Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Delilah

    A koja je cijena poroda? 😂


    mislim da je prirodno (vaginalni porod) oko 20 000kn + plačaš epiduralnu ako je želiš.. carski je ja mislim oko 30 000kn..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Drago mi je što si to netko u današnje doba može priuštit, ali što je previše previše je…jedna mama iz moje grupe u kojoj sam radila radi u Podobniku ko babica…nisam ju nikad pitala detaljnije

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Dea_Rene- bravo za pregled, malo vise odmora možda si malo pretjerala s kretanjem… 
    Ja upravo idem na pregled jedva čekam 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Delilah

    A koja je cijena poroda? 😂


    16500 ak placas u gotovini, 18500ak placas karticom za klasicni vaginalni porod, porod u vodi je skuplji, carski jos skuplji. Cijena za gotovinsko placanje je nesto povoljnija, mozes doplatit 500kn da ti odmah naprave i krvnu grupu bebe (sto je po meni genijalna stvar i voljela bih da se to moze u drzavnoj bolnici, ja bi ima dala tih 500 odmah), nadoplacujes duzi boravak u bolnci i epiduralnu i tak…imas za skinut cjenik na njihovim stranicama. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke! 
    Super za preglede I dobrodoslica novima!
    Anketa je rijesena!
    Sto se tice boli, slazem se sa christyy, najcesce tegobe u smislu nekakvih bolova imam kad imam problema s probavom. Nedavno sam se tri dana borila sa zatvorom I bas je bilo neugodno, osjecaj je bio ko kad jajnik zna bolit prilikom ovulacije. Cim sam wc uspjela obavit, sve proslo. Tako da sad su mi donat mg I suhe sljive uvijek pri ruci 😁
    Ja jutros opet ko mracnjak, u pola 5 isla na wc I vratim se u krevet I nikako zaspat. A moj becar u trbuhu mlati ko da je podne. Neka nocna ptica - voli kasnonocne I ranojutarnje sate 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Teta ja mislim da ćemo mi ići pogledati sad u 6.mj. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    DeaRene, super za pregled!
    Crna191, javi obavezno kako je bilo kumi :)
    Tinci, mozda se onda i tamo vidimo 😘

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Kad smo kod tecaja ja planiram ici u 9mj, s tim da kod nas u Ri ne treba nikakva potvrda niti ista. Partner slobodno moze doci na porod. Sada pustuja cak i u slucaju carskog da partner sudjeluje. 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Da imam malo većih mogućnosti trenutno odmah bi išla roditi tamo..

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda! Moja mrvica ima 300 grama 😍 mahala nam je ručicama na uzv, ali nogice je stavila pod guzu tako da nam nikako ne želi pokazati svoj spol. Svi organi su kako trebaju biti, veličinom smo u 19.tj kako smo i mislili da je začeto, tako da je termin koji imamo dobar. Više nema mirovanja niti zabrane seksanja, ja kažem napokon! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.