Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja se pitam kad je on odspavati u komadu preko 4-5h… u zadnje vrijeme se budi svaka 2-3h… Moguce da je neki skok u pitanju… i pitam se kad ce NOC spavati bez budjenja… vidim da dosta vasih bebica dobro spava… do 4-5 ujutro… mi smo tako samo 2x do sada… jednom od 21 do 4 a jednom od 22 do 4…. iii to je bilo to

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, uuuffffff, sr*  To kad te pokosi te pokosi… ja sam imala gripu u osnovnoj ili srednjoj… uuuuzas… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Barbs- sisa mekana al i dalje boli. Al puno manje nego jucer. Sad cu se jos malo izdojit i izmasirat. Stavljam obloge. Imam osjecaj ko da cu biti bolesna. Mjerim temperaturi stalno al sva sreca nemam ju.


  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Sanjchy, imala sam gripu jednim u zivotu u znam da je to grozno,pa ti zelim da brzo ozdravis, ne znsm da li si sposobna izdajati, ali bilo bi jako dobro da muz nosi malenoj tvoje mlijeko za slucaj da je nesto pokupila vec od tebe, jer je ono puno antitijela
    Tjemenica, ne znam tko je pitao, stavi se sampin i prije ispiranja kruzno izmasiram sa peracicom ili malom tetricom

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    panica

    Sanjchy, imala sam gripu jednim u zivotu u znam da je to grozno,pa ti zelim da brzo ozdravis, ne znsm da li si sposobna izdajati, ali bilo bi jako dobro da muz nosi malenoj tvoje mlijeko za slucaj da je nesto pokupila vec od tebe, jer je ono puno antitijela
    Tjemenica, ne znam tko je pitao, stavi se sampin i prije ispiranja kruzno izmasiram sa peracicom ili malom tetricom


    Prvi sam par dana pokušavala uljem, a jučer sam oprala mustelom. Sad mi se čini ko da je još gore. Ništa, valjda treba biti uporan. 

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Mene isto zanima to za tjenicu jer ak namazem uljem ne ide bas tj ide ak fkt vrlo njezno malo s noktom prodem a to ne zelim. Taj Mustelin sampon sve ispere? Ne treba se trljati po glavi? Zanima me da ne bacam novce bezveze…. Ne bih htjela da opet moram mehanicki po glavi trljat


    Mamisita ako kupujes mustelu u mulleru su na akciji 30 posto sad se isplati a u bipi ti je 1 plus 1

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Ja sam zadovoljna sa mustelom,skupa je ali vrijedi svake kune

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Mene isto zanima to za tjenicu jer ak namazem uljem ne ide bas tj ide ak fkt vrlo njezno malo s noktom prodem a to ne zelim. Taj Mustelin sampon sve ispere? Ne treba se trljati po glavi? Zanima me da ne bacam novce bezveze…. Ne bih htjela da opet moram mehanicki po glavi trljat

    Moraš trljati. To je baš panica rekla neznam jesi vidjela, trljačicom. Ja sinoć nisam pa je ostalo. Vjerojatno ovisi i koliko ti je uznapredovala. Ja sam mazala uljem i četkicom prelazila, nešto se skinulo, a nešto ne. Imaš u onim DM kuponima popust na tu pjenu. 

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    mamisita27

    Mene isto zanima to za tjenicu jer ak namazem uljem ne ide bas tj ide ak fkt vrlo njezno malo s noktom prodem a to ne zelim. Taj Mustelin sampon sve ispere? Ne treba se trljati po glavi? Zanima me da ne bacam novce bezveze…. Ne bih htjela da opet moram mehanicki po glavi trljat
    Moraš trljati. To je baš panica rekla neznam jesi vidjela, trljačicom. Ja sinoć nisam pa je ostalo. Vjerojatno ovisi i koliko ti je uznapredovala. Ja sam mazala uljem i četkicom prelazila, nešto se skinulo, a nešto ne. Imaš u onim DM kuponima popust na tu pjenu.


    Cini ti se da je gore nakon mustele jer ona stavrno svu tjemenicu digne, ali to je super i vec sljedece pranje ce biti puno bolje. Ja nikad ne trljam  kad stavim mustelu nego samo rukom kruzim i ostavim 2 min. Sve.je otislo u 2-3 pranja i ona mi je zakon za tjemenicu

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    I nama se pocela javljati tjemenica…u pon cu u dm po mustelu.😂
    I me…drz se…glavno da cicka puno tu cicu i bit ce bolje…uzasan je osjecaj ta upala…onak je bas ko gripa…boli cica ali i cijelo tijelo

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.