bil samo na puzlama, al neke su debele i nisu hladne, ispod je laminat. A ovo mi se cini tanje od puzla, ili?
    Romi hvala☺ A sto je to tartufat? Ja znam za one tartufe u trgovini u malim staklenkama.
    Klea prekrasno😍 jeste sami sve kupovali? Kod nas obicno kuma kupuje svijecu, kosuljicu, cini mi se i oblekicu. Sad cekam da vidim dal ce reci ili cu sama kupiti, da se ne desi da imamo duplo. Ma da bih s jedne strane voljela sama kupiti, pogotovo oblekicu.


    Dena to jeto u staklenkama sta imas za kupit,samo to ovdje obicno pise tartufata na njima,al uglavnom to je to

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.