Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ail

    Ail

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊 sretno svima koji danas imaju pregled.
    Sto se tice imena mi imamo za decka Tian/Kian jer pase uz starije koji su Ian i Liam. Za curicu imamo Aria Pia ili Aurora Malia. I muz i ja volimo strana i neobicna imena pa smo se nasli. Je li koja vadila u domu zdravlja hbsag? Koliko se dugo ceka nalaz? Privatno se ceka 5 dana. Netko je pitao za 4d privatno u Zgu. Moja preporuka Ginekos, dr. Kos oko 500 kn je cijena na Crnomercu. Mi imamo pregled 8.6 pa se nadamo onda spol saznati. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Malaja12

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Dan cure 😀

    [lilypie.com]

  • Malaja12

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Ja danas za rucak gulaš sa raviolima i imam kiselog kupusa od neki dan njami 😁😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Petrapp, koliko god je ime Ivan ucestalo, kod nas ga nema ni u blizoj ni daljnoj rodbni niti s jedne strane, nitko od prijatelja ili njihove djece se tako ne zove, a ime mi je predivno i definitivno je u uzem krugu za sina :)
    Anđeo, odi kod zubara, kao sto su ti rekle cure, mozda ti malo zareze meso da zub moze lakse vani :)
    Justme123, ovo me podsjetilo na izreku koju sam davnu cula: tek kad vlastitom djetetu dajes ime, shvatis koliko ljudi ne volis!  
    Nas_bebac, i tvoj rucak zvuci odlicno, bas prava domaca hrana! Odakle si, ovo mi jako vuce na istarsku kuhinju :)

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Teta90 baš mi je drago da vam je Ivan u užem izboru :) i skoro zaboravih, sretno na pregledu! javi nam detalje 

    [lilypie.com]

  • Avatar joNNa

    joNNa

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Teta ne želiš znati spol 😳 . Ali i razumijem te .Nakon mojih komplikacija muž kaže ne zelim znati. Ne bitno mi je. A do tad ..moj sin ovo moj sin ono…Lijepo mi je znati tako da mu/joj se obraćam u jednom licu 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! Ja se tek malopdrije ustala jer sam se naravno opet jutros u zoru dizala na wc. Vratim se u krevet, a muz toliko hrce da mi je doslo da ga opalim necim po glavi. Par puta sam ga budila, jer je stvarno.bilo nepodnosljivo. I onda kad sam ponovo zaspala, nekakve luđacke snove zasanjala.
    Sad evo pijem donat mg jer vec 3 dana borbu vodim s probavom. Kasnije sam narucena kod zubara pa sam se odmah I mami uvalila na rucak. 
    Vec me jutros zvala da me pita sta bi jela ❤
    Andeo ja se nadam da moj umnjak nece postat aktivan jer znam da zadnji put kad sam slikala zube je bio u cudnom polozaju tako da ce jednom sigurno doc na red za vađenje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Trudnasam

    Teta ne želiš znati spol 😳 . Ali i razumijem te .Nakon mojih komplikacija muž kaže ne zelim znati. Ne bitno mi je. A do tad ..moj sin ovo moj sin ono…Lijepo mi je znati tako da mu/joj se obraćam u jednom licu 🙂


    I meni je cudno kad se bebici obracam u srednjem rodu, tako da joj se obracam kao da je curica jer imam takav osjecaj da bi mogla biti curica. Ali zapravo mi je svejedno :)
    Znatizeljna sam za spol ali ne nadam se da ce se jos vidjeti, ipak je tek 16 tjedan.

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Zapravo ne obracam joj se u srednjem rodu nego s “bebica”. 

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 tak i moj hrče, joj znam bit ljuta kad me probudi ili nemogu zaspati pored njega od buke koju proizvodi. Noćas spavam sama, ide u noćnu, tak da nema hrkanja ovu noć 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.