Jesenske bebe/mame 2017.

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najnoviji
  • Najnoviji
  • Najstariji

mamisita27

Broj poruka: 1106

Prijavi adminu

sretna

mamisita27

sretna

Maslacak31

sretna

Nego da pitam za savjet. U nedjelju mi dolaze cure u babinje, oko pola 5-5. Mislila sam uzet platunsa suhim.narescima, spec kiflice, svjezi sir s paprikom i lukom, mileram tortu i kuglof cokolade i narance. Jel to dosta? Jel treba jos sta uz to?
    8
    Dosta ti je to. Ja sam isto znala obavit s tim! S malom pogotovo,taman je bilo domacih kobasica i speka..a sad za malog smo najvise rostilj radili-citaj uposlila sam muza da se ja ne zajebavam..a i on je u ljeti rodjen pa da iskoristimo lijepo vrijeme..u ktc-u ti tete lijepe plate sloze,neznam di si mislila uzimat.

Mislila sam u intersparu jer mi je on najblizi.

nemoj tam! mi jednom uzimali prije tam i uzas su plate! sasusilo se pola i nitko nije htio jest.pola je ostalo i bacili smo. Samo smo se osramotili! odsad uzimam domace il u ducanima samo koji se tim bave… uzas interspar plata, veliki minus!

Hm…mi smo prosle godine bili na rodendanu hdje su bile plate iz interspara i bas je bilo lijepo sve i fino

Ne znam, ti uzmi. Nama je taj prvi i jedini put bio uzas. Natrpaju oni da izgleda bogato al nakon 2 sata pola je bilo sasuseno. I dok smo donijeli platu tek, dok je bilo frisko pojelo se malo.Sad sam narucilo domace i ljudi s gustom jedu. Pa makar samo prsut i sir, nema onih sto salama ko na interspar plati i skuplje je al ak castim bar pocastim ljude kak spada a ne da pola plate bacim. Mozda smo mi naletili taj jedan put, ne znam al ja ne bih tamo vise iskusavala srecu. Iako je meni to isto najbliza trgovina i vecinom ostale stvari kupujem tam da ne bi bilo da pljujem po njima al da im je plata taj put kad smo mi bili, bila uzas zivi-je. Morala sam ti rec a ti kak oces😜

[lilypie.com]

Maslacak31

Broj poruka: 733

Prijavi adminu

Ja iz iskustva pricam za nas ktc,ako uzimamo plate,idemo tamo po njih. U 2 godine,nikad nista se nije sasusilo. Barem ne nama. Al to je jedini ktc u gradu,i mislim da ne fusaju previse. To je moje iskustvo s njima

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

• Dena1009

Broj poruka: 957

Prijavi adminu

Mi smo bili kod pedijatrice, V ima 6100g i 61cm. Imamo problema sa motorikom. Naime pedijatrica je rekla da se previse trza i da su to refleksi tipicni za bebe ali da do 3mj su vec morali proci. Dobili smo uputnicu za vjezbe i sad citam da na njoj pise i problemi sa koordinacijom. Jel se koja od vas susrela sa tako necim? Nasa pedica veli da je to moguce o zbog stresa od op ali i da ima puno beba koje su rođene zdrave sa tim problemom. Al ipak mi nije svejedno jer je rođen pomocu vakuma. Sad smo dobili i uputnicu za uzv glave, to sam sama trazila. 😞😞

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

• Dolores123

Broj poruka: 708

Prijavi adminu

sanjchi255

Dolores123

Znaci ima nas vise koji imamo problema s probavom.Kolko puta vase bebe kakaju? Moja samo jedanput dnevno i to tvrdo i jako se muci jadnica.Dr mi je rekla da je to normalno od AD i da koji got da kupim bit ce ista stvar.Rekla mi je za caj da nek joj ne dajem nego vodu.Pa ja neznam kako da joj pomognem.Jel koristi koja od vas Waya D3 kapi? To nam je jucer pedica rekla da kupimo.

I moja je meni rekla da je voda najbolja…kolko vode joj das kroz dan?

Pa rekla je do 20ml izmedu obroka.jucer nije ni htjela vise, a nebudem ju budila izmedu obroka sigurno.to je nekakva voda kupljena u dm-u bas za bebe a patronaza veli da su to gluposti da nek joj radije dam caja od komoraca.Pa ja sad neznam koga da slusam.

[lilypie.com]

• sretna

Broj poruka: 2209

Prijavi adminu

Maslacak31

Ja iz iskustva pricam za nas ktc,ako uzimamo plate,idemo tamo po njih. U 2 godine,nikad nista se nije sasusilo. Barem ne nama. Al to je jedini ktc u gradu,i mislim da ne fusaju previse. To je moje iskustvo s njima

Vidis, ktc-a se nisam ni sjetila! Mogla bi tamo uzet

[lilypie.com]

sanjchi255

Broj poruka: 4189

Prijavi adminu

Ja svojoj obicnu vodu prokuhavam i dajem…i meni je rekla patronazna da je voda bolja do tako, 3. mj dok crijeva se ne ustabile, jer sta god pisalo na tim cajevims da u svakom ima secera i svasts pa da je obicna voda najzdraviha…naravno prokuhana…

[lilypie.com]

Maslacak31

Prijavi adminu

Dena1009

Mi smo bili kod pedijatrice, V ima 6100g i 61cm. Imamo problema sa motorikom. Naime pedijatrica je rekla da se previse trza i da su to refleksi tipicni za bebe ali da do 3mj su vec morali proci. Dobili smo uputnicu za vjezbe i sad citam da na njoj pise i problemi sa koordinacijom. Jel se koja od vas susrela sa tako necim? Nasa pedica veli da je to moguce o zbog stresa od op ali i da ima puno beba koje su rođene zdrave sa tim problemom. Al ipak mi nije svejedno jer je rođen pomocu vakuma. Sad smo dobili i uputnicu za uzv glave, to sam sama trazila. 😞😞

Dena,ti pedijatri imaju svaki svoje misljenje..
    V ti ima 3 mjeseca i 3 dana,koliko vidim…pa sto je na temelju ta 3 dana zakljuceno da ima problema s motorikom. I moj Luka se trzao,ja isto citala o tom da se gubi s 3 mj,on je bio 3.5 mj kad je prestalo.

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

• Barbi13

Broj poruka: 1352

Prijavi adminu

Evo nas,sve je ok….nema nikakve ciste najvjerojatnije joj je bio pun mjehur a gin je to vidjela i posumnjala na cistu…al bitno da je sve ok😁😁😁😁😁i tamo sam naravno vadila cicu jer je ruke pocela stavljat u usta😂😂😂😂😂😂ma dala bi joj sve neka je sve dobro proslo……

URL = https: //lilypie.com]

Maslacak31

Prijavi adminu

Bebe se napreduju i u 24 h jako puno,mozda ce ti sutra vec prestat! Super za kilazu! Pravi veliki decko!

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

• Dena1009

Broj poruka: 957

Prijavi adminu

Maslacak isli ste na vjezbe ill je prestalo samo od sebe?

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.