Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu
    pandica ja sam 18+2..
    moj je philips star oko 13god..radi kao i prvoga dana..ali je vulgaris epilator,bez ikakvih čuda i čudesa..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Jane_Doe prekrasno 😍 meni je sutra pregled i ne mogu dočekat 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Jane_doe jeeeej za pregled I bebicu!!! ❤
    Epilator sam probala u dva navrata I nisam bas bila odusevljena, a I bolilo me vise nego cupanje voskom. Al isto sam se bacila u razmisljanje sta cu depilacijom, jer vidim da mi bikini zona vec sad s ovim malim trbuscicem postaje izazov, a mogu misliti poslije.
    Za kreme za samotamnjenje sam citala da nikako u trudnoci, radi nekog sastojka, vise se ne znam kojeg. Ali ako je ta na biljnoj bazi, treba jos provjerit.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Crna191

    pandica ja sam 18+2..
    moj je philips star oko 13god..radi kao i prvoga dana..ali je vulgaris epilator,bez ikakvih čuda i čudesa..


    Vidim da ste zadovoljne philipsom, ovo mi se cini kao dobra ponuda: https://www.elipso.hr/mali-kucanski/depilatori/PHILIPS-BRE650-00/ [elipso.hr]
    Necu ga kupovat svaki dan pa onda mi nije ni skupo, ako potraje kao i vama onda vauu  a mozda i ti silni nastavci posluze hehe, i super mi je sto ide u vodu … 

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Svekyca taj je baš lijep, plus imaš nastavak za masažu i piling, što je odlično, mislim da nećeš požaliti ako ga kupiš. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Svekycataj je baš lijep, plus imaš nastavak za masažu i piling, što je odlično, mislim da nećeš požaliti ako ga kupiš.


    Pa da, mogla bi se malo razmaziti 

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    svekyca

    Crna191

    pandica ja sam 18+2..
    moj je philips star oko 13god..radi kao i prvoga dana..ali je vulgaris epilator,bez ikakvih čuda i čudesa..

    Vidim da ste zadovoljne philipsom, ovo mi se cini kao dobra ponuda:https://www.elipso.hr/mali-kucanski/depilatori/PHILIPS-BRE650-00/ [elipso.hr]
    Necu ga kupovat svaki dan pa onda mi nije ni skupo, ako potraje kao i vama onda vauua mozda i ti silni nastavci posluze hehe, i super mi je sto ide u vodu …


    wow ovo je super ponuda..mislim da je toliko nekako koštao i moj a nema ništa..lažem, ima dvije brzine..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • LadyDi19

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    I ja imam doma depilator, al neznam jesam par puta s njim, onda sam ostala trudna s L, pa isto kao prestala jer su mi rekli da bolje ne, a onda sam zaboravila na njega.. ☺️ sad opet moram cekat..znam da me je prvi put malo bolilo iduci vec manje.. Uspjevala sam sama u prvoj trudnoći, pa cu i u ovoj.. 

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Crna191

    svekyca

    Crna191

    pandica ja sam 18+2..
    moj je philips star oko 13god..radi kao i prvoga dana..ali je vulgaris epilator,bez ikakvih čuda i čudesa..

    Vidim da ste zadovoljne philipsom, ovo mi se cini kao dobra ponuda:https://www.elipso.hr/mali-kucanski/depilatori/PHILIPS-BRE650-00/ [elipso.hr]
    Necu ga kupovat svaki dan pa onda mi nije ni skupo, ako potraje kao i vama onda vauua mozda i ti silni nastavci posluze hehe, i super mi je sto ide u vodu …

    wow ovo je super ponuda..mislim da je toliko nekako koštao i moj a nema ništa..lažem, ima dvije brzine..



    [lilypie.com]

  • NemamNadimak77

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Iskusne mame, podijelite s nama koje su to nepotrebne stvari koje samo izvlače novac 😂😂.
    A usput i kad ste počele sa kupovanjem onih potrebnih stvari, pogotovo ako ste ranije. Da utješite malo nas u manjim tjednima koje gledamo popuste 😁

    Što se tiče dlačica, britvica mi je doseg…prošle godine zbog mora i operacije nakon, išla na depilaciju voskom. Rekla sam da mi je to zadnji puta 😂 iako sad već vazem i razmisljam kako bi mogla otici opet 😏

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.