Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Den, moja frendica sve pere s baby deterdzentom 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me,super za setnju… i mi smo bili okk 2h s time da sam 10ak min sjedila i gleda uokolo 😍😍😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Mamasita…hvala! U danasnje vrijeme bolje se isplati kupiti neku kucicu manju i urediti je po svom gustu nego placati podstanarstvo ili stanove koji su precijenjeni barem ovdje kod nas. Samo obavezno s odvjetnikom kupovati jer je uzasno puno prevaranata i na svasta se mora paziti. 
    Nama je kuca realno prevelika al muz i ja mislimo negdje medu vinogradima u blizini kupiti zemljiste i sagraditi malu kucicu u koju cemo se seliti kad djeca odrastu a ovu cemo etazirati ili prodati kako budu djeca htjela😊 ima mjesta za 3 manja stana ili 2 veca…ovisi sto ce i kako oni htjeti ako ce htjeti uopce.😂

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Violeta to od cjepiva se dosta djece zagnoji i to ti pukne pa se opet mjehur stvori i tako u krug dok ne prode. Ne trebas nista s tim poduzimati osim ako se ne pocne crveniti okolna koza onda k doktorici. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Mi danas nismo setali jer sam odlucila sve ispeglati…curka je spavala i budila se svalih pol sata al nekako sam uspjela sve uz nju😂
    Skuhala sam tjesteninu s bijelim umakom i piletinom i sad odmaram. Muz ce klince iz vrtica pobrati pa idemo do svekica jer svekar danas dosao iz bolnice. Nisam sigurna jesam vam pisala al imao je laksi mozdani😒 srecom sve je ok i nema posljedice. Inace on mi je glavna pomoc oko djece i ovaj tjedan sam klince vozila s Dorom u vrtic i to je stvarno pothvat😰 al prezivjeli smo. Svekar mi je super i bas mi ga je zao, on se inace drzi ko decko i radi non stop fizicki nesto, cuva klince, razvozi ako treba i tak a sad mora mirovati. Ne znam kak ce to tek prezivjeti. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Sretna, Barbs hvala za savjete za vježbe. Pokušat ću ulovit bar malo vremena. Ne toliko zbog kila koliko baš zbog tog osjećaja nakon vježbanja. Znala sam prije ići u teretana prije/poslije posla ovisno o smjeni. Odmah si bolje volje i imaš puno više energije. Btw, Barbs vau koji pogled. Ja bi tooooo.
    Dude - mi ju koristimo samo u kolicima. Svaki dan druga, odnosno čista. I dude i bočice steriliziram nakon uporabe. Bočice i izdajalicu perem prvo sa baby frosch, pa onda u sterilizator. Dudu u kolicima ako ju izbaci, ponovo ju vratim. Nisam nikad primijetila mucice. Mi imamo 2-3 dude. Ali iskreno, ne bi stavljala u usta. 😂

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Hvala! Evo vec je obucen u kockice i spreman za navijanje!
    Dena,s normalnim detergentom perem.




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Cure javljam se s ne tako lijepim vijestima…imam gripu. Pokosilo me posteno. Nemogu stajat na nogama, uzasno se osjecam. Mala ce bit kod sveki tih par dana dok ja ne naidem i grozno mi jr to..srce me boli ali znam da je za njeno dobro😥😥


    Nadam se da ce ti brzo bit bolje! 




    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Cure javljam se s ne tako lijepim vijestima…imam gripu. Pokosilo me posteno. Nemogu stajat na nogama, uzasno se osjecam. Mala ce bit kod sveki tih par dana dok ja ne naidem i grozno mi jr to..srce me boli ali znam da je za njeno dobro😥😥


    Baš smo se pitale gdje si???? Ajme, baš mi je žao. Ali bolje za L da se ne zarazi. Kako si ti? Temperatura? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.