Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Sanjchi brzo ozdravi! 😒 zao mi je zbog gripe i nekako izdrzi iako bit ce ti tesko. Moj necak je dobio gripu pa se sad izbjegavamo s mojima jer su s njim u doticaju svi bili😔😔

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Nadam se da ce mi bit bolje do ponedjeljka..grozno mi je. Mislim da naredno neko vrijeme vise nece nikud na cuvanje, kad ozdravim,, necu se micat od nje. Sad sam se probudila i onak: u hvala Bogu to je samo san. I onda skuzim da stvarno spavam dolje i da nije san…pocela sam plakat…😞 znam da je tamo na sigurnom ali isto tak znam da joj fali mama…i ona meni uzasno nedostaje. Mogu si zamislit koliko tek pate roditelji kojima su djeca nestala ili nesto gore…nikome nebih pozeljela..mozda glupo za usporedivat ali eto..

    Nemoj razmišljati o tome, je glupo je za uspoređivat. L je na toplom, sita i samo ju muče standardne beba stvari. Sad se samo koncentriraj da što prije ozdraviš. 😘

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuutrooo 😘😘😘
    I me, nadam se da se nije upalilo!!!  Kako si?
    Sanjchi, kakvo je stanje kod tebe??
    Klea, super je razlika izmedju djece 😊😊😊😊 Mada se ja u to necu “upustati” dok ne nadjem posao..
    Ja sve vise i vise razmisljam da otvorim obrt za cuvanje djece… Nadam se da ce se.planovi ostvariti…
    Diego se jucer probudio nakon TOCNO pola sata… malo je cikao i onda zaspao i 5 min nakon sto sam ga u krevetic stavila se probudio… uzela sam ga, stavila u vrecu, ljuljala 5 min i uspavao se… i to je trajalo od 21cca do nekih 1 ujutro cini mi ae.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Preporodila sam seeeeee…. ok zaspao je opet pored mene kad sam ga hranila do 4 i nesto cca… i opet se poceo komesati, dala sam mu jesti i bez drame ga prebacila u krevetic do 7 skoro… i uzela ga sebi i do 8 smo spavali…
    Uuuuuu, jedno 4-5d nismo tako… preeeeeporodila sam seeee…
    Sanjchi, ahahahahaahhahaah, odlicna slika 😶😂😂😂😂😂
    Evo ga u gymu… igra se… Ljure ga igracke pa ih udara tuta forza 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja bih morala u grad kupiti poklon kumi i Diegu pelene… pricekat cu da opet zaspi da muz nema problema… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    sanjchi255

    Nadam se da ce mi bit bolje do ponedjeljka..grozno mi je. Mislim da naredno neko vrijeme vise nece nikud na cuvanje, kad ozdravim,, necu se micat od nje. Sad sam se probudila i onak: u hvala Bogu to je samo san. I onda skuzim da stvarno spavam dolje i da nije san…pocela sam plakat…😞 znam da je tamo na sigurnom ali isto tak znam da joj fali mama…i ona meni uzasno nedostaje. Mogu si zamislit koliko tek pate roditelji kojima su djeca nestala ili nesto gore…nikome nebih pozeljela..mozda glupo za usporedivat ali eto..
    Nemoj razmišljati o tome, je glupo je za uspoređivat. L je na toplom, sita i samo ju muče standardne beba stvari. Sad se samo koncentriraj da što prije ozdraviš. 😘


    Slazem se 😘😘😘😘😘😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Jutro cure😘😘kavica…sanjchi cuvaj se i ozdravi sto prije😘😘😘imenjakinjo kod tebe je veselo😥😥😥da nije skok?

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ej, znam da se netko nedavno borio a tjemenicom… Jel skidate ljuskice i češljate dok je šampon na glavnici? Ili samo pustite da odstoji i isperete? 

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Barbs nama ko da se stabiliziralo spavanje, primjetila sam da kad je vise vani da bolje spava. Evo, jucer od 19:30 do 6 ujutro sa jednim hranjenjem i nismo imali ono mukotrpno uspavljivanje nakon nocne papice. A neki dan spaval od 18 do 20:45 onda smo ga probudili (zbog pidzame i pelene), bio budan sat vremena i zaspao nazad do 7 ujutro, bez buđenja. Mozda nam je ono bila faza.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ooo Dena, super 😍😍😍😍😍
    Barbi, ja mislim isto da je neki skok u pitanju. a imaju ih na tooooneeeeeeee…. Ugl cesto trazi cicu… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.