Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Petrapp bas mi je drago da je i tebi i Isssi bio ok carski i da ste se super oporavile.. ja evo tek danas (8dan) mogu bit bez tableta za bolove..na boku sam tek noćas malo spavala jer me još dosta boli..a da se razumijemo,nisam cendravac sto se tiče bolova i stvarno veliki prag tolerancije imam..to valjda ovisi od žene do žene.. 
    Looda Cestitam na curkici..bome je dobra i težinom i dužinom..pravi komad bebe si dobila..zato se nije ni spuštala isto kao i moj..

    Nama je danas bila patronažna na vaganju..evo u 4dana koliko smo doma,miš je dobio 230gr..skoro smo vratili porođajnu težinu i super sam zadovoljna jer AD skoro pa ni ne dajem..jedino sto mi se jako desna bradavica upalila,malac napravio ragade a sve pravilno hvata,lijeva je super..pa sad izdajam desnu da bar malo zacijeli..jednom dnevno mu dam da posisa čisto da izvuče sve iz nje Al onda placem od bolova..
    Grcice sinoć nismo imali,izgleda da mi smeta željezo koje ja trebam piti jer mi je hemoglobin 80..pa sad ne pijem nego ću nekako na zdraviji način probati nadoknaditi..
    Pusa od mame i Mihaela za sve bebe i buduće mame😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Crna191

    Petrapp bas mi je drago da je i tebi i Isssi bio ok carski i da ste se super oporavile.. ja evo tek danas (8dan) mogu bit bez tableta za bolove..na boku sam tek noćas malo spavala jer me još dosta boli..a da se razumijemo,nisam cendravac sto se tiče bolova i stvarno veliki prag tolerancije imam..to valjda ovisi od žene do žene..
    Looda Cestitam na curkici..bome je dobra i težinom i dužinom..pravi komad bebe si dobila..zato se nije ni spuštala isto kao i moj..

    Nama je danas bila patronažna na vaganju..evo u 4dana koliko smo doma,miš je dobio 230gr..skoro smo vratili porođajnu težinu i super sam zadovoljna jer AD skoro pa ni ne dajem..jedino sto mi se jako desna bradavica upalila,malac napravio ragade a sve pravilno hvata,lijeva je super..pa sad izdajam desnu da bar malo zacijeli..jednom dnevno mu dam da posisa čisto da izvuče sve iz nje Al onda placem od bolova..
    Grcice sinoć nismo imali,izgleda da mi smeta željezo koje ja trebam piti jer mi je hemoglobin 80..pa sad ne pijem nego ću nekako na zdraviji način probati nadoknaditi..
    Pusa od mame i Mihaela za sve bebe i buduće mame😘


    Presladak je mišić mali😍😍 Drago mi je da lijepo napreduje i nadam se da ćeš se i ti uskoro potpuno oporaviti😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Cestitam curi sto je dobila prinovu od srca.
    Ostale curke izdrzite biti ce sve super. Ja imam debele veze u bolnici. Doktoricu koja vodi odjel babicu u radaoni i sestru na babinjacama ali mislim da nikome necu rec kada krenem u rodiliste jer prvi put kada je bilo nista mi nisu pomogli. Isto sam 2dana radala🙄🙄. Samo sta eto pusti dr.su odali oko mene i beba mi je detaljno sve pretrage prosla,pretrage i srca i glave i sve sve. Ali bolilo je i bilo je ajmee tako da necu ovi put govorit uopce mi se neda😑😏😏. 

  • Kikica

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Curke, ima ko od vas linea negru? Meni se pojavila ispod pupka prije mjesec dana, i to do pola dosla. Čak ne do samog pupkica. I vidim jucer iznad pupka neku smeckastu malu crticu koja malkice svrbi, jel to moze isto bit linea? Nisam nikad vidjela da je nekom isprekidana 🙄

  • LaFemme

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Meni je upravo doktorica poslala nalaz brisa međice i pozitivan je na E.coli  Jel znate nešto više o tome? Trebam li se brinuti? Imam tek sljedeću sri pregled i ne mogu ga dočekati da mi kaže što sad s tim. Morat ću piti antibiotike?

    [tickerfactory.com]

  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    LaFemme

    Meni je upravo doktorica poslala nalaz brisa međice i pozitivan je na E.coliJel znate nešto više o tome? Trebam li se brinuti? Imam tek sljedeću sri pregled i ne mogu ga dočekati da mi kaže što sad s tim. Morat ću piti antibiotike?


    Imas e.coli na vagini ne u mjehuru jeli to??

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Kikica

    Curke, ima ko od vas linea negru? Meni se pojavila ispod pupka prije mjesec dana, i to do pola dosla. Čak ne do samog pupkica. I vidim jucer iznad pupka neku smeckastu malu crticu koja malkice svrbi, jel to moze isto bit linea? Nisam nikad vidjela da je nekom isprekidana 🙄


    Ja imam odozdola skroz do skoro do sisa. Ispod pupka je dosta deblja nego iznad pupka. Prvo sam imala ispod pupka, kasnije se pojavila iznad. Ali ne svrbi me. 🤷‍♀️ ali da, vjerovatno ti je to linea.

    [lilypie.com]

  • LaFemme

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    mery1911

    LaFemme

    Meni je upravo doktorica poslala nalaz brisa međice i pozitivan je na E.coliJel znate nešto više o tome? Trebam li se brinuti? Imam tek sljedeću sri pregled i ne mogu ga dočekati da mi kaže što sad s tim. Morat ću piti antibiotike?

    Imas e.coli na vagini ne u mjehuru jeli to??


    Da, izvana je uzimala bris, baš međice. Ne u mjehuru.

    [tickerfactory.com]

  • Kikica

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu
    Kod mene ovak izgleda ispod pupka i nije skroz do njega..
    Kod mene ovak izgleda ispod pupka i nije skroz do njega..
    Ova je negdje na pol puta izmedu pupkica i grudi i ta me svrbucka povremeno. Nadam se samo da nije kakav osip 😏
    Ova je negdje na pol puta izmedu pupkica i grudi i ta me svrbucka povremeno. Nadam se samo da nije kakav osip 😏


    Tako to kod mene izgleda nesto cudnovato. Valjda onda je linea, samo da nije nekakav lisajcic ili osip.. 😃

  • Kikica

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    LaFemme

    mery1911

    LaFemme

    Meni je upravo doktorica poslala nalaz brisa međice i pozitivan je na E.coliJel znate nešto više o tome? Trebam li se brinuti? Imam tek sljedeću sri pregled i ne mogu ga dočekati da mi kaže što sad s tim. Morat ću piti antibiotike?

    Imas e.coli na vagini ne u mjehuru jeli to??

    Da, izvana je uzimala bris, baš međice. Ne u mjehuru.


    Mozda da probas caj od brusnice? Meni je to znalo pomagat 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.