Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Ooo jedva čekam sezonu jagoda,malina, borovnica, lubenica, nektarina. Delilah ova moja krema ima kamilice i beta glukana tak da nije ni to prevelika kemija. Da li se kojoj od vas čini da od multivitamina ima još veću želju za jelom? Ja sam za sad dobila 1 kg, mislim da je većina otišla u cicke, al mogla bih jesti svakih pola sata 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Meni se baš i ne jede,  a nemam mučnine.. Moram se doslovno siliti, ali me uhvati zelja za odredenom namirnicom ali to je slabo 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Meni su se mucnine kao malo smirile zadnjih par dana, pa mi je odmah apetit porastao, jucer sam se bas lijepo najela! Najvise mi ipak pase hrana na zlicu, povrce i pasta, a meso mi nikako ne ide. 

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Meni isto tako meso nikako, ali apetit mi se baš otvorio. Inače ne jedem puno a sad vidim na sebi da sam dobila koju kilu :(

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Mislim s obzirom da smo tek na početku… Očekivala sam da ću par prva 3 mj biti na staroj kilaži 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Ja sam jos uvijek na istoj kilazi, nadam se da ce tako ostati jos ova 3 tjedna do 2. tromjesecja :)

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Ma meni moji kažu da umišljam al vidjet ćemo sutra. Rekao mi je na sljedećem pregledu mjerit tlak, kilažu, vidjet krvnu sliku i sve ostalo. Ništa od toga nismo na 1.pregledu… 

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim sadašnjim i budućim mamicama!
    Evo i ja se prikljucujem, dosad sam vas samo citala, sad sam 13+6, mucnine se napokon smirile pa sam zivnila malo, inace sve ok zasad i nadam se da ce tako i ostati :) 
    P.S ovo mi je druga trudnoca i imam 30 god.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Christyy, mene je na prvom pregledu dr slala vaditi krv (krvna slika, koagulogram i urin), sad će me vjerojatno opet slati, jer onda ni neznam zašto me slala, bila sam tek u 5. tjednu, ali sam bila bolesna, pa je možda htjela vidjeti je li sve ok. 
    Budući da uvijek idem na preglede u bolnicu, neznam ni imaju li tamo vagu, a dosad su mi uvijek mjerili tlak i proteine u urinu.
    Neznam kako ti, ali ja ne mogu dočekati pregled sutra!
    BitCuOpetMama, dobrodošla!

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Ja sam prvi puta bila jako rano, sa svega 2.tj kad sam imala neku virozu pa smo u dogovoru s općom praksom vadili kompletnu krvnu sliku, i ponovili da provjerimo dal se sve smirio nakon antibiotika. Onda sam u 7.tj ponovo vadila kompletnu krvnu sliku i tsh-a. Nešto mi je šećer bio povišen pa me slala na ogtt al je ispalo ok na kraju. Vagala me još uvijek nije, a na sljedeću kontrolu idemo 28.3.jedva čekam 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.