Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Mi danas popodne na sistematski idemo! Bas me zanima koliko je narastao!


    SRETNO 😍😍😍😘😘😘😘
    Sanjchi bome najvise sto je D ikada spavao je bilo 4 i pol h u komadu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Po noci… Sinoc je zaspao oko 21h i probudio se oko 1 za cicanje…. i oko 15 do 5 za slijedece… pa onda oko 6h i

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Marijana, nisam za to znala (za fiziolosku) jer je pedijatrica nama rekla da mlakom vodom i alovodno mlokeko…. a masiranje - znam 😊 to i radim…


    *slobodnom mojim mlijekom hagahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    NEPISMENOST
    Kad idete privatno na pregled s Benijem? (ne sjecam se tocno 😯😯😯😯😯)…
    Ugl… D je oko 6 dosao s nama u krevet pa je spavao do 7 pa do 8 i nesto i nije mi dao mira vise 🙄🙄🙄🙄🙄😂😂😂😂😂😂😂😂 A slatki… onda mi je gugutao i smijesio mi se i nesto mi pricao 😂😂😂😂😂😂😂😂 Kako se ljutiti na njega? 😂😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, preeeeslaaaatkaaaa jeeee!! 😍😍😍😍 7h?! ZENOOOO, KAAAKOO?? OTKRIJ MI TAAAJNU? hahahhahaa ok… i Trecoj sreci Mila spava dosta u komadu al ja se za D necu zaliti… od kumova mali ne spava otkad se rodio a ima god i 4mj… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, zaboravila sam prokomentirati slikicu 😍😍😍😍 Slaaaatkiiisssa 😍😍😍😍
    E da jucer smo od sestricne dobili home made tortu od pelena s pampersicama… Njena mala i ona si radile 😊😊😊😊😊 Isprobali smo i te.pelene i dobre su mu… i isto TROJKU nosi pa ocito nije problem u BABY LOVE pelenama ahahahahaha 😂😂😂😂😂😂 ali ja i dalje ostajem pri DMovim 😊😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Edit na gornji kom: ugl… dobilo smo i Violetine CETVORKU u subotu pa cemo i to iskoristiti… Srecom pa D nema delikatnu guzicu 😂😂😂😂😂
    E daaaa…  I me, MOLTEX pelene sam nasla u.Mulleru 😁😁😁😁😁😁 Jucer smo bili… 😊😊😊😊😊
    Nisam promjetila da URIN cudno mirise.. i povremeno cujem crijeva al najvise ZEMLJOTRES u pelenama AHAHHAHAAHAH 😂😂😂😂😂😂😂😂
    Jucet smo kupili TOMMEE TIPPEE izdajalicu… i nocnu lampu za Diega 😊 i neke papucine 😊😊😊😁😁😁😁 i sebi cizme 😍😍😍😍😍 a muzu carape 😂😂😂😂😂😋

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Cure blago vama koje ste vani. Mi danima nismo nigdje isli jer je odvratno vrijeme, i sad kad je lijepo ne mozemo jer ja imam mastitis! Ici cemo kad tata dode, makar po mraku. 
    Ja sam nocas ipak dobila temperaturu blizu 40, jutros opet nista i sad 37,6. Srecom mali spava, nadam se da ce par sati odspavati jer ne mogu nista. Sve me boli kao da imam gripu 😭😭😭 
    Marijana nadam se da ce sve biti ok i da taj sum nije nista strasno. 
    Bebe su preslatke! 😍



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    kiki,barbs, jadne vi! nadam se da cete sto prije ozdraviti Procitala sam sve al vise ne znam tocno tko je sta pisao. 😂Mi smo bili u setnji po kvartu, vratili se, presvukli jer smo kakili puno i sad smo opet na (.)(.)😂

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Evo i nas iz setnje,mala prasica je spavala ko top vani i mi smo na cici opet,sva sreca pa imam rucak od jucer😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Barbs nasi decki imaju identicne ure za bidenje nocu xD i pitanje di si uzela dekicu sa imenom?
    Moj mali od jucer popodne samo zajebava, place, nece ciku samo trazi nosanje onda nakon pet minuta nosanja se umiri to potraje minuti, spredne se i ponovo kmecanje a kad ja i dragi pricamo s njim samo stisne obrve, namrsti se i prica nesto ko kroz plac ko da nam se žali da mu nesto ne pase cak je bilo i problema oko uspavljivanja koje inace nemamo pa je prvu turu spavanja bio kod nas u krevetu….proslo smo skokove u razvoju tako da nezz sto mu je

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Barbi13

    Evo i nas iz setnje,mala prasica je spavala ko top vani i mi smo na cici opet,sva sreca pa imam rucak od jucer😂😂😂

    Tako i moj, vani ko bubica, pase mu treskanje u kolicima a cim smo dosli kuci kmeeeeciii….Mi smo i dalje na sisi isto😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.