Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Dija85

    nestrpljiva25

    Oo puno poruka nisam baš sve pohvatala… Nove cure dobrodošle i cestitke😁😁
    Sorry sta upadam ko padobranac, ali sta mislite cure je li rano već narucit kolica?? Taman ulazim u 5. Mjesec trudnoće.. Je li itko narucio?

    Ja ih stalno gledam. Ova su mi super, samo tko zna kakva su uživo. Nama svekrva kupuje kolica pa ne znam kak da joj kažem da bih ih ranije ako naiđem na neku dobru akciju. Pa ću onda sačekati još. Ta bih prva. Plavo siva. Bolje kupovati malo po malo. Da ne moras sve odjednom.

    I ja sam ta gledala prekrasna su mi a stvarno nisu skupa ima baš jakoo puno kombinacija boja nadam se da uživo isto ovako izgledaju i nigdje nisam našla ostala 2 nastavka

    Ovo bi trebala biti druga dva nastavka. Jedino sto ne pise bas puno informacija o njima. Morati cu im poslati poruku za detaljnije informacije.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Mi smo odabrali stvari za sobu, krevetić, komodu, ormarić, police za igračke i posteljinu… To ćemo preuzeti za mjesec dana pa se nadam da nismo baš previše poranili. Gledali smo i kolica ali se ja nisam mogla odlučiti pa sam to ostavila za ljeto. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Dobro jutro budnima i zaspalima. Evo, nespaviša je tu.. 
    Svi smo nešto oko tjestenine i tijesta jučer. Što se pizze tiče, svaki drugi dan imam baš veliku želju ju pojesti, mm. Ne jedem ju često ipak, al svaki put mi sjedne dobro. Nedostajao mi je sir, kako ga zbog bakterije u prva 3.mjeseca trudnoće nisam jela. 
    Nestrpljiva, ulazis u 5.mjesec..jel i ja ulazim, kad?😯
    Kolica i oprema su mi još uvijek SF… 
    Ali, za nekih mjesec dana vjerojatno ću početi tražiti, gledati..

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljetna_dama

    Ljetna_dama

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutro cure,evo ja kavu pijem lagano pa nesto radit malo. Danas mi dolazi svekrva iz Italije popodne i bit ce tu do kraja 6 mj valjda. 
    Meni nesto muka opet jutros,al ovako sve drugo ok. Sinoc smo ja i muz gledali neki film i ja zaspala u sred filma. Odnio me u krevet ja nisam ni skuzila. Jutros ga zezam da ce mu kasnije trebat tacke da me nosi u krevet 😂😂😂.
    Ja kad zaspem moze me netko sa krevetom odnijet ja nebi ni skuzila.
    Sta cete danas za rucak? 
    Ja jucer sebi otisla kupit onu tjesteninu sa 4 sira,samo me uhvatilo da bi to pojela. Tri ducana obisla i tek u 4. nasla 😀
    Ovdje kisa propaduje i nema sunca opet 🙁 ,a uzela da sadim lavandu sadnice. I sad jadna stoji u kući .

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Ja jos u krevetu, muz spava, dosao je kasno s puta sinoc.
    Njegove teta i pranona su u bolnici pa cemo ih danas obici, drugih planova nemamo. 
    Kod nas je lijepo suncano, bas za setnju ili ispijanje kave negdje uz more, ali to ce jos malo pricekati (barem za mene). 
    Garavusa, nista od mog sendvica s krastavcima jucer, ispekla sam si batat u rerni i u zdjelici pomijesala jogurt i mlijecni namaz pa ih umakala onako tople, bilo je odlicno! Ti, jesi maznula sendvic? :)
    Kako ste danas cure?

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure! 😘
    Ssanja, drago mi je vidjeti da je netko je već ozbiljno krenuo sa shoppingom 😎😀 Milsim da ćemo i mi polagano gledati što se nudi i popuste i tak…
    Dija85 i nestrpjiva25, super su kolica! Stvarno se isplati iskoristiti popust 😉
    Teta90, ovaj batat mi super zvuči! Vrijeme da se dignem iz kreveta i odem doručkovati 😂

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Ja sam na Vuk Vrhovcu čekaaam i čakaaam 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure. Ja evo doručkujem grčki jogurt i Lino punjene jastučiće sa čokoladom. Inače ništa čokoladno ne volim za doručak ali jel, trudne smo. Sad sto čuda paše. Popijem kavu i idem se spremiti, idem po uputnicu za Petrovu i u mali shopping sa svojima. Kod mene isto oblačno, ali ja sam jedna od rijetkih koja voli kišu, grmljavinu i nevrijeme. 🤷‍♀️ smiruju me. Čudno. Znam. 

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro cure :)
    Mi smo u pokretu. Idemo sa malim kod pedijatra na pregled i cijepivo pa se javim kasnije i odmah stavim link za tetra pelene. 
    Za rucak danas lazanje :P 

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Sve pravite nešto fino iz rerne a meni u ovom stanu pećnica ne radi. Tako sam ljuta zbog toga. Jako mi se jede musaka. Tuđi je stan i tražimo si kućicu neku u najam ali nema ništa dostupno. A ovdje je grijanje pre preskupo. Valjda će nešto biti dok se Marin rodi. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.