Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    barbs

    Zelimobebu, veselo je tebi s Matejem hahahahhahaha A i Diego se voli pokakati i popiskiti kad mu mijenjam pelenu hahahaha Veselo veselo…
    CUJ OVOOO… Oni vama pomoci pri kupanju???? WTF???????


    Ooo da, a od ovog kad sam napisala nije prošlo pola sata i on počne stucat, dam mu da jede i on se opet pokaka  I tako smo išli u krug dok nije zapao, a on ide s cike na spavanje, neće zaspat ako ga presvučem pa stavim spavati. Zna mali već sad šta hoće.
    Da  Muž je znao moj odgovor i samo je rekao da ja to znam i sama. Mislim njega su pitali ne mene. Ne usude se hahaha 

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sretnih dva mjeseca bebacima! Svi su preslatki! 😍
    Cini se da polako prolazi ovaj skok u razvoju, ako je to tocno trajao je 2 dana i sada smo u 6.tj. Krenulo je u pon i nikako nije htio spavati preko dana, pa je bio uzasno nervozan i pospan ali evo danas se smirio. Kroz jutro je spavao po malo, po pola sata, 20min, onda negdje oko 13:30 zaspao i spavao 2 sata i sad evo opet spava sto se inace nikad nije dogadalo jer je u ovo vrijeme obicno nervozan pred spavanje. 
    Suncokretice kod mene je takav scenarij bio sve do danas, samo bez grceva, odnosno bili bi tu i tamo ako su to uopce grcevi, cak mislim da je to bio plac od nervoze. Al uglavnom oko 18,19 pa do ponoci je bio nervozan i plakao i stalno bi sisao pa urlao i tako u krug. Jucer mi je zaspao ranije oko 22, pa jeo oko 1, pa se probudio oko 3:30, jeo i opet spavao do pol 7, pa jeo i spavao do 9:30. I obicno mi od 3 pa do jutra ima to stenjanje u snu zbog cega ja ne mogu spavati i u polu snu sam cijelo vrijeme. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    sretna

    Buba_mara

    Sretna isla sam.prek amazona al ne isporucuju u hr pa san rekla teti iz njemacke da posalje (jer svi imamo tetku iz njemacke hahaha) sad nezz koliko da uzimam….marijana ako vidis savjetuj!! :)

    Ajmeee pa sta je to danas?? Sta sam komentirala,sta si trazila na amazonu? Pa stvarno nes nije u redu s mojoj glavom 😂 ne sjecam se niceg


    Ja sam pitala😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Uglavnom meni je pomoglo to da ga sto duze drzim na rukama kad zaspe i tek kad vidim da cvrsto spava ga spustim. Ako ga spustim ranije probudi se odmah ili pocne bljuckati. 
    Inace ga je dosta smirivao zvuk fena s youtubea pa Suncokretice probaj to pustiti. Mozes cak upisati u trazilicu glazba za kolike pa ce ti izbaciti te tzv bijele sumove. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamisita, suuuupeeeer… Ja otkad sam Diega stavila u polu sjedeci polozaj sam se preporodila ahahahhahhaha on sjedi u njoj i ljuljuska se i igra sa visuljcima… Pa.ako radim nesto sam na miru….
    Da, stvarno… Sto su kolici???? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    panica

    sretna

    Buba_mara

    Sretna isla sam.prek amazona al ne isporucuju u hr pa san rekla teti iz njemacke da posalje (jer svi imamo tetku iz njemacke hahaha) sad nezz koliko da uzimam….marijana ako vidis savjetuj!! :)

    Ajmeee pa sta je to danas?? Sta sam komentirala,sta si trazila na amazonu? Pa stvarno nes nije u redu s mojoj glavom 😂 ne sjecam se niceg

    Ja sam pitala😂😂😂


    Stvarno sam vec pomislila da mi mozak odumire 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Uglavnom meni je pomoglo to da ga sto duze drzim na rukama kad zaspe i tek kad vidim da cvrsto spava ga spustim. Ako ga spustim ranije probudi se odmah ili pocne bljuckati.


    Ko da citiram sebe 😉😉😉😉

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Violeta, suuuperrrrrrr za pozitivan odgovor za porodiljni  Ja jos nisam predala HAHAHAHA BUDALA.. Pa ako prodje prodje… Madauz kaze da odustanem jer on puno zaradjuje i ako se djeLI na TROJE ispada vise od dopustenog ali zasto ne probat

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, aaajmeeee kojiiii soookkk!!! SRECOM pa je sve u najboljem redu!! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Slatkica Milaaaa 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 
    Ma sve bebice u grupi su nam premedene!! 😍😍😍😍😍😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    😂😂😂


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.