Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    A jutros se oko pola 6 ustala na wc I vratim se u krevet, a ono vani dreka, ptice ko da su na dopu, bebolino udara ko da je podne. Ja reko, sta vam je, kakav je ovo party ranom zorom, pustite me da spavam 😂😂😂😂


    Ja kad čitam tvoje postove, umirem od smijeha. Točno si mogu predočiti kako to komično i pričaš jednako kako i pišeš. 

    Dea_Rene - našla sam te na fejsu :-)

    Ja sam danas radila tortu s jagodama. Čekam da mužić dođe sa faksa pa ćemo ju probati. 

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Hej curke, al ste se raspisale 😀.
    Tko god je pitao za probiotik, Prolife neka uzme, provjereno je jako dobar. 
    Ja sam danas imala dan za sebe, malo šetnje po gradu, odradila depilaciju da ne bi bilo da me u utorak opet dočeka pregled dolje, dosta je čeprkanja tamo do poroda kaj se mene tiče. Malo sam se i masirala i odradila lagani tretman za lice. 
    Što se tiče imena, ako ćete gledati da djete nazovete imenom koje ne nosi niti jedan poznanik, bome ćete se namučiti. Iako su mi puno ljepša imena koja nisu tolko učestala, uvijek postoji netko tko se tako zove. Ali nikada dijete neće biti ta osoba koju poznajte, nego novo jedinstvena osoba, tako da vas to ne opterećuje previše. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    garavusa005

    Baby.nb1

    A jutros se oko pola 6 ustala na wc I vratim se u krevet, a ono vani dreka, ptice ko da su na dopu, bebolino udara ko da je podne. Ja reko, sta vam je, kakav je ovo party ranom zorom, pustite me da spavam 😂😂😂😂

    Ja kad čitam tvoje postove, umirem od smijeha. Točno si mogu predočiti kako to komično i pričaš jednako kako i pišeš.

    Dea_Rene - našla sam te na fejsu :-)

    Ja sam danas radila tortu s jagodama. Čekam da mužić dođe sa faksa pa ćemo ju probati.


    Bas mi je drago 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Justme123, ne znam za taj lijek, ali meni je početkom mjeseca utvrđena ureoplazma 10na4, dobila sam Sumamed, popila ga zadnju dozu 4.5.i dragi isto, sad još uvijek ne znam na čemu sam, jesam li je se uspjela riješiti. Bris će mi uzeti tek na slijedećem pregledu, a to je 29.5. 😮 Igra živaca…
    Ovo s kineskim imenom za dijete- baš sam se nasmijala.;)
    Jedno pitanje za istrijanke!
    Dragi i ja planiramo u Istru možda idući tjedan, išli bi po manjim mjestima, imate kakve prijedloge? I ima li tko prijedlog za toplice? Išli bi, a Teta,što kažeš, ne možemo u saunu ni u bazen, a nisu sve ni prilagođene za masažu za trudnice. Prijedlog za toplice? Istra, bliže granici Slovenija, zagorje?


    Manja mjesta koja preporučam: Momjan, Grožnjan, Završje, Beram, Kotli, Brseč, špilja Marmornica kraj Brtonigle, špilja Baredine kraj Nove Vasi i špilja Feštinsko kraljevstvo blizu Žminja.. 
    Što se tiče toplica..predlažem hotel Kaštel-Motovun..znam da imaju spa i masaže.. 

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Biranje imena ni je kao tema svekrve svatko svoje :D za muško smo se duuuugo mučili i ugl se asocirali na druge ljude tako da smo odabrali jedno za koje nikpg ne poznamo.. A evo ovdje se spomenilo već 3 puta.. Mihael.. Već smo ga upisali.. Za curu je tata odabrao još prije 2 god i to ostaje a njega pišem ako bude curka i tek kad rodim :D dugo to ime nitko nije dao curici

  • Jagoda

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Vecer cure! Ja bila danas vadit rh faktor i tete u bolnici su mi rekle da ako bude negativan da se mora vadit jos dva puta do poroda! Znate li vi zasto je tome tako, zar se krvna grupa moze promijeniti u tako kratkom razdoblju? S prvim djetetom sam bila vadit samo jednom, iako je bia negativan.

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    U igri bili Oliver Oskar Karlo Leo Leon Gabriel Rafael Kristian.. Za curke bilo Laura Larisa Alka Melita Vita..

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Jagoda

    Vecer cure! Ja bila danas vadit rh faktor i tete u bolnici su mi rekle da ako bude negativan da se mora vadit jos dva puta do poroda! Znate li vi zasto je tome tako, zar se krvna grupa moze promijeniti u tako kratkom razdoblju? S prvim djetetom sam bila vadit samo jednom, iako je bia negativan.


    Rh faktor se ne moze promijeniti, niti krvna grupa… Mozda jos 2 puta treba vaditi protutijela da se vidi hoce li ona doci pozitivna?

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Jagoda

    Vecer cure! Ja bila danas vadit rh faktor i tete u bolnici su mi rekle da ako bude negativan da se mora vadit jos dva puta do poroda! Znate li vi zasto je tome tako, zar se krvna grupa moze promijeniti u tako kratkom razdoblju? S prvim djetetom sam bila vadit samo jednom, iako je bia negativan.


    Znam da indirektni antiglobulinski test (IAT) iz krvi radis 2 puta u trudnoci, ali zasto se to radi, to ne znam…jel moguce da je to to kaj su ti rekle ili bas rh faktor? Znam da sam ja u svakoj trudnoci vadila pocetkom i onda na nalazu napisu ponoviti u 8.mj trudnoce iako sam rh pozitivna

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Ja ću prolupat.. zadnja 2 dana me bolucka umnjak al ništa strašno a oko 23h kad je krenuo nisam oka sklopila lice me boli vrat a limfni čvor mi je natecen neznam sta da radim… Već me taj umnjak par puta bolio do sad al ovako nikad koža je pukla sastrane djelić je vani nadam se da  će prestat do jutra 😞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.