Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Laku i mirnu noc vam zelim😘😘😘

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuuutro 😘
    Zaspao je oko 21h… u uobicajeno vrijeme.. 😁😁😁😁 i prvi se put probudio oko 1 i nesto za jesti, pa oko 6 s time da sam mu turala dudu i gledam: sta je tako nemiran? pa tek sam ga stavila u krevetic! kad ono vec jutro 😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dzenny, i Diego ima talav ritam al jucer ne  
    UZASNO JE VRUCEEEE!!! 
    Sise mi izgledaju relatvno ok  one su dobile strije kad su nabujale od mlijeka, nakon poroda…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Jutro mame! 
    V ocito spava puno kad je jugo! Jucer se probuio oko 20:30, jeo i samo nastavio spavati fo 1:30 s tim da sam ga presvlacila za spavanje al nista ga to nije razbudilo, vec sam se skroz zabrinula kako toliko spava… od 17 samo s tim jednim budenjem!
    Nocas se budio cesce, cca svaka 2 sata da jede..valjda da nadoknadi od jucer, vidjet cemo kakav ce biti danas 😅 
    Pelene su opet promocile nocas i to 2x tako da sam ga morala cijelog presvlacit! 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Super za spavanje, Kiki 😊😊😚😚 koristis baby.love? da ih isjoristis do kraja, te mu stavljaj onda kroz dan kad se cesce mijenjaju 😊😊😊 nama su super ali eto, to je od bebe do bebe

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘😘😘kavica….kisa pada i puse vrijeme za spavanje😫😫da se pohvalim danas mi dolazi novi mobic😁ovaj je dobro izgurao tri godine.Nadam se da ce dan biti bolji od jucerasnjeg😲

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Pelene- meni često promoče, a za sad smo dobili/probali pampers PC, babylove, violetu i mullerove… Ali mislim da je to više do mog stavljanja pelene i do činjenice da ima cca. 3,5kg a sve su od 3 kg pa mislim da su joj i malo prevelike…

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. moja jos uvijek spava.. 😊 mirna noc sto se tice spavanja.. 😊 
    Kiki-bravo za spavanje.. hmm,a da joj nisu mozda malo manje?? Jer ja koristim BL,na pocetku su bile super i onda odjednom pocele promakati,(svaki put skoro beba mokra,a kad kaki da ne pricam) .. kupim joj veci br i sad su suuper,nikako nisu promocile kako sam zamjenila za vece.. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Sanjchi kako je Lucija? Kako je prošla noć?
    Ti si onu dekicu s imenom naručivala od Ethereala? Jesi li zadovoljna? Ako ti nije bed da mi kažeš koliko je koštala? 

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    barbs

    Juuuutro 😘
    Zaspao je oko 21h… u uobicajeno vrijeme.. 😁😁😁😁 i prvi se put probudio oko 1 i nesto za jesti, pa oko 6 s time da sam mu turala dudu i gledam: sta je tako nemiran? pa tek sam ga stavila u krevetic! kad ono vec jutro 😂😂😂😂😂


    Haha Barbs! I ja isto guram dudu a ono proslo vrijeme… samo kod mene nisu tako veliki razmaci… zaspao u 23. Cika opet u 2 pa u 4, onda u 7 pa u 9.
    Posudili smo vagu iz ljekarne. Dobio je u 21 dan samo 360g. To mi se cini tako malo… sad ima 5360. Danas idemo na cijepljenje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.