Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Nena mali bucko slatki
    Sretna prekrasna torta,svaka cast! 
    I me bas je lijep prsluk ili kruzat kako mi kazemo
    I ja joj moram nesto za prijelazno razdoblje uzeti.
    Jabuka- kako im dajete? 
    Prvi dan sam je skuhala kao zbog probave, bila je bez okusa, danas sam je miksala s malo vode ali opet su ostali komadici, nije joj islo. Na komade joj se dize zeludac, a jabuka mi nije za kasu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Nena dobro došla. Ma samo boldaš ime. Premda ja 100 puta zaboravim.  Nema @ :D :D David je medeni. 
    Pazi ti to, Sanjchi nju samo pokrije micom i mala zaspi. O živote robijoooooo. Moja ne može ni na sisi zaspat jer se mora bar 2-3 puta podrignut. Pa il se probudi za 5 min, ili neće zaspat i postaje nervoznija dok ju ne podigneš. 
    Sretna - znači, ima li potrebe uopće komentirati tortu? Jesi ti po struci neki kuhar nešto. Jer vrijeme je da razmisliš da promijeniš karijeru. 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Bela,ja sam u pocetku miksala,i kuhala jabuke..al imala sam smrtnute..sad ih naribam..al u pocetku sam sve miksala..ne kuzim zasto ovo s vodom? Nekuhana jabuka pa sivode dodala ili? Pa samo ju smiksaj ili naribaj..netreba ju rijedit. Ak nisu jabuke slatke..bit ce samo jos bljutavija.




    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mi smo danas napokon! išli u ikeu po kinderbet, znači L je zaspala u marami. Ja sam oduševljena. Obično smo sad imali kratke relacije s maramom, a po doma je obično njurgala, pa sam mislila da ništa od toga. ALi bravo za L. Bila je stvarno dobra. Jedino pred kraj sam ja bila malo živčana jer nije bilo krevetića koji sam ja htjela, pa smo morali drugi, bla bla bla i dođem na blagajnu i prodavačica (bila je simpa) me počen ispitivati za maramu, za bebu, koliko je stara i onak ostane u šoku kao pa kako tako već drži glavu, nisam to nikad vidjela??? Ja onak, pa skoro će 4 mjeseca, ono, nije da sad drži glavu ko odrasli čovjek, ali može bez potpore držati. Kad je na ramenu i slično. Ugl, toliko me žena izbacila iz takta da sam fulala pin na kartici, odbila mi karticu, pa je muž morao svojom plaćati. Ugl, kako su vaše bebe s 3,5 mjeseca držale glavuuu?

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Bela,ja sam u pocetku miksala,i kuhala jabuke..al imala sam smrtnute..sad ih naribam..al u pocetku sam sve miksala..ne kuzim zasto ovo s vodom? Nekuhana jabuka pa sivode dodala ili? Pa samo ju smiksaj ili naribaj..netreba ju rijedit. Ak nisu jabuke slatke..bit ce samo jos bljutavija.

    Dodala sam vode da bi dobila kasu, inace mi je dosla sjeckana jabuka. Blender ne koristim jos jer mi treba veca kolicina da mi zavrti, sada neki nastavak od stapnog koji sjecka ali nisam zadovoljna. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Zar jauke treba kuhati? Ja sam joj mislila samo naribano dat kad cemo krenut? I jos ju malo vilicom zgnjecit. E koliko vasim bebicama treba da pojedu jedan obrok kasice?
    Hedge, moja odavno samostalno drzi glavu😅 a sad vec ko velika…


    Ne treba, ja sam skuhala za prvi put. 
    Mi za sada samo isprobavamo, nije jos to bas obrok, ali mozda 15 min joj treba. Ako ne prica ili se smije, inace duze.

    [lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala svima cure.. Bas je bucko.. presisao odavno 8 kg 🤤🤤🤤🤤
    Maslacak31 bila sam ti na korzu tamo, sad sam Gvozd nezz jesi cula *dosta njih nije* 😂😂😂
    Pa cu za Njemacku, samo se seljakam :D 
    Hedgehog hvala na info :D :*

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Zar jauke treba kuhati? Ja sam joj mislila samo naribano dat kad cemo krenut? I jos ju malo vilicom zgnjecit. E koliko vasim bebicama treba da pojedu jedan obrok kasice?
    Hedge, moja odavno samostalno drzi glavu😅 a sad vec ko velika…


    Pa kaj ne? Normalno je da drži. Baš me žena izbacila iz takta, onak sva u čudu… 
    Ima mamasita pravo, sve se vraća sve se plaća…. 

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Nena dobro nam dosli☺ David je pravi ljepotan😍
    Ime isti sam kupila prosle godine za poklon. Moram reci da nismo otisli pa stoji u ormaru, vrecica odjece za curice😣
    Uspavljivanje u zadnje vrijeme vecinom na lopti, a spava u kosari u dnevnoj ili u kolicima u setnji.
    Jel ima koja kakav dobar recept protiv prehlade? Meni umjesto da ode na bolje, sve mi nekako gore. Osjecam se pregazeno. Jadnicak V je za igru, a ja se jedva vucem. Mislim da ga necu ni kupati danas, nemam snage.😥😥 Eto sad jadnicak nije ni zaspati mogao, valjda osjeca moju nervozu.🙁
    se okrece na obje strane ali na desno rijetko, bas ako mora.  I lunja okolo ali nije to klasicno puzanje vec se onak vojnicki vuce rukama i nogama. Al glavno da stigne gdje mora, dohvati sto zeli. Pokusava na koljena al jos mu neide. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Nena dobro došla. Ma samo boldaš ime. Premda ja 100 puta zaboravim. Nema @ :D :D David je medeni.
    Pazi ti to, Sanjchi nju samo pokrije micom i mala zaspi. O živote robijoooooo. Moja ne može ni na sisi zaspat jer se mora bar 2-3 puta podrignut. Pa il se probudi za 5 min, ili neće zaspat i postaje nervoznija dok ju ne podigneš.
    Sretna - znači, ima li potrebe uopće komentirati tortu? Jesi ti po struci neki kuhar nešto. Jer vrijeme je da razmisliš da promijeniš karijeru.


    😄😄😄 hvala! Magistar ekonomije😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.