Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Jebo me smart tv. Sta sam to dala muzi da kupi. Vec 2h smrznuta slika. Nemam pojma sta da stisnem vise. Palila ga gasila.. i steka..idem peglat.. ovo nema smisla


  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Marijana

    Hedgehog
    Nama je patronažna rekla da je okvirno 20 po danu. Pa izračunaj koliko je dobila u koliko dana…
    Po tome ispada 17g.
    Ako to pomnozim s 30dana ispadne 0.5kg sta je minimalni mjesecni porast dojene bebe. Malo me to brine. Vidjet cemo danas na kontroli sta ce pedijatar reci…

    Da to je fakat malo, a micica. Jadan Alvin. Javi šta kaže pedijatar. :(

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbs tako sam i mislila, njih po danu a za noc cu uzeti ili muller ili violeta one su mi super! Preko dana mi BL ne promacu, al nocu katastrofa…
    Dzenny pa ne vjerujem da su mu male, sada smo na 3…preko dana bude sve ok, a noc evo prvo jedne promocile, presvukla ga i za 2 sata opet promocile jer se pokakao…
    Marijana bas mi je zao…kazu da minimalno treba dobiti 500g u mjesec dana s tim da kasnije ne dobivaju tako puno kg kao u pocetku, ali ne znam sad tocni prirast koji mora biti. Imas na internetu za upisati prirast tezinepa ti on izracuna gdje je od prosjeka. 
    V je nervozan cijelo jutro…sad je odspavao jedno 45 min i evo opet nervoza….



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Kod nas noc isto katastrofa, sretna suosjećam! 
    Sad nam je bila patronazna i sve se čudila kako je zivahna Una! Za mjesec dana 750 g! Sad ima 5540! A prošli mjesec je dobila kilu ne kuzim zakaj je sad slabije napredovala! 


    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Barbs tako sam i mislila, njih po danu a za noc cu uzeti ili muller ili violeta one su mi super! Preko dana mi BL ne promacu, al nocu katastrofa…
    Marijana bas mi je zao…kazu da minimalno treba dobiti 500g u mjesec dana s tim da kasnije ne dobivaju tako puno kg kao u pocetku, ali ne znam sad tocni prirast koji mora biti. Imas na internetu za upisati prirast tezinepa ti on izracuna gdje je od prosjeka.
    Kiki ni meni ne valjaju BL za noc. Ajd preko dana su OK. Kad potrosim Pampers BabyDry sta jos imam a koristim za noc, prelazim na Pampers Premium. Dvojka mi je izdrzavala 8h po noci.
    Sta se tice te tablice, referentne vrijednosti su iz 2006.godine. 

    U zagradi pise za neku djecu od 480g… ne znam sta bi to trebalo znaciti…

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    L
    Hedge evo😊


    Dekica koju sam ja L kupila ima ovaj tockasti materijal s obke strane i jaaaaako je topla.
    A noc…budenje u pola 12, pa u 1 do poslije 3 je bio budan i.onda u 5 i od tad se stalno nesto grcio tak da nis od spavanja

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Hahahaha def je nesto u zraku 😂😂
    U zraku su mi živci, napustili me skroz 😂
    Mamisita ako nista barem smo za sad zaključili da bih so bocice nego do hrane ! Malo sam se sinoc izdvojila i dala joj na bocu odmah je popila


    a da možda probaš pomiješat malo AD mlijeka sa svojim izdojenim….prvo dodaš samo malo AD
    pa svaki put sve veći i veći udio (povećaš omjer u korits AD a svaki put sve manje svojeg mlijeka, dok ne nadodje na to da se navikne na AD)
    u nas je drugo problem, neće na bočicu, probali razne oblike sisača….jok, poludi.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Neko je pita za d3 kapi… Nama je patronazna rekla da se daju do navrsenih 12 tjedna, a tako sam i procitala na par mista…
    Ja sam isto primjetila da mi se brze najede na desnoj nego na livoj sisi… 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Hmmm pa mislim da to samo znaci da je i taj prirast dovoljan. Moj je prvi mjesec dobio 750g i narastao je 6 cm. Mozda je i tvoj otisao u visinu, jesi ga probala mjerit? Treba uzeti sve u obzir. 
    Aurora to je dobar prirast! Normalno je da s vremenom manje dobivaju a i mozda je prvi put imala pun mjehur ili crijeva, sve to treba uzeti u obzir. Bitno je da napreduje unutar okvira. Jel ti sta patronazna to komentirala?



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Vitamini - ne ne pijem osim zeljeza jer moram nakon poroda.


    ja sam dobila Heferol ali nisam ih popila….shame on me. A željezo mi je garat “po podu”…prvo nisam htjela riskirat zbog stolice, jer se zna da od zeljeza izazove zatvor, a onda eto prošlo vrijeme i negdi sam zametnula kutiju…
    Pijem jedino Prenatal Novalac, isti koji sma pila u trudnoći….da mi ne iscijedi ovo dojenje skroz sve zalihe iz mene…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.