Jesenske bebe/mame 2018

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Nas_bebac

Broj poruka: 433

Prijavi adminu

Evo na ovo sam sada naletila i mogu rec da je bas preljepo napisano ❤️❤️❤️
    Sunčice svaka čast hrabro si ti to odradila!! 

maslacko456

Broj poruka: 53

Prijavi adminu

Suncice cestitke :* super si ti to obavila..
    Mene danas boli na desnoj strani ispod trbuha, internet kaze da je to sve normalno 🤦‍♀️ ja mislim da slomim nogu i googlam pisalo bi da je normalno u trudnoci..  ne strasim se jer je beba bas jako aktivna cili dan pa je valjda sve ok.. nadam se da ce mozda uskoro nesto poceti 😂😂

Crna191

Broj poruka: 618

Prijavi adminu

Cure evo me u sobi..4350gr i 52cm..moj gigant Mihael je stigao u 19:42..malo sam ga vidjela samo..neće mi ga donijeti koza na kozu i bas sam tužna zbog toga ali dobro..
    Nešto su mi na sv.duhu kad su radili carski zeznuli sa maternicom i sad je preporuka nikako vise djece..sutra se javim detaljnije ako će vas sto zanimati..idem sad spavati jer jedva gledam..

[lilypie.com]

[lilypie.com]

sarajka

Broj poruka: 264

Prijavi adminu

Justme123

Sarajka koliko ja znam, do 20 ne racunaju da je visak nego tek iznad toga, a previse plodove vode povezuju s gestacijskim dijabetesom, tako da mi se ne cini da je kod tebe slucaj

Hvala ti, puno.🙂 U prvi mah nisam ni željela razmišljati o tome što mi je rekao , ali opet me neki  vrag natjera da malo pročitam o višku plodove vode i naravno, nije mi bilo svejedno….  
    A, radila sam OGTT test koji je bio uredan, kao i NIFTY test, koji je također bio uredan. Udebljala sam se samo 10 kg…. 
    Nekad mislim da i doktori ponekad kažu nešto samo da bi rekli a pojma nemaju kako to utiče na nas, pogotovo kad dijagnoze počnemo postavljati na osnovu interneta. 🙂

[lilypie.com]

Justme123

Broj poruka: 665

Prijavi adminu

Crna191

Cure evo me u sobi..4350gr i 52cm..moj gigant Mihael je stigao u 19:42..malo sam ga vidjela samo..neće mi ga donijeti koza na kozu i bas sam tužna zbog toga ali dobro..
    Nešto su mi na sv.duhu kad su radili carski zeznuli sa maternicom i sad je preporuka nikako vise djece..sutra se javim detaljnije ako će vas sto zanimati..idem sad spavati jer jedva gledam..

Cestitam! Odmaraj sad konacno

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Justme123

Broj poruka: 665

Prijavi adminu

sarajka

Justme123

Sarajka koliko ja znam, do 20 ne racunaju da je visak nego tek iznad toga, a previse plodove vode povezuju s gestacijskim dijabetesom, tako da mi se ne cini da je kod tebe slucaj

Hvala ti, puno.🙂 U prvi mah nisam ni željela razmišljati o tome što mi je rekao , ali opet me neki vrag natjera da malo pročitam o višku plodove vode i naravno, nije mi bilo svejedno….
    A, radila sam OGTT test koji je bio uredan, kao i NIFTY test, koji je također bio uredan. Udebljala sam se samo 10 kg….
    Nekad mislim da i doktori ponekad kažu nešto samo da bi rekli a pojma nemaju kako to utiče na nas, pogotovo kad dijagnoze počnemo postavljati na osnovu interneta. 🙂

Nisam doktor tako da ne mogu govoriti sa strucne strane nista, ali imam vec 2 klinaca pa imam neka iskustva kojima se vodim, naravno da trebas njih poslusati kad je neki problem, ali kazem, meni se ne cini da kod tebe je. 

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

sarajka

Broj poruka: 264

Prijavi adminu

Justme123

sarajka

Justme123

Hvala ti, puno.🙂 U prvi mah nisam ni željela razmišljati o tome što mi je rekao , ali opet me neki vrag natjera da malo pročitam o višku plodove vode i naravno, nije mi bilo svejedno….

Nisam doktor tako da ne mogu govoriti sa strucne strane nista, ali imam vec 2 klinaca pa imam neka iskustva kojima se vodim, naravno da trebas njih poslusati kad je neki problem, ali kazem, meni se ne cini da kod tebe je.

Naravno da ću sve poslušati ali on mi ništa nije rekao posebno, čisto kao usputno je to spomenuo, da bi na kraju rekao kako je trudnoća potpuno uredna i da dodjem za sedam dana na CTG . Čak štaviše nije ništa ni spomenuo u nalazu , samo piše da je plodna voda fiziološka, i sve ostalo je opisano kao uredno. 
     Ali djaba, ja sam se uhvatila za tu njegovu rečenicu i našla na snimku uzv taj AFI i počela istraživati. 🙂

[lilypie.com]

Looda_vila

Broj poruka: 611

Prijavi adminu

Nas_bebac jako lijepo napisano!💜
    Crna cestitam na velikom deckicu!! Javi se sa detaljima kad dodes k sebi! A sad zasluzeno odmaraj!💞
    Maslacko di ces ti rodit ono? 

[lilypie.com]

Amy2018

Broj poruka: 103

Prijavi adminu

Kratko da se javim, prvo cestitke novim mamicama 🎉🎉😍 jako sam umorna, jedva gledam i pisem, zbog jakih bolova. Danas gusto zeleni iscjedak, nisam skontala kad je izisao, nego na gacicama vidjela, dosta ga bilo,sta bi to moglo biti? Nakon toga, evo vec par sati beba nije aktivna nego preaktivna, ubija me, nece sekunde da stane, toliko su jaki pokreti da izlazi stalno bijeli iscjedak,a donji dio ledja, lopatice i repnjaca izbija, nenormalno jaki bolovi, ne znam dal pocinje, il je to otvaranje il sta? Da li jos koju Boli tako od pokreta bebinih, jer kad beba se smiri nakratko bolovi nestanu. Sta kazete na to? 

src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

• Anđeo_

Broj poruka: 470

Prijavi adminu

TOMA I MIHAEL dobro došli 😍❤❤😍, Suncica i Crna čestitam brz oporavak vam želim uživajte sa svojim bebicama 😍
    Jao sve je tako blizu ja sam imala neku paniku najviše oko 20. tjedna sad sam se nekako opustila, mama kaže da će me ponovo čopit pred termin termin… 🤔

[/url [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.