Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Točka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Pozdrav drage trudnice
    pratim vas od početka trudnoće i sad napokon obveze privodi kraju pa ću imati više vremena i odlučila sam se da i ja krenem tipkati… dragi i ja se spremamo na kupovinu kolica pa me zanima ako netko od vas ima iskustva ili saznanja o nekom od ovih modela da mi napiše svoje mišljenje, jer meni su samo vizualno lijepa, a o karakteristikama prednostima i manama ne znam ništa… 
    joolz day
    joolz day
    cosatto wow
    cosatto wow
    mima xari
    mima xari
  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Ssanja

    Baby.nb1 gnijezdo je predivno 😊 mi smo isto bili kupili jedno ali je cuko odlučio da bi to mogao biti njegov krevetac pa sad za bebu moramo kupiti novo 😀😀
    Što se tiče tih negativnih komentara od ljudi iz okruženja, ja sam u trudnoći definitivno napravila selekciju ljudi koie želim u svojoj blizini i družim se samo sa pozitivnim osobama a sve od kojih bi me mogla zaboliti glava sam udaljila i mogu vam reći da mi je super. Sad tek razumijem šta je ginekolog mislio kad mi je na početku rekao da budem ljubomorna na svoju trudnoću i da radim samo ono što mi godi. Full je bio u pravu


    Jutros frendici objasnjavam sta sam narucila i upravo sam tako opisala. Ma znas ono, ko oni mali krevetici za pse… 
    Ziva istina… To sam i ja nekako uspjela osvijestiti u svojoj glavi, jer sam na pocetku stvarno htjela udovoljiti svima. Od frendice koja zove na kavu, do onih koji bi na odbijanje necega rekli ma ajde, samo si trudna, nisi bolesna, pa raznoraznih savjeta sta bi ili ne bi trebala. I odjednom mi se desio taj klik u glavi i jednostavno sam rekla znate sta, meni je ovo prva trudnoca i prvo dijete i planiram u njoj uzivati koliko god mogu. Tako da ako je meni moj doktor rekao smanjiti aktivnosti, ako hoces na kavu dođi k meni slobodno. Smatras da bi trebala setati? Setat cu onda kada meni bude odgovaralo i ako sam odlucila da ce to biti svaki drugi dan, onda ce tako bit jer znam zasto sam tako odlucila (4 kata stepenica) Kada dođemo u sigurnije tjedne, onda mozemo pojacati. Na kraju krajeva, evo proletilo je 6 mj da se nisam okrenula. Ako tih par mjeseci ne mogu podrediti sebi, uz svo duzno postovanje ko vas j…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima.. ❤
    Moj dragi je dok još nismo znali spol a dotakli se te teme  rekao ja bi princezu svoju  prvo… Kad smo saznali da je cura  joooj prekrasnoo bolje je da je prvo cura drugo ćemo dečka da može seku čuvat 😯 reko čekaj nisam još ni rodila ti već o drugom 😂, on ima stariju seku i kaže da mu je to super bilo dok je bio mali 🤦‍♂️…
    Meni su komentari prvo pa muško i slični primitivni eto samo to mogu reć, bilo je i kod nas “šala” od prijatelja koji čeka sina tipa ajde javi se kad ces sina napravit ko ja pravi muž 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Hvala cure na odgovorima.. ❤
    Moj dragi je dok još nismo znali spol a dotakli se te teme rekao ja bi princezu svoju prvo… Kad smo saznali da je cura joooj prekrasnoo bolje je da je prvo cura drugo ćemo dečka da može seku čuvat 😯 reko čekaj nisam još ni rodila ti već o drugom 😂, on ima stariju seku i kaže da mu je to super bilo dok je bio mali 🤦‍♂️…
    Meni su komentari prvo pa muško i slični primitivni eto samo to mogu reć, bilo je i kod nas “šala” od prijatelja koji čeka sina tipa ajde javi se kad ces sina napravit ko ja pravi muž 😑


    Al super mi je to uzimanje zasluga, kao ja sam ga napravio. Svrsio sam na poseban nacin da bi dijete bilo musko 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Pozdrav moje drage klokanice❤
    Čitam vas, pratim vas, samo nisam baš pisalica neka. 😊
    Što se tiče komentara o spolu, isto je bilo i kod nas, ali se ne zamaram previše, pogotovo kada vidim od koga dolaze. Ali sam rekla da ću u drugoj trudnoći biti puno pametnija, rekla sam da će drugi znati ono što trebaju znati, a spol, ime i sve ostalo samo ja i dragi.
    Ajme, kako vrijeme leti, još malo i počinju stizati prve jesenske bebice😍 Ja ne mogu dočekati svoju.
    Gnijezdo mi je preslatko😍 to ćemo dobiti na poklon, tako da neću kupovati.
    Kod nas je danas baš lijepo i ugodno, lagano puše, milina. A četvrtak smo iskoristili za kupanac napokon, išli smo poslije 5 malo na Mrežnicu, uglavnom sam namakala noge, 5 minuta isplivala i to je bilo to, meni dosta😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu
    I jako lijepe bušice imate sve😍😍
    Evo i nas za 23 tj, lijeni smo ustat😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Moj dragi si je priželjkivao curicu jer je odrastao sa ženama 😀, i kad smo saznali da je dečko imao je milijun upitnika nad glavom 😂😂😂😂, i ja skupa s njim, isto same žene oko mene😂, još uvijek su nam upitnici nad glavom šta i kako, jer on je antisportaš (prije ću ja pogledati utakmicu😂), informatičar je, svira gitaru, slika, znanstvene stvari ga zanimaju ja sam isto na svoju stranu😂😂😂😂
    Komentari okoline “prvo pa muško” me toliko živciraju, kao da samo muško vrijedi, tipično balkanski 😤, bitno je samo da je živo i zdravo, na kraju krajeva da nema nas žena nebi bilo ni njih 😝

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    E da, da podjelim nešto s vama, naš mališan štuca 😂😂😂😂, i prije 2 dana smo preko trbuha osjetili otkucaje srca 😍, čudno mi je to, rekla bi da je nemoguće, ali nisu bili moji otkucaji, štucanje je ritmično sporo, a ovo se baš osjetilo brzo kucanje 😍😍😍😍, nevjerojatno 😀, a inače je okrenut na zadak, noćas se borio okrenuti, i uspio je doći nogicama pod rebra, i kad sam se ustala nakon nekih sat vremena se opet vratio nogicama dolje, sila teža ga vuče natrag 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Isssa kak prepoznas to stucanje? Meni se u dva navrata ucinilo, ali nisam bila sigurna. Nije kako klasicni udarci, nego kao prigusene vibracije s jasnim razmacima, ne znam kako drugacije objasniti. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Ajme ti glupi komentari ..uopće nije bitan spol, samo nek je dijete zdravo. Nama nitko ništa ne komentira o spolu jer neznamo spol a i znaju što smo prošli sa mlađom curicom, pa svi kažu samo nek je zdravlja.. Al samo da mi netko nešto komentira, otpravila bi ga po kratkom postupku!! 
    Isssa baš si me nasmijala za silu težu  
    Super za otkucaje i štucanje  još 8 tjedana i u terminu si  
    Neznam za vas, ali meni brzo vrijeme prolazi..utorak idem na ultrazvuk i mislim si kud je brže prošlo mjesec dana. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.