Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mamice.. vidim da nisam jedina koju muči nesanica..
    Ne znam da li mi je gore što moram piškiti 3 puta tijekom noći ili što satima nakon toga ne mogu zaspati 😂

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    BabyBlue

    Dobro jutro mamice.. vidim da nisam jedina koju muči nesanica..
    Ne znam da li mi je gore što moram piškiti 3 puta tijekom noći ili što satima nakon toga ne mogu zaspati 😂


    Baby blue ali ja uvijek uvijek se probudim u isto vrijeme. Oko 4-5. I onda do pol 7 borba pa onda zaspem do pol 8-8. Bas me ubije taj isprekidani san. I da bar onda mogu ostat lezat nego odma moram na wc i jos vise se razbudim..

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Tak ti je i sa mnom… 😁 Buđenje oko 4 i dočekam muževu budilicu u 20 do 6 😂 
    Ali znam kako ti je… 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Ja uopce po noci ne ustajem za na wc, ali zato cim otvorim oci moram odmah jer me mjehur boli od pritiska. 
    Nocas sam jako slabo spavala, imala sam plitak i isprekidan san, valjda od nervoze prije pregleda. Sad sam u bolnici, cekam. 
    Lemon, sretno, javi se! 😘

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Ja sam tek nakon posla. 17.45.

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    I sretno vam svima danas na pregledu. Obavezno se javite!

    [lilypie.com]

  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Teta, imam sina od 3 god.,ide u vrtić. Sutra idem na mjerenje nuhalnog nabora. Ostale pretrage sam odbila, jedino ako ne daj boze nuhalni bude van okvira mislim ici na to.. Sretno svima na pregledima :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Mame kojima ovo nije prva beba, dali piskite cesto kao i u prethodnim trudnocama ili ne? Ja piskim malo cesce nego inace, ali opet ne toliko cesto kao s prvom. Jos mi se svi cude kako ne trcim stalno na wc 😊

    Sretno na pregledima cure, javite se 😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Sretno cure danas na pregledima!
    Mene ulovila prehlada. Taman kad sam mislila da super sto nije proslo sa muza na mene..eto ti na.
    Jucer buknula temp, grlobolja i zacepljen nos, cak sam sinoc i povratila navecer. Nocas ako sam 3 h odspavala ..puno sam rekla. ☹😑
    Najgore mi je taj zacepljen nos i sto ne mogu disati. Nista ne pomoze, probala inhalirat sa svim i svacim, pa probala onaj rog…aquamaris, nula bodova… 
    Nadam se da je ovo ona dvodnevna viroza. 
    Dobrodosle nove cure!🎉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    BitCuOpetMama, sta se moze ici samo mjeriti nuhalni, a ne ici na cijeli kombinirani probir? Ja isto razmisljam da nebi na nista od toga, jer cu se onda samo izivcirati ako dodje visoki postotak, a na nifty/harmony nebi isla.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.