Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Mislim da Nicholas voli kad pricate o hrani, ja citam a on lupka ali hvala vam na idejama, bar sad znam sto bude za veceru, iako moram prvo u kupovinu, nemam nista za lazanje doma
    Jane super za pregled, drago mi je da je sve u redu! jel jos koja bila? sorry moj trudnicki mozak je sretan kad znam kako se zovem 
    razmisljam kako depilator treba da izazove kontrakcije i ne kuzim  samo pazite ako vam noge oticu ili imate prosirene vene sad u trudnoci, em moze bit jako bolno, em vam napravit plave fleke, a mislim da to nije bas svrha svega toga 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    BitCuOpetMama hvala
    _IvaGljiva_ ubija me ovo čekanje ovdje i sutra po nalaz 😑
    Sutra imam u 19 i 30 kontrolu jedvaaaaa čekaaaam


    I ja cu sutra po nalaze 😉
    Mislim da će sutra biti ogromna gužva jer su nama svima od ponedjeljka (a bilo nas je stavrno puno) rekli da iznimno dođemo u srijedu po nalaze. Mislim da ću doć u pol 12 pa probat biti prva možda… (Ili bar među prvima)✌
    Jane Doe, čestitam 😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    NemamNadimak77

    Iskusne mame, podijelite s nama koje su to nepotrebne stvari koje samo izvlače novac 😂😂.
    A usput i kad ste počele sa kupovanjem onih potrebnih stvari, pogotovo ako ste ranije. Da utješite malo nas u manjim tjednima koje gledamo popuste 😁

    Što se tiče dlačica, britvica mi je doseg…prošle godine zbog mora i operacije nakon, išla na depilaciju voskom. Rekla sam da mi je to zadnji puta 😂 iako sad već vazem i razmisljam kako bi mogla otici opet 😏


    ja sam u prvoj T krenula sa kupovinom negdje oko 15tt najvise iz tog razloga sto sam ganjala popuste (malte ne sve sam kupila na popustima 40-60%) a i zbog toga sto sa to relativno rasporedila preko citave trudnoce, malo je razlika kad iskesiras napr 800$ odjednom i 8000$…. tako da sam ja definitivno za popuste pa makar bili i u ranoj trudnoci 
    kod nas u USA su sada napr. snizenja zimske robe na svakom koraku, a nama ce trebati za nase bebace zimska robica… ja sam napr. narucila skafandercic za Nicholasa (mislim da mu roza sa masnicama od male ipak nece tako pasati) za 27$, puna cijena mu je 98$
    Sto se tice potrebnih stvari, trudila sam se biti jako racionalna, ali ipak sam i ja nasjela na kojekakve reklame itd, pa imamo stvari koje nam u stvari uopce ne trebaju… i neke stvari su previse fancy za minije, onako staromodno bez puno kerefeka bolje prodje…
    ako vas interesuje, mogu jednom sastavit neki popis stvari koje sam ja stvarno koristila i koje su  pomogle i onih koji su bile cisti promasaj….

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Schinin, to bi bilo super! Da znamo što da ne kupujemo 😉😉😉
    Meni je sva ta oprema i robica tako slatka, da mislim da ću se morati ozbiljno kontrolirati kada krenem kupovati 

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    _IvaGljiva_

    Schinin, to bi bilo super! Da znamo što da ne kupujemo 😉😉😉
    Meni je sva ta oprema i robica tako slatka, da mislim da ću se morati ozbiljno kontrolirati kada krenem kupovati


    Pazi da te ne ponese kao mene 😂😂😂 mala se rodila 2.9  a ja sam Vam imala citavu kolekciju ljetnih haljinica, sve jedna sladja od druge😂😂😂 naravno da to nije nosila

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Iskusne mame pisite sto je potrebno, sto nije. Jer ponuda je ogromna I sad ti budi pametan. S obzirom da raspolazemo s malo kvadrata I da ce bebin kutak biti smjesten u dnevnom boravku, koji je ujedno I spavaca soba, samokontrola ce morat biti na vrhuncu 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Meni nije strašno muka, ne povraćam, samo imam metalni okus u ustima, kao da imam gnojnu anginu, i ništa mi se ne jede. Kad krenem nešto jesti bude mi ok fino, ali za pola sata opet isto. Ono što me zapravo zanima (brine) je što mi je to trajalo zadnja 2 tjedna, a sad čini se prestaje. Tek sam u 9. tjedan ušla pa se bojim najgoreg.


    Ja sam u 4mj i znaju me i sad spucati mučnine (nisam ni jednom do sada povraćala). Počele su mi u 7tt
    Ja imam taj metalni okus u ustima ali meni krvare desni. Kažu da je normalan simptom u trudnoći krvarenje desni, a meni stvarno dosta i već dugo traje. Kad recimo zagrizem jabuku, točno ostanu u jabuci točkice kamo su desni prokrvarile. Čak imam i grozan zadah zbog toga. Vec sam razmišljala da se malo pozabavim kod zubarice oko toga. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Crna191

    pandica ja sam 18+2..
    moj je philips star oko 13god..radi kao i prvoga dana..ali je vulgaris epilator,bez ikakvih čuda i čudesa..


    Uf, i moj je oldtimer. Braun - kupljen 2000.g  - od love koju sam skupila za 14. rođendan  Eno ga, još uvijek radi. A kad ga upalim i komšinica zna da se depiliram. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    Iskusne mame pisite sto je potrebno, sto nije. Jer ponuda je ogromna I sad ti budi pametan. S obzirom da raspolazemo s malo kvadrata I da ce bebin kutak biti smjesten u dnevnom boravku, koji je ujedno I spavaca soba, samokontrola ce morat biti na vrhuncu 😂😂


    Slična situacija i kod mene. 38 kvadrata - 2 odraslih (ne tako malenih ljudi) i pas, a sad dolazi i beba :-) 

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ja sam za kupovinom i spremanjem pocela oko 30tt. Realno odes u trgovinu kupis sta ti treba doma bubnes u masinu operes, osusis i popeglas. To sam i napravila i onda sam do 38tt gledala u plafon jer nisam imala sta radit haha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.