Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu
  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    nestrpljiva - prethodno sam ti postala print screen.  Još jedno moguće objašnjenje - to mi je sa aplikacije “What to expect”. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dija, dobro je da tako nesto pojedes, palentu, gris, barem nesto :)
    Christyy, odlicni prijedlozi za kolace, to isto volim! Al sta cu raditi cijeli pleh kad pojedem mozda pola jedne fete.. 
    Nestrpljiva, mozda da popijes pola lekadola, pa ako ne djeluje i bude neizdrzivo, pred spavanje popijes drugu polovicu. Meni je djelovalo pola lekadola prije jedno dva tjedna kad sam popila. Drugi savjet stvarno nemam, pogotovo ako radis.
    Garavusa, znaci bas smo se lijepo rasporedile nocas! 😂😁

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Teta90 iz tog razloga ja rijetko i radim kolače, jer muž i ja živimo sami… Ali kupim ti u dućanu ono pakiranje od dolcele za tiramisu (mi ga obožavamo) i onda ga radim u čašama- klasika, red piškota red kreme… ispadnu 4 čaše, taman 2 njemu 2 meni 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Christyy razmisljala sam o cheesecakeu, mozda cak s nekim vocem gore. Neko voce mi se jede. Razmislit cu. A tiramisu isto tako znam u casi napravit kad radin na brzinu. Kad imam vremena dam si truda pa radim pravu kremu.
    Teta90 nismo ljubitelji rogaca, moji doma obozavaju. Mama zna cesto radit kocke od rogaca i jabuke, al dragom i meni nikako ne pasu:)
    Nestrpljiva kakva je to mileram torta? Imas recept?

    Kad moj tata dolazi ne brinem za kolicinu ili da ce nesto ostat kad su kolaci u pitanju. On sam moze cijeli pladanj pojest, a nista mu se ne lovi. Sretnik😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Nina ❤

    Pozdrav cure! Da vas pitam, jel koja od vas radila 4d uzv u 12 tjednu?

    Ja sam radila. Imam i slike i snimke 🤗🤗 predobro se sve vidjelo😊

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Što se tiče bolova, kad sam na sa samom startu trudnoće imala neku virozu, doktorica mi je rekla da lekadol ili lupocet slobodno uzimam, a ako mi nikako ne bude djelovao što se tiče bolova jer me bolilo cijelo tijelo ko da ću gripu imati, rekla da slobodno popijem i jedan ibrufen, al nekak se nisam usudila. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Christyy, moj muz ne voli klasican tiramisu jer ne voli/ne pije kavu. Postoji alternativa s kakaom, ali to ne radimo. Dobra ideja za ovaj u casi :)

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 
    Jeste se raspisale o hrani, sreca pa sam taman na gablecu 😂
    Za one koje su u Zg, nemojte da vas sunceko prevari, vani je lijepo, ali je I poprilicno hladno.
    ugodan ostatak dana I vama I vasim bebicama 💜

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    H ala vam cure pokusat  cu sve vaše  savjete 😘😘
    Looda_vila torta predobra  i osvjezavajuca:https://www.coolinarika.com/recept/744711/ [coolinarika.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.