Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Trudnasam

    Teta ne želiš znati spol 😳 . Ali i razumijem te .Nakon mojih komplikacija muž kaže ne zelim znati. Ne bitno mi je. A do tad ..moj sin ovo moj sin ono…Lijepo mi je znati tako da mu/joj se obraćam u jednom licu 🙂

    I meni je cudno kad se bebici obracam u srednjem rodu, tako da joj se obracam kao da je curica jer imam takav osjecaj da bi mogla biti curica. Ali zapravo mi je svejedno :)
    Znatizeljna sam za spol ali ne nadam se da ce se jos vidjeti, ipak je tek 16 tjedan.


    Ne mora značiti, meni je na točno 14 tjedana već vidio spol jasno :)

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dajte me posjetite šta smo ono zaključile koji je među boljima oni vitamini za trudnice iza 12 tjedan ja sam sad malo vise od 14 tjedana i doktorica mi je rekla kad ove popijem da kupim te za drugo tromisjeće popila sam prekjucer

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Trudnasam, ma sta kad mi je svejedno, a zelim to iscekivanje :) Naravno, ako saznam nema veze, ali dogovorili smo se muz i ja da u tom slucaju apsolutno nikome necemo govoriti ni spol ni ime.
    Baby.nb1, ja uzimam vec par dana one “Probavi me” psenicne posije i mogu ti reci da djeluje :) Netko ih je preporucio jos na pocetku dok je mnoge mucio zatvor i zasad cu mi ok :)
    Kalanhoja, tako i ja govorim beba, dakle “ova/ona”, jer neznam kako drukcije :) Inace, meni je doktor vidio spol u 15. tjednu, ali sam rekla da ne zelim znati :)

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Teta90

    Trudnasam, ma sta kad mi je svejedno, a zelim to iscekivanje :) Naravno, ako saznam nema veze, ali dogovorili smo se muz i ja da u tom slucaju apsolutno nikome necemo govoriti ni spol ni ime.
    Baby.nb1, ja uzimam vec par dana one “Probavi me” psenicne posije i mogu ti reci da djeluje :) Netko ih je preporucio jos na pocetku dok je mnoge mucio zatvor i zasad cu mi ok :)
    Kalanhoja, tako i ja govorim beba, dakle “ova/ona”, jer neznam kako drukcije :) Inace, meni je doktor vidio spol u 15. tjednu, ali sam rekla da ne zelim znati :)


    Danas imam ultrazvuk pa cemo vidjeti, bas sam uzbudena :)

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Anđeo sad uzmi neke koje u sastavu imaju omega3 masne kiseline. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Teta90 - Mi smo isto odlučili da nećemo govoriti ime nikome jer si ljudi svašta daju za pravo i samo ću se nasekirati i posvađati sa svim živima koji smatraju da su u toj odluci relevantni. Neki su se počeli već trpati sa sugestijama  Gadno sam bila požalila za svadbu kada sam čula komentare od svojih najbližih ljudi na pojedine izbore - a sve kao u “najboljoj namjeri” tako da nikome nisam pokazala ni vjenčanicu, ni muziku za prvi ples, ni tortu, ni buket… NIŠTA. 

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Anđeosad uzmi neke koje u sastavu imaju omega3 masne kiseline.


    Hvala 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Teta90 pa da, treba nac ime koje te ne asocira na negativno 😁
    Anđeo meni je preporučila Elebaby jer su te navodno među boljima, ali i među skupljima s obzirom da je tableta za mj dana u kutiji

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Kalanhoja, i ti imas danas! Pa sretno! Javi se nakon pregleda 
    Petrapp i anđeo, dobro ste me podsjetile, mogla bi i ja piti neke dodatke prehrani s omega3. Riba je na meniju jednom tjedno, ali mozda je to malo u trudnoci.
    Garavusa, iz istog razloga necemo ni mi govoriti. Ima ljudi kojima je svejedno i nebi se mijesali, ali necemo govoriti zbog nekolicine onih koji o svemu imaju misljenje, pa cak i da kazem da ce se zvati Ivan opet nebi valjalo, cemo onda govoriti?  Ovako rodim, dijete se zove Pero/Đuro, to mu je ime i svi to prihvate bez puno razmisljanja. Isto vrijedi i za spol, jer vec ima onih koji unatoc tome sto imaju musku djecu i muske unuke, i dalje zele samo decke, a ne cure, pogotovo kao za prvo dijete. A kad to izadje iz zenskih usta, to mi je stravicno!  

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Izbjegavajte elebaby, elevit ili bilo što od bayera jer jako su učestale negative nuspojave, iskusila sam ih osobno, a naknadno mi je rekla i sestra kod ginekologice da često uzrokuju i probleme s jetrom, ali svatko bira za sebe. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.