Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Jutro cure..mi smo se lijepo naspavali mali je bio super probudio se jutros vesel😊
    Sise su mi dobre, nemam strija, nisam dobila nit u trudnoci.
    Do kad se daju d3 kapi?

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Noc uzas. Bacit cu se kroz prozor

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    violeta1

    Do kad se daju d3 kapi?


    Cijelu prvu godinu zivota

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    mamisita27

    I primjetila sam da mi na desno cici kad dojim brze se zasiti nego na lijevoj a lijeva mi se uvijek cini veca i punija😆


    Stvar je mlazova. Desna vjerojatno ima vise i/ili deblje mlazove. Meni iz desne uvijek 4 tanka mlaza, a iz lijeve 4 tanka i 2 debela. Pokusaj istodobno izdojiti obje par mlazova u umivaonik pa ces vidjeti. 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hedgehog

    Sanjchikako je Lucija? Kako je prošla noć?
    Ti si onu dekicu s imenom naručivala od Ethereala? Jesi li zadovoljna? Ako ti nije bed da mi kažeš koliko je koštala?

    Pa noc je prosla super, a ona evo jos spava, al mislim da ce se probudit svaki cas..spava kraj menr u bracnom, na tstinom mjestu😊 od 7 jutros
    Sinoc smo dosle gore oko 8:15, pojela je 60 nije vise htjela i onda je kao zaspala, oko pola 9, al se probudila nakon pol sata…i napokon jr oko pola 11 zaspala uz jos jedno jelo i prematanje…budila se oko pola 3..jela i spavala do 5:15, premotala sam ju i zaspala je dalje, bila je pelena puna. I u 6:15 se probudila, jela je i opet sam ju oremotala, bila jr malo mokra pa sam ju i presvukla, radile smo onr vjezbice sta si mi link okacila, mislim da na onom forumu, malo je prdila i pokakala se, ne jako..
    I onda sam ju stavila u kindac, gledala je vrtuljak sta ima al pocela jr opet stenjat oa sam ju uzela i stavila onak prsa na prsa. Tak je zaspala na meni oko 7 pa sam ju samo spustila kraj sebe i eto jos spava…nemogu vjeeovat..sad ce se probudit sigurno, trebat ce jest😅
    Dekica..ja odusevljena..bas smo jucer bile kod Ivaneivice i Ive njene i Ivana isto pitala di sam ju uzela…platila sam ju 125 kn s imenom, uvez je 25 a bez imena je inace 100..nije predebela ali ja sam zadovoljna. Njom je pokrivam dolje u kindi, di je toplo i kad idemo nekud, u skafanderu je pa jos i nju stavim preko…
    Probudila se doj sam napisala ovo za dekicu😅 jede sad


    Jadna Lucija, proći će to, meni se čini da je nama mrvicu bolje, ali neću previše hvaliti. Razmišljam o toj dekici za Božić. Baš sam gledala njihove stranice, nema nigdje ta s imenom… Jel bi ti bio bed da opet okačiš slikicu? Da im pošaljem na mail :) 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Marijana

    barbs

    Juuuutro 😘
    Zaspao je oko 21h… u uobicajeno vrijeme.. 😁😁😁😁 i prvi se put probudio oko 1 i nesto za jesti, pa oko 6 s time da sam mu turala dudu i gledam: sta je tako nemiran? pa tek sam ga stavila u krevetic! kad ono vec jutro 😂😂😂😂😂

    Haha Barbs! I ja isto guram dudu a ono proslo vrijeme… samo kod mene nisu tako veliki razmaci… zaspao u 23. Cika opet u 2 pa u 4, onda u 7 pa u 9.
    Posudili smo vagu iz ljekarne. Dobio je u 21 dan samo 360g. To mi se cini tako malo… sad ima 5360. Danas idemo na cijepljenje.


    Nama je patronažna rekla da je okvirno 20 po danu. Pa izračunaj koliko je dobila u koliko dana… 

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Nego, mame koje doje? Na šta vam liče cice? Moje su nakon samo 3 tjedna dojenja ko da su 30 godina starije. Dobila sam više strija po cicama u ova tri tjedna nego u 9.mjeseci trudnoće. A aureole mi izgledaju tako jadno i smežurano. Neko je jednom pisao da je mazao majčinom mlijekom cice protiv steija? Ili sam to zabrijala… Ne znam čime da mažem, s obzirom kak je stalno prištekana…


    Cice?! Super! Muz kaze da ih napokon imam 😩. Za jedan broj su narasle.
    Lijepo stoje, nisam dobila strije, ja zadovoljna.. jedino mi se cini da bradavicama mogu iskopat oko nekom kako budu izvucene 😂


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    Noc uzas. Bacit cu se kroz prozor


    Sta je bilo?


  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Bljuckanje i povracanje je kod nas i dalje svakodnevnica. Vjerojatno zato cesto trazi ciku. Evo dok se nisam uvjerila kako malo sise po podoju (vazuci ga prije i poslije sisanja) mislila sam da se prenajede pa povraca visak. Ali ocito je razlog i dalje onaj misic izmedju jednjaka i zeluca koji ne zatvara jos dovoljno dobro. Na pocetku je tako lijepo dobivao i zvali smo ga nasa debela vjeverica (kao Alvin iz crtica), a sad je skroz izgubio obrascice otkako ima slabiji prirast 😔

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu
    Hedgehog
    Nama je patronažna rekla da je okvirno 20 po danu. Pa izračunaj koliko je dobila u koliko dana…

    Po tome ispada 17g. 
    Ako to pomnozim s 30dana ispadne 0.5kg sta je minimalni mjesecni porast dojene bebe. Malo me to brine. Vidjet cemo danas na kontroli sta ce pedijatar reci…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.