Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Evo clanak o sjedenju. Sto mislite o tome? 
    http://www.roditelji.hr/beba/kako-i-kada-uciti-bebu-da-sjedne/ [roditelji.hr]



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Joj Barbs uzas to za ne spvanje. Tako i V, zna imati dvije noci da spava dobro i taman se ponadam da je gotovo s nespavanjem i opet krene budenje svako malo!  Jedni frendovi su nam rekli da se situacija smirila tek oko prvog rodendana. 😩 
    A za krstenje, 4. mj je super al morate krenuti s pripremama, to ti je za cas! A krstenje je uvijek izdatak…jel kod vas obicaj da dobijete novac od gostiju pa da bar dio pokrijete?  
    Zasto ti ta frendica nije dosla na svadbu? Mi imamo jedno vjencanje 1.6., bratic mi se zeni, i nemamo jos pozivnicu ali znam da idemo. Uh, necu ni razmisljati o svim troskovima! 😅



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, to odizanje sto radi kad je na ledjima… Diego to radi vec 2mj 😂😂 Aaaa ma nista im ne smeta ahahahaha… Diego npr zna se igratibsa zveckicama ili bilo cime i s vremenom
    se klepne po celu bababbaba

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Romi

    kleaiva

    Sad smo se rijesili brige. Za prvo dvoje smo imali u restoranu s malo ljudi ali s godinama krug kumova i najblizih se prosirio i ovaj put smo odlucili na veliko 70 ljudi je bilo u domu. Klipz smo kupili sami i dali jednom covjeku da sve pripremi😊 bilo je odlicno, kolace je pekla sveki i muzeva strina. I muziku smo imali…tamburase koji su bas podigli atmosferu. Kupili smo jedino previse cuge😂 nikako nismo to mogli procijeniti koliko treba😂 al glavno da ne fali a popit ce se ionako i taj ostatak😂

    Klea e da sam znala pitala bih ti ja tatu za cugu koliko trebas kupit,on ti je kuhar po zanimanju i prije je znao privatno kuhat po svedbama,on tocno izracuna koliko po covjeku treba pica i svega ostalog…al sad je gotovo, cure ako nekome bude trebalo ubuduce pitajte pa cu vam rec


    Hvala! Za ubuduce te pitam😂 a ima i na rotodinamic stranici kalkulator koliko treba cuge otprilike al sam to se sjetila tek trazit na netu kad smo sve kupili i izracun je ful tocan na kraju ispao😊😊😊

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jutro cure…Dena sretnih prvih 6mj…😍
    Klea cestitam na krstitkama…🤗 Dora je med medeni…
    Mi jucer bas iskoristili lijep dan…bili vani od 12h do 18h…i krenuli doma,ja je stavim u jaje a ona u plac…plakala je kao da je kaznjavam…pa je izvadila,presvukla,dala cicu,pa malo setala s njom i oper u jaje i opet plac…onda sam joj od dekice napravila postolje kod nogica i na njega stavila telefon sa upaljenim crticeem na youtubu i do doma ni glasa.. cak je zaspala…dok sam se sjetila toga proslo je sat vremena pa smo doma dosli tek oko 19:30h…
    Ali ono sto mene zanima,jel moguce da joj se vec vide zubici?? Primjetili smo da zadnjih mjesec dana bas sliniii full i gura rukice u usta i jucer nakon podoja sam je dignula da podrigne i tocno joj je sunce islo u usta i vidjela sam obrise dva zubica…kasnije sam opet gledala i cinilo mi se da stvarno jesu na samom izlasku. Probati cu slikati dok bude spavala…jel moguce da vec izlaze?

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Giovi, moguce je. Maloj od moje frendice su izasli isto s 3 mj, prvi.



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Dena sretnih 6,mozda sam cestitala,ne sjecam se.
    Sanjchi,savudrija je prekrasna,ima jedna pjescana plaza bas za malu djecu,al je problem hlad..mi kad idemo tamo..imamo pun gepek stvari..sator,suncobran,prijenosni hladnjak,kolut za plivanje..joj svega zbilja..jedva se iskrcamo..
    Romi,i ja bi s njima u Medugorje,al mislim tek nagodinu. Neznam ko bi ih doveo na vrh brda..
    Giovi,ako vidis zubice s unutarnje strane zubnog mesa,to ti jos nije to,moraju bit na vrhu s vanjske strane.
    Klea,bas super da je sve ok proslo..a pijaca ce se vec popit!




    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Dena sretnih 6,mozda sam cestitala,ne sjecam se.
    Sanjchi,savudrija je prekrasna,ima jedna pjescana plaza bas za malu djecu,al je problem hlad..mi kad idemo tamo..imamo pun gepek stvari..sator,suncobran,prijenosni hladnjak,kolut za plivanje..joj svega zbilja..jedva se iskrcamo..
    Romi,i ja bi s njima u Medugorje,al mislim tek nagodinu. Neznam ko bi ih doveo na vrh brda..
    Giovi,ako vidis zubice s unutarnje strane zubnog mesa,to ti jos nije to,moraju bit na vrhu s vanjske strane.
    Klea,bas super da je sve ok proslo..a pijaca ce se vec popit!


    Da da…sa unutarnje strane su… a jel sad isto moze proci xy vremena da izadju ili ce brzo? 
    Cisto da se psihicki pripremim na nervozu…🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Evo ovdje se vide.




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ajme zubica 😂😂😊
    Klea - drago mi da sve super proslo i da su klinci bili dobri 😊
    Sta sam ja jedina cije se dijete jos ne okrece.. zna sa ledja na trbuh ali uz moju pomoc..😥
    Cak bi i da sto dulje leti jer ce biti kaos kad skontaju sta mogu i kad pocnu hodat 😂😂😂
    Bili na kontroli. Sve ok, jos malo ima, velicina zrna graska. Al nije crveno. Skinuli je sa antibiotika. Krvni nalaz uredan. Kontrola za 10 dana.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.