Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Aurora divna je 😍😍😍 Dosta sam citala o kasicama a vi krecete sa rizinim pahuljicama, jel to rekla oedica ili? Ja planiram sa povrcem kreniti 😊 Iako imam jos vremena za proucavanje. I bas me zanima sta ce nama pedica reci

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Una ima tako velike oci! Svaki put kad stavis sliku ostanem ocarana! Prekrasna je!
    Sanjchi,nadam se da ce ti ubrzo bit bolje!


    6mj wuhu cestitam 😊😊😊😊 Jel papa kasice, s cim si krenila? Ne sjecam se jesi pisala ili ne 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Sanjchi voljela bih da se sretnemo 😊 na vježbe one 5 dana sto ides krećemo 29.01! Onda opet u 3 mj. Mi smo isto preko veze 😂😂 na jodnom se ceka jaaaako dugo ako nemas vezu! 
    Violeta pedijatrica mi je rekla sad ovaj mjesec rižine pahuljice i kukuruzne pahuljice jer one idu od 4 mj naravno s adaptiranim, 3 dana jedne da vidim reakciju pa 3 dana druge! Ako ne bude reakcije mogu nastaviti a kašice mi je rekla kad Una napuni 5 mjeseci, i to samo povrtne! Mrkva, tikvica, koraba… a voćne mi nije ni spomenula ali mislim da se od 5 mj moze davati i jabuka no ja necu nista davati na svoju ruku dok mi ona ne kaze! Stigne to sve probati! 


    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Aurora preeedivna je 😍 Nek joj je sretnih 4 ❤
    Zasto ste isli na ultrazvuk glave?
    Tjemenica znaci, namazes uljem, ja sam maslinovim, neke cure su sa baby uljem, ostavis da odstoji pol sata-sat i onda ocistis gazom, trljacicom il sta vec imas, ja sam trljala dok nisam vidla da je pocelo se crveniti, onda sam prestala. Operes kosu i namazes kremom. Nama je bilo dovoljno jedno trljanje, al ako ima jace onda ponavljate  svaki dan ciscenje dok se koza ne regenerira.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Dena zbog hipertonusa, fizijatrica nas je uputila na UZV glave jer hipertonus moze biti uzrokovan blagim krvarenjem u mozgu, pa ako postoji onda se ide neuropedijatru ali na srecu nema nista i nalaz nam je uredan 😊
    Hvala za objašnjenje, vise mi nije bilo jasno sta i kako, neki kazu namazati,ostaviti,oprati šamponom pa iscesljati a neki kazu prvo iscesljati pa onda šamponom 😂😂 pogubila sam se xD u biti, mene je malo strah njoj trljati po glavi zbog fontanele, kojom kremom mažeš glavu s obzirom na kosu? To ostane masno? 


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Maslačak, Dena jeste uvele nesto od dohrane? Rižine/kukuruzne pahuljice, kasice? 


    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aurooooraaaaa, predivna je!! 😍😍😍😍 I super napreduje😊
    Violeta, sto se kasica tice, nekoc se kretalo vocem a sada povrcem… moja frendica je krenila vocem…
    I me, uuuu, lijeeeepooo 😍😍😍 I super za cicuuuu 😊😊😊😊
    Vec vidim da cu biti neispavana… gospodin se budi svaka 2 sata od 21h… onda je zaspao… sad je budan ko soovaaaaa Mislim 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *Mislim da smo stvaaaaaarnooooo u nekom skokuuuuuu….
    Maslacak, sretnih 6mj😘😘😘

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘😘😘😘kavica…ajme barbs vec sad mi je slabo kad citam to sigurno i nas ceka😥😥😥😥a dugo i traje😫😫😫

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.