Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Ajme da koje osvježenje tu u zg prekrasno 🤩 jedino nisam mogla spavat od grmljavine al zato kad se smirilo ko beba 😊 Looda_vila jaooo ja baš ne volim slušati grmljavinu iz kreveta kiša može al tu kod mene se baš orilo 
    Iris- čestitam na bebici, hvala ti jako si to lijepo napisala 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Isssa- nisam neki stručnjak ali ako si ti metar i šumska jagodica po nekoj logici manja je vjerojatnost da će beba biti velika, žalosno da ti nitko od doktora nije rekao za nuspojave tokolize niti cordipina (hvala Schinin šta te imamo ❤❤) kako taj doktor ne zna da se smanjuju ti protoci pa trebao ti je to drukčije reć 😡
    Cure su ti već rekle iz svojih iskustva i svojih prijatelja koliko UZ fula u gramima.. drži se ti si već ušla u sigurne tjedne 😘😘😘


    Ma sve se to radi ko po traci, niti ko kaj veli a niti objašnjava, ja razumijem da je njima gužva i da se nemaju vremena  posvetiti svakom pacijentu nažalost ali na kraju ispada da nam samo trgaju živce 🤐
    Mislim da je ovo doba naj gore za rađanje, svi smo bebače radili u vrijeme adventa 😀😊, prekjučer kad sam bila u predrađaoni u roku sat vremena se rodilo sigurno 6 beba, malo su mamice stenjale, ništa strašno, ali onaj prvi plač beba mi nije skidao osmijeh s lica, i 2 bebe sam vidjela tek rođene, ma prekrasno nešto 😍😍😍😍, suze su mi tekle 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Di ste uzimale one kompletiće za izlazak iz bolnice

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu
    Isssa - ja sam ovaj kompletic 

    uzela u
    https://ma-desire.hr/ [ma-desire.hr]
    Uzela sam veličinu od 0-3mj a ne new born…sa postarinom me doslo 180 kn… Set 5u1 .. 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Justme123

    Looda_vila

    E jel se jos uvijek donose pokloni sestrama/doktorima u bolnicu?😁 i ako da, kaj se donosi?!znam da se to nekad radilo, al posto sam kroz zivot sva sreca imala gotovo nikakvog kontakt s bolnicama..ne znam opce kak to funkcionira. 😁😁 Naravno, to podrazumijeva ako cu bit zadovoljna s osobljem😀

    Ja sam babici samo dala Bajaderu nakon drugog poroda jer je bila predivna i skalala oko mene ko da sam VIP iako mi je muz bio tamo i mogao sve to i nije me rezala sto mi je znacilo jako puno. Inace ne nosim nikome nista jer svi primaju placu za posao koji rade, l eto kak sam prvi put rezana, onda mi je ova sestra bila posebno draga i htjela sam joj nekako zahvaliti


    Ma upravo to. Nisam sad mislila davat svim sestrama, doktorima i ne znam kome jos ne znam kakve poklone, ali ono..u slucaju da me se netko od osoblja posebno dojmi, pa samo sitnicu za zahvalnost.
    Jucer sam bila kod frizera i cura koja me farbala prica kako je u Podobniku, njezina mama je tamo sestra… kakve poklone one dobivaju, parfeme, poklon bonove city centra, vauchere za masaze… strava! Sasvim neki drugi svijet.

    Anđeo ja obozavam grmljavinu i pljusak jos mi jje najdraze kad smo u vikendici, a grmi…tamo imam na spavacoj sobi one velike prozore , pa sve otvorim i uzivam moj dragi ionak nis ne cuje, kraj njega bi stampedo bikova mogao proc, on nebi trzno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Isssa

    Di ste uzimale one kompletiće za izlazak iz bolnice


    ja jos nisam to spremila, ne znam sto bi htjela  bih neku haljinicu kao, a bojim se kak ce sestre gledat na to ako spakiram :D
    sviđa ,mi se ful taj kompletic Nas_bebach

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Isssa

    Di ste uzimale one kompletiće za izlazak iz bolnice

    ja jos nisam to spremila, ne znam sto bi htjela bih neku haljinicu kao, a bojim se kak ce sestre gledat na to ako spakiram :D
    sviđa ,mi se ful taj kompletic Nas_bebach


    Meni je taj bio bas preljep (kad sam vidjela taj kompletic drugu noc sam sanjala bebija u tome i bio mi je neodoljivo sladak 😁😁😁) imas vise izbora za curice na toj stranici a ne cini mi se skupo 🙂
    Aa mislim da iako nebi htjele sestre obuc bebicu u to sta donesem ja cu do kraja bebu obuc u ono sta sam zamislila 😁😁😁(tvrdoglava sam  🤷‍♀️🤷‍♀️) 😉

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila moje je misljenje da ljudi i tamo pretjeruju, nije da svi oni u Podobniku nisu dobro placeni za takav tretman koji pruzaju, tako da i za njih ne smatram da im trebaju skupi pokloni, ali tamo cesce idu oni koji imaju viska u dzepu pa onda imaju i za prafeme. Ne kazem da nema zena koje si dignu kredit da odu roditi tamo, ali ja ne bih kredit dizala za porod nikad, a i sumnjam da te zene kupuju skupe pokone njima. Citala sam na kako je jedna zena prvih 3 rodila u drzavnim bolnicama pa se za 4. i 5. pocastila porodom u Podobniku (njene rijeci), al ja se radije pocastim dobrim kolacima 😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Isssa - ja sam ovaj kompletic
    uzela u
    https://ma-desire.hr/ [ma-desire.hr]
    Uzela sam veličinu od 0-3mj a ne new born…sa postarinom me doslo 180 kn… Set 5u1 ..


    Kako je slatkooooo 😍😍😍😍😍😍, idem odmah pogledati, pošto nam je malac mali moram mu kupit novo 😊, hvala ti puno na linku 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu
    Pozdrav klokanice 😊😊 evo i mene nakon nekoliko dana. Čitala sam i pratila, ali sam bila prelijena za pisati. Neispavana sam u potpunosti i tek danas nekako funkcioniram. Ubile su me ove vrućine i ovaj moj mali zvrk koji obožava sjediti na mom mjehuru😥😣
    Drago mi je za vidjeti da naše prve bebice napreduju, nadam se da će uskoro i biti doma❤🤞🏻
    Vidjela sam puno lijepih trbica, robice, torbi, svašta nešto, sve je preslatko😍😍
    Nama je danas punih 30 tjedana, ne mogu vjerovati🤗🤗🤗 tako mi je brzo prošlo, još malo i naša kućica će postati bogatija za jednog malog člana💙

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.