Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Mi imamo opet u cetvrtak babinje, u subotu rodendan od necakinje i babinje il u subotu il u nedjelju. Veseloooo 😄 jos razmisljam gdje cu u svom tom kaosu nac vremena da specem medena srca. Drugi tjedan mkram obavit poklone jer jos nisam niata nikom kupila osim L. A moram jos neke kolacice speci 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Meni sef poslao poruku da mi je uplatio 730kn povrata poreza na koji imam pravo. Ajd bar nesto kad nece biti bozicnice 😂😂😂


  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Cure kakve to vjezbe radite?

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Ja sam malo u bedu…
    bas razmisljam o tome kako sam s malim uglavnom sama cijeli dan, zivimo za tren kada ce tata doci s posla, van ne mozemo zbog vremena a i kad idemo, idemo bez kolica i kvart nam je skroz bezveze za neke setnje pa to bude jadnjikavo…doma ga pokusavam zabavit ali nekad ni sama ne znam sto da vise pricam…nekad mi dode samo da sutim i buljim u jednu tocku a nastojim njega maksimalno animirat. Bojim se da mu ne dajem dovoljno socijalizacije. Iako sam sretna sto zivimo odvojeno od roditelja, prednost zivota u zajednici je sto je uvijek neki susur po kuci. Jedni iz babinja su komentirali kako ce on biti miran jer je sam samnom i navikao je na mir i tisinu, dok su njihova djeca stalno bila okruzena ljudima jer zive u zajednici pa su oni puno drustveniji. Mislim da im komentar nije bio bas dobronamjeran, odnosno htjeli su dati do znanja da je ovo njihovo bolje. Znam da je za sveopci djetetov razvoj potrebno da sto vise istrazuje svijet, a mi ovako zatvoreni tome bas i ne pridpnosimo i to me bas rastuzuje 🙁


    Isto tako i kod mene kad smo same.. cim pocnem nesto radit imam griznju savjesti sto joj se ne posvecujem.. al onda stanem i kontam si.. pa premala je! Ne kuzi klinca.. bolje sada da radim neke stvari dok mogu dok ne dodje 6+ mj kad mi se cini da necemo moci doslovno nista bez njih.. pocet ce puzat, trazit da se igramo snjima.. pa se malo skuliram.. i mislim si.. nek mi je ovako sada a kasnije cemo se zabavljat nas dvije ko prave curke 😀 


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Evo i nas🖐
    Imali smo burnu noc, ni jedno od nas troje nije moglo bas spavati. Danas smo imali vjezbe, nas žilavko je super to odradil s obzirom na umor. Masirali su ga, vjezbali rukice, nogice, vrat, dobili smo jastuk za oblikovanje glavice i kremicu za mazanje oziljaka. Uglavnom, rekla je da nije nista strasno, da smo i jako rano dosli (kao sto je Maslacak rekla) i da cemo sve rijesiti vjezbicama.
    Sad jadnicak spava na meni, ne zelim ga pustati da se odmori❤


    Super da je to tako dobro prihvatio!!! 
    Samo i dalje vjezbajte i sve ce biti ok! ❤


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, potpis na ono što si napisala gore  I ja svako toliko pomislim što i to i onda sjednem pored ljulje i gledam ga i pričam, kad ono, D me ni ne doživljava  Gleda on sebe u ogledalce, pa brže bolje trčim sređivati sve po stanu. A za remenčiće 

    Evo ga, javlja se 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, ulala, kod tebe turbo  I ja moram kupiti još nekoliko poklona.Mislim da ću ovoga puta s Diegom ići ujutro. Baš me briga 
    I me, super za novčiće! 
    Dena, nek' je on to prihvatio! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Hvala cure, lakse je kad znas da nisi sam u tome. Ma istina je sve sto kazete, ali eto nekad me bas ulovi pa se osjecam ko najgora mama na svijetu. 😕 
    I me bas mi je zao sto mora nosit rememcice ali evo mojoj su sogorici rekli vec na iducem pregledu da ih vise ne mora nositi. Nadam se da cete ih se i vi brzo rijesiti! 😘



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Marijana mi smo isto mislili cijepiti protiv rote, rekli su nam da moramo javiti tjedan dana prije da nabave cjepivo al sam citala da samo 2 godine drzi pa sad ni sama ne znam dal da ga cijepim kad prvu godinu nece ici u vrtic. 🤔 Jel vama ovo prvo cjijepljenje za rotu ili ste imali i ono u prvim tjednima?



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    I mi smo same po cijele dane😢a komentara ce uvijek bit tko ih sljivi……nisam znala za cijepivo protiv roto virusa,sta se on placa?

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.