Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Looda_vila, čestitaaaam i želim ti brz oporavak😘 Helena dobrodošla! ❤❤ (i moja bi se zvala Helena da nema pišonju😂).
    Cure, sretno danas na pregledima, javite se s dobrim vijestima! 🤞🏻🤞🏻

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    KikeS opet kampiram u TA. Hahhhha. Danas je bas guzvara. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    Di si? Ja ti sidim na onim preko puta saltera di su jedni nasuprot drugima. Bijela majica i manijakalno se hladim s necim 😂😂😂

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Looda_villa čestitam 🎉🎉🎉🎉🎉🎉, Helena dobro nam došla ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Cure sretno na pregledima 😘

    [lilypie.com]

  • LaFemme

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Looda čestitam na maloj Heleni!  Zao mi je sto si se napatila na porodu i da ti je na kraju zavrsio sa carskim rezom. Želim ti brz oporavak 
    Svim ostalim curama sretno na pregledima. Javite se sa novostima. Bome danas pregleda kao u priči. 
    Aurora mene ti isto sve boli. Jučer me stomak konstantno jako nisko bolio i prelazilo je na leđa. Ali uspjela sam se nekako namjestiti i zaspati. Danas sam kao nova. Mislim da se tijelo polako priprema.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Hvala christyy i LaFemme💜 
    Sad znači samo čekamo😀 Ne mogu vjerovati kako je vrijeme brzo proletilo, a zahvaljujući vama cure na grupi sam si sto puta smirila živce💞 hvala vam!
    Nitko ne zna šta je sa Schinin stvarno je nema jako duuugo?!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    justme meni je pred 3 tjedna kada sam bila 33t isto bilo 2100 i sada 2550, ostale mjere su ok. Ma bude to nama sve ok :) 


    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    IvaGljiva i Looda villa, čestitam od srca,! Iva, ti si već kući, rodile smo dan razlike, uživajte i opušteno :)
    Looda, dobrodošla Helena!
    Nešto sam htjela, nešto sam htjela…Mozak mi ne radi. Vidim ovdje sve trudnije žene, i sve ljepše :) i kilaste i bezkilaste, sve su mi lijepe.
    E, vi koje vodite čovjeka na porod. Ja sam bila garant da moj to može- nije mogao, pozlilo mu prije nego što je išta počelo. Ali vjerujem u njega i dat ću mu priliku i slijedeći put ;)
    E, meni je danas termin za rodit 😁😁😁🦄
    Sreća pa smo sve to već odradili 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Justme123

    Dea_Rene

    Justme123


    Doma sam konacno, pustili su me i moram u ponedjeljak doci u trudnicku ambulantu jer me zele cesce kontrolirati radi tih mjera bebinog trbuha (a ja se nadala u TA doci tek u 39tt i onda me ovako zeznu i sad cu ko za inat svaka 3 dana morati tamo 😕). Na nalazu pise da je beba mala za gestacijsku dob, protoci uredni, procjena tezine 2500g (nista sta mi i moja dr danas nije rekla). Cekam ponedjeljak za dalje

    Ja sam bila u utorak kod svog i isto mi je procjenio na 2550g ali nije ništa rekao da je mala, kad je mjerio trbuh sam vidila na ultrazvuku da piše 33 t. .. doduše između tebe i mene je tjedan dana razlike u terminu :/

    Zbog tog opsega trbuha je na donjoj granici za dijagnozu zastoja u rastu (iugr), a tjedan dana tu ima veliku ulogu, meni ti je procjena bila 2100 prije 4tj, a sad 2500 😕


    Ja sam baš gledala i u 34 tj mi je nalaz bio 2278gr i još kalcifikacija posteljice, doktor ništa nije komentirao, a sad su mi u Petrovoj rekli da ni ne trebam na UZV da je sve to normalno…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Lanaa11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Mi smo jucer bili na kontroli, na 33+5 smo, a malac procjenjen na 2400. Meni se cini da je dosta puno te, a i nema bas na koga biti velika beba. Ali doktor isto nije nista komentirao tak da je valjda sve to oke. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.