Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Što ste dobile u dm trudnickom paketu? Ja sam dobila pelene, vlazne maramice i kuponcice. Je to to ili sam krivo nešto dobila?


    Mislim da ti oni to mijenjaju svaki mjesec radi kupona… meni je bila biobazina krema za trudnice, hrpa testera ziaja krema, nekakve brosure o dojenju, kuponi I cini mi se od biobaze nesto kao radosnica

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Što ste dobile u dm trudnickom paketu? Ja sam dobila pelene, vlazne maramice i kuponcice. Je to to ili sam krivo nešto dobila?

    Očito su promijenili sadržaj paketa, mislim da nas je većina dobila knjižicu s kuponima, priručnik za trudnice,baby dnevnik, biobaza mama kremu. 
    Meni je danas stigla bebimil radosnica, neki dan hipp paketić. 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Joooj ja želim to sve fino papat nadam se da će mi se ovaj šećer regulirati huuh ima da odmah odem na čevape sa kajmakom i lukom 😂😂😂 to mi se danas cijeli dan jede 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Kalanhoja

    Što ste dobile u dm trudnickom paketu? Ja sam dobila pelene, vlazne maramice i kuponcice. Je to to ili sam krivo nešto dobila?
    Očito su promijenili sadržaj paketa, mislim da nas je većina dobila knjižicu s kuponima, priručnik za trudnice,baby dnevnik, biobaza mama kremu.
    Meni je danas stigla bebimil radosnica, neki dan hipp paketić.


    Meni isto od bebimilla stiglo, hipp jos nije

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Joooj ja želim to sve fino papat nadam se da će mi se ovaj šećer regulirati huuh ima da odmah odem na čevape sa kajmakom i lukom 😂😂😂 to mi se danas cijeli dan jede 🤣


    Ja želim pizzu pojest već danima, a nikako da odemo na večeru nekud 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    petrapp2605

    Kalanhoja

    Što ste dobile u dm trudnickom paketu? Ja sam dobila pelene, vlazne maramice i kuponcice. Je to to ili sam krivo nešto dobila?
    Očito su promijenili sadržaj paketa, mislim da nas je većina dobila knjižicu s kuponima, priručnik za trudnice,baby dnevnik, biobaza mama kremu.
    Meni je danas stigla bebimil radosnica, neki dan hipp paketić.

    Meni isto od bebimilla stiglo, hipp jos nije


    Ja mislim da su meni motda fulali jer decko na blagajni uopce nije bio siguran sto mi treba dati, a na onoj kuverti pise 0-6 mj 
    Malo mi je cudno bilo da mi daju pelene 6mj unaprijed haha

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Anđeo_

    Joooj ja želim to sve fino papat nadam se da će mi se ovaj šećer regulirati huuh ima da odmah odem na čevape sa kajmakom i lukom 😂😂😂 to mi se danas cijeli dan jede 🤣

    Ja želim pizzu pojest već danima, a nikako da odemo na večeru nekud 😁

    Ja danas raskopala ormar, isla zamjenit ljetnu I zimsku robu. Sjedim u hrpi one robetine I odjednom ajme hocu pizzu. Al tocno ko ona slicica sta je netko stavio, ko da je gumbic pritisnuo. I narucila sam je, ma sjela ko da sam jela ne znam sta 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    U hipp paketu je puno malih kremica, mlijeka za tijelo, male vlažne maramice, ulje za tijelo, krema za tuširanje, sve mini pakiranja, čaj za dojilje, kbjižica žica o dojenju, baš slatki paketić 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Kalanhoja sad odi opet I reci da nisi dobila paket za trudnice 😁😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Kalanhoja onda je definitivno fulao djelatnik, žali im se na stranicu da dobiješ i ti kremicu za sebe, jer tako te kupone za malu bebu vjerojatno nećeš sad koristiti (a ovisi i o datumu na njima) , a kuponi su prilagođeni uzrastu, tako u knjižici s popustim što sam dobila za trudnice ima kupona za npr aventov set za njegu bebice, poput za kolica i sl, i kuponi vrijede do 3.mj 2019 što sam ja dobila 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.