Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Isssa I Teta sretno na pregledima 
    Andjeo brz oporavak, nadam se da te vec I popustilo

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Jutro curke  
    Teta i Isssa sretno na pregledima danas.. 
    Evo ja taman ustala..starija kćer ide u školu..kod nas počinje u 8.30..a ja, mlađa kćer i mama idemo kod bake..muž će još malo isto otići….
    Što ćete vi raditi i kuhati danas?  

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Jagoda

    Vecer cure! Ja bila danas vadit rh faktor i tete u bolnici su mi rekle da ako bude negativan da se mora vadit jos dva puta do poroda! Znate li vi zasto je tome tako, zar se krvna grupa moze promijeniti u tako kratkom razdoblju? S prvim djetetom sam bila vadit samo jednom, iako je bia negativan.


    Vadi se još 2 puta jer možeš stvorit antitijela koja testiraju tada a ne krvnu grupu znači vide da li se već prerano pomiješala Vaša krv sa bebinom.. Pri prvom porodu ugl dolazi do miješanja krvi. Znači ne gleda Vam 16 puta krvnu grupu i RH nego ta antitijela da li stvaraju 

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Čini mi se da ću danas preležati 🙄. Imala sam u planu malo peglati i pospremati, ali mi je jučer očito bilo previše, cijelu noć su me hvatali grčevi u listovima i stopalima iako pijem magnezij (moram baciti starke, svaki puta se zeznem kad odem u grad u njima), tako da danas odmor. A stalno zaboravljam da bi trebala mirovati. Za ručak ću juhicu, teletinu, krumpir i mrkvu ubaciti u vrećicu pa ću imati mini peku. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Cure sretno na pregledima!
    Danas imam u planu malo počistiti a za ručak će biti juhica, pečeni krumpir, meso i salata. 
    Anđeo užasno je kad zub boli, nadam se da je bar malo popustio.

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Anđeo možda bi bilo dobro da odeš zubaru, meni se zadnji puta jako upalilo meso oko umnjaka koji je izbijao, i znam da zvuči strašno bolno ali je odrezao komadić mesa koji je smetao umnjaku da skoz izraste, ali nakon toga sam osjetila trenutno olakšanje, a tjedan dana sam se tako mučila, niti sam mogla jesti niti piti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Jutro curke, sretno svima koji imaju preglede danas :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Jutro, sretno svima danas. 
    Ja pojma nemam sto raditi za rucak. Dragi ce na poslu imati pizzu jer kolega ima rodendan pa moram smislit nes za sebe.
    Ja danas moram kod zubara da mi rijesi dva zuba


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Drage klokanice. Ja isto nemam ideju što kuhati danas. Imam 2 komada vratine, a uz to… bo! Nemam pojma. Dal da idem na neke žitarice i škrob (palenta, proso, riža) ili na povrće (carska mješavina, mješano varivo, grašak na varivo). Za desert imamo tortu od jagoda koju sam napravila sinoć

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Joj zubi, imala sam probleme s njima otkad sam saznala da sam trudna. Hvala bogu, više ne boli ali kad rodim moram ga ići slikati.
    I mi danas imamo pregled, napokoooon 🎉🎉 
    I ja mozgam oko ručka🤔

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.