Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 vidiš sad si mi baš dala ideju da si naručim pizzu 😂😀

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    O kakvim vi to poklončićima pričate cijelo vrijeme? 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    O kakvim vi to poklončićima pričate cijelo vrijeme? 😁


    Učlanile smo se u sve moguće baby/trudnica programe 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Anđeo_

    O kakvim vi to poklončićima pričate cijelo vrijeme? 😁

    Učlanile smo se u sve moguće baby/trudnica programe


    Ahaaa 😂😂😂 ja odem al mi nekakvi  njemački tekst otvori

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Oo puno  poruka nisam  baš sve pohvatala…  Nove cure dobrodošle  i cestitke😁😁
    Sorry sta upadam ko padobranac,  ali sta mislite cure je li rano već narucit kolica??  Taman ulazim u 5. Mjesec trudnoće.. Je li itko narucio? 

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    nestrpljiva25

    Oo puno poruka nisam baš sve pohvatala… Nove cure dobrodošle i cestitke😁😁
    Sorry sta upadam ko padobranac, ali sta mislite cure je li rano već narucit kolica?? Taman ulazim u 5. Mjesec trudnoće.. Je li itko narucio?

    Ja ih stalno gledam. Ova su mi super, samo tko zna kakva su uživo. Nama svekrva kupuje kolica pa ne znam kak da joj kažem da bih ih ranije ako naiđem na neku dobru akciju. Pa ću onda sačekati još. Ta bih prva. Plavo siva. Bolje kupovati malo po malo. Da ne moras sve odjednom. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Dija85

    nestrpljiva25

    Oo puno poruka nisam baš sve pohvatala… Nove cure dobrodošle i cestitke😁😁
    Sorry sta upadam ko padobranac, ali sta mislite cure je li rano već narucit kolica?? Taman ulazim u 5. Mjesec trudnoće.. Je li itko narucio?

    Ja ih stalno gledam. Ova su mi super, samo tko zna kakva su uživo. Nama svekrva kupuje kolica pa ne znam kak da joj kažem da bih ih ranije ako naiđem na neku dobru akciju. Pa ću onda sačekati još. Ta bih prva. Plavo siva. Bolje kupovati malo po malo. Da ne moras sve odjednom.

    Ja sam  si nasla jedna sa 4800 snizena na 3700… I bas mi se svidaju .. 
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Super su kolica. A gle, ako imaš više toga za kupiti onda naručiš kolica sada a drugo kasnije. Da ti bude financijski lakše. Mislim da nije tako rano.

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Cure, ručkovi vam izgledaju za prste polizati!! Najm 😊😍😋
    Petrapp, hvala na linku i info za dm 😊 Vidim da ste sve učlanjene u razne baby programe, vrijeme je da i ja krenem s prikupljanjem testerića 😉

    Šta mislite, jel mi prerano kupiti krevetić za bebicu? Naime, jako mi se sviđa noona krevetić koji će sada u West gate-u na sajmu biti snižen 20%… A popust naravno vrijedi samo za vrijeme trajanja sajma. Mogla bih s time uštediti nešto malo manje od 1000kn… Pa sam sad u nedoumici jer mi se čini nekako rano, nisam još ni na polovici trudnoće. Al opet, ako ću za 2 mjeseca dati 1000kn više samo zato što mi je sad bilo rano, pojest ću se živa. 🙈

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dija85

    nestrpljiva25

    Oo puno poruka nisam baš sve pohvatala… Nove cure dobrodošle i cestitke😁😁
    Sorry sta upadam ko padobranac, ali sta mislite cure je li rano već narucit kolica?? Taman ulazim u 5. Mjesec trudnoće.. Je li itko narucio?

    Ja ih stalno gledam. Ova su mi super, samo tko zna kakva su uživo. Nama svekrva kupuje kolica pa ne znam kak da joj kažem da bih ih ranije ako naiđem na neku dobru akciju. Pa ću onda sačekati još. Ta bih prva. Plavo siva. Bolje kupovati malo po malo. Da ne moras sve odjednom.


    I ja sam ta gledala prekrasna su mi a stvarno nisu skupa ima baš jakoo puno kombinacija boja nadam se da uživo isto ovako izgledaju i nigdje nisam našla ostala 2 nastavka

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.